2019-08-24   16:30:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
Organizer:
Place: Vaasan Uimahalli Vaasan Uimaseura
Pool: 25m Competition Date: marras 15, 2018 to marras 18, 2018
37 200m Vapaauinti Naiset Nuoret
# ID Name Club Born License Pool Entry
time
Status
1 33 Vilma Oura Helsingfors Simsällskap 2001 01A310 25m 1:58.93
2 26 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap 2003 03A386 25m 2:01.86
3 279 Olivia Weuro Raision Urheilijat 2002 02A822 25m 2:01.86
4 271 Rebekka Luoto Raision Urheilijat 2003 03A191 25m 2:02.83
5 374 Petra Ansaranta Oulun Uinti 1906 2004 04A064 25m 2:04.28
6 387 Mathilda Puutio Oulun Uinti 1906 2003 03A347 25m 2:05.51
7 14 Helene Hirvonen Helsingfors Simsällskap 2001 01A179 25m 2:05.64
8 21 Emma Koiranen Helsingfors Simsällskap 2001 01A054 25m 2:05.81
9 273 Irene Mäkilä Raision Urheilijat 2004 04A289 25m 2:05.95
10 280 Anna Vira Raision Urheilijat 2002 02A074 25m 2:06.69
11 420 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi 2003 03A357 25m 2:06.84
12 408 Jemilia Haapakoski Swimming Club Vuokatti 2002 02A236 25m 2:07.95
13 275 Aino-kaisa Paatos Raision Urheilijat 2004 04A144 25m 2:08.12
14 383 Olga Emilia Mattila Oulun Uinti 1906 2004 04A143 25m 2:08.66
15 277 Vuokko Suomäki Raision Urheilijat 2001 01A939 25m 2:09.03
16 100 Jutta Jauhiainen Cetus Espoo 2004 04A066 25m 2:09.06
17 217 Kiira Kangasniemi Seinäjoen Uimarit-58 2003 03A124 25m 2:09.23
18 122 Tuuli Pippuri Cetus Espoo 2005 05A146 25m 2:09.58
19 254 Heta Känkänen Porin Uimaseura 2001 01A001 25m 2:09.67
20 317 Minka Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A844 25m 2:09.68
21 168 Saana Liikonen Lahden Uimaseura 2001 01A705 25m 2:09.89
22 113 Kira Lindroos Cetus Espoo 2005 05A028 25m 2:10.24
23 73 Mikaela Kulmala Riihimäen Uimaseura 2001 01A110 25m 2:10.25
24 251 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura 2002 02A031 25m 2:10.45
25 330 Peppi Pinomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A049 25m 2:11.02
26 82 Aliina Karvonen Simmis Wanda 2004 04A587 25m 2:11.31
27 119 Nelli Ohvo Cetus Espoo 2001 01A937 25m 2:11.32
28 137 Jonna Vasara Cetus Espoo 2002 02A118 25m 2:11.93
29 369 Enni-sofia Perätalo Oulun Lohet 2002 02A378 25m 2:12.03
30 47 Peppi Vesalainen Helsingfors Simsällskap 2004 04B162 25m 2:12.35
2018-11-07 15:46:55 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner