Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
30 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
10:18 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 september 2018 |
|
|
|
|
Gren 3, 100m Medley Damer |
Finaler (11) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
368 |
3 |
Julia Isaksson |
2005 |
AT5605 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
322 |
4 |
Tilde Bergvall |
2004 |
BV8804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
370 |
5 |
Signe Kling |
2005 |
AT8605 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:48.84 |
461 |
6 |
Maya Liss-Jonsson |
2005 |
BF1605 |
SPIF SF |
|
25m |
1:49.71 |
191 |
7 |
Paulina Sunesson |
2004 |
AV2204 |
SKURU IK |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
192 |
2 |
Fanny Aschan |
2004 |
AW5604 |
SKURU IK |
|
25m |
1:40.56 |
462 |
3 |
Khulan Chinbat |
2004 |
BS1804 |
SPIF SF |
|
25m |
1:39.09 |
89 |
4 |
Clara Unden |
2004 |
AW6404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:38.12 |
202 |
5 |
Alice Belic |
2005 |
AU7605 |
SKURU IK |
|
25m |
1:35.78 |
190 |
6 |
Tilda Hägbom |
2005 |
AI5205 |
SKURU IK |
|
25m |
1:36.14 |
399 |
7 |
Moa Karlsson |
2005 |
BE8205 |
HELLAS SK |
|
25m |
1:39.00 |
319 |
8 |
Philippa Ledo Antunes |
2004 |
BR7804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:39.18 |
203 |
9 |
Filippa Bergman |
2005 |
AU6605 |
SKURU IK |
|
25m |
1:43.49 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
205 |
2 |
Melody Read |
2005 |
AU8605 |
SKURU IK |
|
25m |
1:33.78 |
216 |
3 |
Emma Lundberg |
2005 |
BR0405 |
SKURU IK |
|
25m |
1:32.81 |
240 |
4 |
Klara Högfeldt |
2005 |
AL0205 |
SKK |
|
25m |
1:30.52 |
453 |
5 |
Matilda Lindqvist |
2004 |
BK9204 |
SPIF SF |
|
25m |
1:29.91 |
351 |
6 |
Ella Olsson |
2004 |
AH9204 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:30.12 |
366 |
7 |
Alexandra Kanhamn |
2005 |
AN5405 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:32.26 |
456 |
8 |
Nerejda Zakeri |
2005 |
AZ5405 |
SPIF SF |
|
25m |
1:33.01 |
125 |
9 |
Saga Lööf |
2005 |
BE2205 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:35.62 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
314 |
2 |
Alva Jacobsson |
2005 |
AJ1605 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:29.45 |
103 |
3 |
Elsa Lövquist |
2004 |
BD6604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:29.23 |
446 |
4 |
Linn Solehav |
2005 |
AM7605 |
SPIF SF |
|
25m |
1:28.86 |
206 |
5 |
Matilda Bergström |
2005 |
AU9605 |
SKURU IK |
|
25m |
1:28.58 |
6 |
6 |
Elsa Axvik Reutergårdh |
2004 |
BA5404 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:28.69 |
75 |
7 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:29.10 |
273 |
8 |
Maja Frejd |
2004 |
BL8404 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:29.30 |
320 |
9 |
Elma Ridhagen |
2004 |
BS9804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:29.46 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
258 |
2 |
Alva Herlitz |
2005 |
BF4805 |
SKK |
|
25m |
1:27.74 |
495 |
3 |
Elin Björklund |
2005 |
AS7205 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
1:26.33 |
90 |
4 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:25.86 |
496 |
5 |
Olivia Lyrberg |
2005 |
BF8205 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
1:25.73 |
365 |
6 |
Embla Stendrake |
2005 |
AI0205 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:25.75 |
68 |
7 |
Else Jomaa |
2004 |
AK1204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:25.91 |
212 |
8 |
Stella Nelson |
2004 |
BR4204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:27.31 |
13 |
9 |
Felicia Klintemar |
2005 |
BM6605 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:27.88 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 |
Julia Kantoluoto |
2005 |
AQ2605 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:25.42 |
274 |
3 |
Felicia Camacho |
2004 |
BL9404 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:25.28 |
28 |
4 |
Vilma Dombos |
2004 |
BI5804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:24.98 |
382 |
5 |
Fiona Karlsson |
2004 |
AE6404 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:24.58 |
