Program for Tureberg knatte cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 2 15:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim & sporthall |
Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
100m medley fl A, B |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
288 |
|
Sara Arnö |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AA1208 |
25m |
1:12.62 |
|
|
|
|
|
2 |
113 |
|
Selma Holmer |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AM6204 |
25m |
1:14.27 |
|
|
|
|
|
3 |
107 |
|
Julia Häglund |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AI1403 |
25m |
1:17.02 |
|
|
|
|
|
4 |
110 |
|
Cornelia Ericsson |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AT0603 |
25m |
1:17.27 |
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Johanna Klingenstierna |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AS1405 |
25m |
1:24.41 |
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Ella Faleij |
Turebergs Simklubb |
2003 |
BI0403 |
25m |
1:26.09 |
|
|
|
|
|
7 |
122 |
|
Julia Liu |
Turebergs Simklubb |
2004 |
BG6204 |
25m |
1:26.66 |
|
|
|
|
|
8 |
78 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AY8205 |
25m |
1:27.14 |
|
|
|
|
|
9 |
76 |
|
Clara Teljstedt |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AL7806 |
25m |
1:27.19 |
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Irma Ehrengren |
Danderyds Simförening |
2005 |
BN9605 |
25m |
1:27.90 |
|
|
|
|
|
11 |
74 |
|
Marit Seeliger |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AP7205 |
25m |
1:27.99 |
|
|
|
|
|
12 |
116 |
|
Ebbalisa Lidgren |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AH9405 |
25m |
1:29.12 |
|
|
|
|
|
13 |
126 |
|
Vera Popova |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AN9406 |
25m |
1:29.61 |
|
|
|
|
|
14 |
88 |
|
Sara Andersson |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
BQ2405 |
25m |
1:31.71 |
|
|
|
|
|
15 |
277 |
|
Alva Karén |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2005 |
BE3605 |
25m |
1:32.01 |
|
|
|
|
|
16 |
83 |
|
Cecilia Adielsson |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
BC6406 |
25m |
1:32.15 |
|
|
|
|
|
17 |
121 |
|
Jade Hansson |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AR1405 |
25m |
1:32.39 |
|
|
|
|
|
18 |
73 |
|
Moa Berg |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AC7206 |
25m |
1:33.12 |
|
|
|
|
|
19 |
206 |
|
Ida Lindqvist |
Täby Sim |
2005 |
BH5205 |
25m |
1:37.03 |
|
|
|
|
|
20 |
36 |
|
Emelie Bilands |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AN4206 |
25m |
1:37.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
12 |
|
Laura Midby |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2006 |
AG9806 |
25m |
1:39.86 |
|
|
|
|
|
22 |
224 |
|
Ellie Söderholm |
Täby Sim |
2005 |
BR1405 |
25m |
1:41.71 |
|
|
|
|
|
23 |
153 |
|
Tina Najafzadeh |
Turebergs Simklubb |
2006 |
BI3406 |
25m |
1:53.61 |
|
|
|
|
|
24 |
130 |
|
Ida Söderlund |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AQ2406 |
25m |
1:56.27 |
|
|
|
|
|
25 |
257 |
|
Alva Zander |
Ösmo Simsällskap |
2006 |
BE1406 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
199 |
|
Emma Olsson Sande |
Täby Sim |
2005 |
AU5205 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
6 |
|
Ebba Gradevik-Laurell |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2006 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
26 |
|
Alice Hell |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
261 |
|
Emma Van De Beek |
Väsby Simsällskap |
|
|
25m |
|
|
|
|
2006 |
AV0206 |
|
|
|
|
|
30 |
25 |
|
Sara Miller |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
|
|
|
|
2006 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-10-06 09:30:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|