Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
30 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
10:18 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 september 2018 |
|
|
|
|
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
339 |
3 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
37.71 |
346 |
4 |
Moa Nyberg |
2001 |
AR4401 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
36.55 |
307 |
5 |
Wilma Öberg |
2001 |
BG9201 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
34.69 |
306 |
6 |
Sandra Öberg |
2001 |
BG0401 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
34.97 |
2 |
7 |
Emilia Bengtsson |
2001 |
BA3601 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
37.29 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
Ella Ericson |
2000 |
BG9400 |
SK NEPTUN |
|
50m |
34.10 |
340 |
3 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
33.56 |
304 |
4 |
Vera Sköld |
2001 |
AT2401 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
32.80 |
16 |
5 |
Manjiri Bhat |
2000 |
AI4600 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
32.38 |
427 |
6 |
Alexandra Lindén |
2001 |
BG4801 |
SPIF SF |
|
25m |
32.79 |
303 |
7 |
Josefin Alm |
2001 |
AJ8201 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
32.80 |
425 |
8 |
Vinona Bothe |
1999 |
BN6899 |
SPIF SF |
|
25m |
33.97 |
1 |
9 |
Pernilla Hemmälin |
2001 |
AO3801 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
34.19 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
113 |
2 |
Alexandra Vartiainen |
2001 |
BW1801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
32.11 |
301 |
3 |
Frida Björkman |
1999 |
AU7499 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
32.03 |
424 |
4 |
Ljuba Berg |
2000 |
BH4400 |
SPIF SF |
|
25m |
31.77 |
54 |
5 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
SK NEPTUN |
|
50m |
31.15 |
58 |
6 |
Amanda Bekkewold |
2001 |
BM3401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
31.70 |
49 |
7 |
Linnea Gyllberg |
2000 |
AL4800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
31.82 |
410 |
8 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
32.05 |
491 |
9 |
Sophie Dellmark |
2001 |
AO8801 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
32.22 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
436 |
2 |
Lea Granert |
2001 |
BQ1401 |
SPIF SF |
|
25m |
30.92 |
225 |
3 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
25m |
29.98 |
404 |
4 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
29.89 |
220 |
5 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SKK |
|
25m |
28.52 |
224 |
6 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
29.30 |
286 |
7 |
Olivia Stille |
2000 |
AJ7600 |
TUREBERG |
|
25m |
29.93 |
300 |
8 |
Sara Olsson |
1999 |
AR6899 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
30.78 |
51 |
9 |
Vilma Brolund |
2001 |
AO9801 |
SK NEPTUN |
|
50m |
30.98 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
30 september 2018 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
10:18 |
|