Program for Christmas Race
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 7, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 57.85 | |
2 | 181 | Immerkjær Mathias | 1999 | VG17 | 9961AF | 25 m | 59.37 | |
3 | 147 | Svane-From Thomas | 2000 | HERLEV | 0005AU | 25 m | 1:00.56 | |
4 | 204 | Vestergaard Andreas | 1999 | VG17 | 9997AG | 25 m | 1:02.52 | |
5 | 175 | Davidsen Casper | 1999 | VG17 | 9979AA | 25 m | 1:04.12 | |
6 | 251 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:06.05 | |
7 | 12 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 1:06.99 | |
8 | 184 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VG17 | 0257AD | 25 m | 1:08.22 | |
9 | 281 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:08.82 | |
10 | 14 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:11.17 | |
11 | 198 | Rasmussen Esben | 2004 | VG17 | 0413AJ | 25 m | 1:11.84 | |
12 | 53 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 1:12.29 | |
13 | 134 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:13.15 | |
14 | 252 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 1:13.78 | |
15 | 178 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 1:14.40 | |
16 | 159 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:15.67 | |
17 | 241 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 1:17.67 | |
18 | 52 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 1:20.25 | |
19 | 132 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 1:20.82 | |
20 | 262 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:26.12 | |
21 | 299 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 1:26.89 | |
22 | 253 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:27.13 | |
23 | 37 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 1:28.05 | |
24 | 39 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 50 m | 1:28.90 | |
25 | 59 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 1:30.06 | |
26 | 297 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 25 m | 1:32.26 | |
27 | 112 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:39.28 | |
28 | 99 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:41.48 | |
29 | 42 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 50 m | 1:42.33 | |
30 | 240 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 1:44.14 | |
31 | 298 | Helmudt Bertil Mørup | 2005 | FARUM | 0553AM | 50 m | 1:45.70 | |
32 | 155 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | ||
33 | 156 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:04 |