Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag Pass1
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
30 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
10:18 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 september 2018 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Medley Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
466 |
4 |
Arvid Elfwing |
2006 |
AO7906 |
SPIF SF |
|
25m |
|
483 |
5 |
Alexander Kahlin |
2006 |
AT9506 |
SPIF SF |
|
25m |
|
478 |
6 |
Theodore Mcmillan |
2007 |
AM0307 |
SPIF SF |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
473 |
2 |
Gustav Stridh |
2008 |
AG5908 |
SPIF SF |
|
25m |
1:59.53 |
372 |
3 |
Vide Kling |
2007 |
AA8907 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:54.26 |
262 |
4 |
Jordan Sundström |
2007 |
AM1706 |
SKK |
|
25m |
1:43.52 |
261 |
5 |
Elliott Sundström |
2006 |
AM7506 |
SKK |
|
25m |
1:39.13 |
324 |
6 |
Otto Andersson |
2008 |
AG5308 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:41.45 |
468 |
7 |
Oliver Hagberg |
2006 |
AO9906 |
SPIF SF |
|
25m |
1:44.82 |
373 |
8 |
Simon Ericsson |
2006 |
AG7706 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:57.58 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
249 |
2 |
Casper Drozdz |
2006 |
AG2306 |
SKK |
|
25m |
1:37.11 |
470 |
3 |
Otto Sahlée |
2007 |
AJ2307 |
SPIF SF |
|
25m |
1:32.59 |
374 |
4 |
Leon Bocké |
2006 |
AJ2906 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:31.09 |
217 |
5 |
Gabriel Klinge |
2006 |
AS0506 |
SKURU IK |
|
25m |
1:28.47 |
448 |
6 |
Rasmus Bäckman |
2006 |
AD4506 |
SPIF SF |
|
25m |
1:29.61 |
257 |
7 |
Hugo Patrikson |
2006 |
AJ6506 |
SKK |
|
25m |
1:32.34 |
256 |
8 |
William Martin-Lamm |
2006 |
AJ5506 |
SKK |
|
25m |
1:33.29 |
200 |
9 |
Eskil Bränström |
2006 |
AE3506 |
SKURU IK |
|
25m |
1:37.83 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
276 |
2 |
Julius Dorch Juliusson |
2007 |
AC7707 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:27.43 |
39 |
3 |
Adam Joseph Michel |
2006 |
AS8306 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:25.13 |
371 |
4 |
Melvin Bosson |
2006 |
AD7906 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:22.53 |
279 |
5 |
Gustav Storell |
2006 |
AL4106 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:19.14 |
260 |
6 |
William Hamilton |
2006 |
AM2706 |
SKK |
|
25m |
1:22.22 |
255 |
7 |
Samuel Flores |
2008 |
AA8908 |
SKK |
|
25m |
1:24.53 |
275 |
8 |
Sam Hamzehnejad |
2006 |
AI1306 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:25.76 |
386 |
9 |
Jonas Kvist |
2006 |
AD0706 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:27.46 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
30 september 2018 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
10:18 |
|