Program for LH-Games 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lördag FM
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Citadellbadet |
Arrangör: |
HS & LS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 5 jul 2019 till den 7 jul 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 200m Fjärilsim Herrar
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Willy:s Landskrona |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
386 |
1 |
|
Gustav Freiholtz |
2006 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
388 |
2 |
|
Albin Amrén |
2006 |
KUNGSBACKA |
3:09.56 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Jonas Solbu Gulbrandsen |
2006 |
OI Svømmin |
2:57.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
4 |
|
Kevin Chen |
2004 |
GÖTEBORG |
2:47.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
5 |
|
Albert Lindroth |
2005 |
GÖTEBORG |
2:57.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
541 |
6 |
|
Marcus Kvarnhäll |
2006 |
SK LAXEN |
3:08.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
352 |
7 |
|
Gabriel Ekelund |
2006 |
KSLS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
794 |
8 |
|
Mathias Benoni Martinussen |
2004 |
Fauske SK |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 200m Fjärilsim Herrar |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
678 |
1 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
TÄBY SIM |
2:47.38 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
2 |
|
Tim Ericksson |
2002 |
KALMAR SS |
2:41.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
681 |
3 |
|
David Alonso |
2003 |
TÄBY SIM |
2:37.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
4 |
|
Noah Lockhart |
2003 |
OI Svømmin |
2:33.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
797 |
5 |
|
Alfred Rosberg |
2003 |
SJÖBO SS |
2:35.69 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
6 |
|
Karl Bohlin |
2001 |
GÖTEBORG |
2:41.27 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
518 |
7 |
|
Emil Wannem |
2006 |
SK LAXEN |
2:46.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
445 |
8 |
|
Ludvig Hoff |
2005 |
LANDSKRONA |
2:47.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 200m Fjärilsim Herrar |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
573 |
1 |
|
Carl Ewertz |
2002 |
MKK |
2:26.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
364 |
2 |
|
Niklas Sandberg |
1995 |
KUNGSBACKA |
2:23.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
643 |
3 |
|
Noel Persson |
2002 |
SK TRITON |
2:14.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
756 |
4 |
|
Victor Lloyd |
1996 |
TRELLEBORG |
2:06.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Frederik Møller |
2002 |
RINGSTED |
2:12.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
6 |
|
Mads Lind |
2002 |
HVIDOVRE |
2:19.19 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
801 |
7 |
|
Loke Egnell |
2003 |
GÖTEBORG |
2:24.86 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
366 |
8 |
|
Jonathan Einarsson |
2001 |
KUNGSBACKA |
2:28.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-07-05 20:28:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|