Program för Tureberg knatte cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim & sporthall |
Arrangör: |
Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 50m bröstsim po A, B
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
3 |
|
Max Regnander |
2006 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Ricardo Daniel Kosiec-Gomez |
2005 |
SALTSJÖB |
51.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
5 |
|
Sixten Selander |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
52.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 50m bröstsim po A, B |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
1 |
|
Frans Willquist |
2005 |
SALTSJÖB |
50.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
2 |
|
William Zhao |
2006 |
TÄBY SIM |
50.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
3 |
|
Alexandros Ladis |
2005 |
TÄBY SIM |
49.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
4 |
|
Vincent Wettergren |
2005 |
TUREBERG |
46.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
5 |
|
Arvid Engqvist |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
49.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
6 |
|
Stanislav Shabaltas |
2005 |
TÄBY SIM |
50.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
7 |
|
David Berggren |
2005 |
SKK |
50.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 50m bröstsim po A, B |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
1 |
|
Elvin Degerbalkan |
2006 |
TÄBY SIM |
46.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
2 |
|
Albin Argelius |
2005 |
TUREBERG |
44.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
284 |
3 |
|
Albin Tetli |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
43.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
4 |
|
Gustav Åsbrink |
2005 |
SKK |
41.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
5 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
TÄBY SIM |
43.01 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
6 |
|
Henrik Larsson |
2006 |
TUREBERG |
44.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
7 |
|
Alexander Arnö |
2005 |
TUREBERG |
44.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 50m bröstsim po A, B |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
1 |
|
Filip Westlund |
2003 |
TUREBERG |
40.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2 |
|
Valentino Vrbanus |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
38.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
3 |
|
Marcus Persson Taylor |
2005 |
TUREBERG |
35.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
4 |
|
August Eriksson |
2004 |
TUREBERG |
33.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
5 |
|
Isac Persson Taylor |
2003 |
TUREBERG |
34.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
6 |
|
Niclas Ruimeng Li |
2004 |
TUREBERG |
36.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
7 |
|
Elton Söderberg |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
38.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-10-06 14:18:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|