86 |
6 |
Caroline Friberg |
2004 |
AW9204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:24.69 |
369 |
7 |
Magda Westberg |
2005 |
AT5805 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:25.01 |
8 |
8 |
Ida Nygren |
2004 |
BL2404 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:25.30 |
349 |
9 |
Nathalie Galway |
2005 |
AA2205 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:25.65 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2 |
Nike Johnston |
2005 |
AJ5405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:24.49 |
316 |
3 |
Alicia Söderlind |
2005 |
AQ5805 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:24.14 |
25 |
4 |
Elin Glifberg |
2004 |
AW4804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:23.89 |
452 |
5 |
Sofia Lindqvist |
2004 |
BK3404 |
SPIF SF |
|
25m |
1:23.56 |
264 |
6 |
Amanda Bäck |
2005 |
BM9205 |
SKK |
|
25m |
1:23.62 |
76 |
7 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:24.13 |
357 |
8 |
Nora Rönnbro |
2004 |
AU8404 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:24.32 |
317 |
9 |
Emilia Karlsson Bertoli |
2005 |
AW9405 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:24.57 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
209 |
2 |
Emma Lidell |
2005 |
BB8805 |
SKURU IK |
|
25m |
1:23.48 |
176 |
3 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
25m |
1:22.81 |
81 |
4 |
Lilly Eriksson |
2004 |
AS1604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:21.74 |
35 |
5 |
Lovisa Klingberg |
2004 |
BR7604 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:21.42 |
9 |
6 |
Lollobelle Nordström-Renlund |
2005 |
AZ4205 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:21.55 |
179 |
7 |
Ida Edvinsson |
2004 |
AE0804 |
SKURU IK |
|
25m |
1:22.19 |
194 |
8 |
Lovisa Niska Söderqvist |
2004 |
AX2804 |
SKURU IK |
|
25m |
1:23.27 |
242 |
9 |
Johanna Bagelius |
2004 |
BB4604 |
SKK |
|
25m |
1:23.53 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
110 |
2 |
Penny Pettersdotter Wenster |
2004 |
BM3404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:20.83 |
234 |
3 |
Emelie Sveding |
2005 |
AG8605 |
SKK |
|
25m |
1:20.73 |
441 |
4 |
Emma Thur |
2004 |
AR1804 |
SPIF SF |
|
25m |
1:20.04 |
185 |
5 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
1:19.40 |
188 |
6 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:19.77 |
232 |
7 |
Maya Levin |
2004 |
AN3204 |
SKK |
|
25m |
1:20.42 |
248 |
8 |
Klara Svenheim |
2005 |
AT9205 |
SKK |
|
25m |
1:20.79 |
451 |
9 |
Ida Lindström |
2004 |
BK1404 |
SPIF SF |
|
25m |
1:21.16 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
237 |
2 |
Sara Torstensson |
2004 |
AW3604 |
SKK |
|
25m |
1:18.68 |
259 |
3 |
Ella Bolmstrand |
2004 |
BR5804 |
SKK |
|
25m |
1:17.30 |
197 |
4 |
Wilma Åhlen |
2005 |
AO8205 |
SKURU IK |
|
25m |
1:16.02 |
247 |
5 |
Lina Ahlström |
2005 |
AS6805 |
SKK |
|
25m |
1:15.09 |
72 |
6 |
Anna Wainikka |
2004 |
AP7804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:15.42 |
233 |
7 |
Elsa Kärvestedt |
2005 |
AG9605 |
SKK |
|
25m |
1:16.79 |
22 |
8 |
Johanna Torell |
2005 |
AD9205 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:18.34 |
187 |
9 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:19.14 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
442 |
2 |
Liv Asp Olsson |
2005 |
AH3205 |
SPIF SF |
|
25m |
1:14.75 |
268 |
3 |
Veronika Hiram |
2004 |
AK7204 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:14.01 |
309 |
4 |
Tea Angerfelt |
2004 |
AJ7404 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:12.08 |
88 |
5 |
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
AW5404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:11.22 |
409 |
6 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:11.54 |
289 |
7 |
Sara Arnö |
2004 |
AA1208 |
TUREBERG |
|
25m |
1:12.62 |
290 |
8 |
Selma Holmer |
2004 |
AM6204 |
TUREBERG |
|
25m |
1:14.27 |
74 |
9 |
Iris Martinsson |
2005 |
AF3405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:15.02 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
30 september 2018 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
10:18 |
|