Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Vaasan Uimahalli |
Vaasan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
marras 15, 2018 to marras 18, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
200m Vapaauinti Miehet Nuoret |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Club |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
13 |
|
Elias Herlevi |
Helsingfors Simsällskap |
2000 |
00A187 |
25m |
1:49.53 |
|
|
|
|
|
2 |
362 |
|
Ronny Brännkärr |
Kemin Työväen Uimarit |
2002 |
02A150 |
25m |
1:52.28 |
|
|
|
|
|
3 |
12 |
|
Lassi Haimi |
Helsingfors Simsällskap |
2003 |
03A559 |
25m |
1:53.29 |
|
|
|
|
|
4 |
354 |
|
Mohamed Ezzat |
Aurajoen Uinti |
2001 |
01A613 |
25m |
1:54.33 |
|
|
|
|
|
5 |
44 |
|
Lari Tumanoff |
Helsingfors Simsällskap |
2003 |
03A150 |
25m |
1:54.51 |
|
|
|
|
|
6 |
36 |
|
Emil Perkkiö |
Helsingfors Simsällskap |
2000 |
00A973 |
25m |
1:54.57 |
|
|
|
|
|
7 |
276 |
|
Roope Paatos |
Raision Urheilijat |
2002 |
02A108 |
25m |
1:54.85 |
|
|
|
|
|
8 |
83 |
|
Taneli Lantta |
Simmis Wanda |
2001 |
01A493 |
25m |
1:54.90 |
|
|
|
|
|
9 |
131 |
|
Oscar Skjäl |
Cetus Espoo |
2002 |
02A684 |
25m |
1:55.59 |
|
|
|
|
|
10 |
320 |
|
Oskari Hynynen |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2001 |
01A113 |
25m |
1:56.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
449 |
|
Jakob Sievers |
Uinti Tampere |
2000 |
00A730 |
25m |
1:56.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
233 |
|
Robin Söderholm |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2002 |
02A224 |
25m |
1:56.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
167 |
|
Santeri Hulkko |
Lahden Uimaseura |
2000 |
00A843 |
25m |
1:56.47 |
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Oskari Aalto |
Helsingfors Simsällskap |
2002 |
02A016 |
25m |
1:56.72 |
|
|
|
|
|
15 |
228 |
|
Alex Lydman |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2003 |
03A218 |
25m |
1:56.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
220 |
|
Juho Porkkala |
Seinäjoen Uimarit-58 |
2001 |
01A128 |
25m |
1:56.79 |
|
|
|
|
|
17 |
68 |
|
Martti Tervanen |
Järvenpään Uintiklubi |
2000 |
00A834 |
25m |
1:56.85 |
|
|
|
|
|
18 |
102 |
|
Tuomas Jokinen |
Cetus Espoo |
2001 |
01A556 |
25m |
1:56.90 |
|
|
|
|
|
19 |
221 |
|
Claes Fjellström |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2001 |
01A078 |
25m |
1:57.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
172 |
|
Saku Romo |
Lahden Uimaseura |
2000 |
00A504 |
25m |
1:58.16 |
|
|
|
|
|
21 |
156 |
|
Miiro Vartiainen |
Joensuun Uimaseura |
2001 |
01A340 |
25m |
1:58.32 |
|
|
|
|
|
22 |
327 |
|
Arttu Mäenpää |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2003 |
03A892 |
25m |
1:58.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
179 |
|
Viktor Thodin |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
2000 |
00A166 |
25m |
1:58.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
43 |
|
Rasmus Söderholm |
Helsingfors Simsällskap |
2002 |
02A442 |
25m |
1:59.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
8 |
|
Marcus Forsel |
Helsingfors Simsällskap |
2003 |
03A127 |
25m |
1:59.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
136 |
|
Luukas Vainio |
Cetus Espoo |
2003 |
03A099 |
25m |
2:00.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
406 |
|
Topi Lukkarinen |
Swimming Club Rovaniemi |
2000 |
00A133 |
25m |
2:00.82 |
|
|
28 |
418 |
|
Aleksi Seger |
Octopus Lohja |
|
|
25m |
2:00.85 |
|
|
|
2001 |
01A401 |
|
29 |
110 |
|
Eemil Kylmä |
Cetus Espoo |
|
|
25m |
2:01.47 |
|
|
|
2001 |
01A631 |
|
30 |
384 |
|
Noa Mäkelä |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
25m |
2:01.79 |
|
|
|
2001 |
01A112 |
|
|
|
|
|
|
|
2018-11-07 15:46:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|