2019-12-08   05:08:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
Organizer:
Place: Vaasan Uimahalli Vaasan Uimaseura
Pool: 25m Competition Date: marras 15, 2018 to marras 18, 2018
40 100m Selkäuinti Naiset Nuoret
# ID Name Club Born License Pool Entry
time
Status
1 33 Vilma Oura Helsingfors Simsällskap 2001 01A310 25m 1:00.21
2 329 Paula Peltola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01B032 25m 1:02.06
3 333 Emilie Pärnänen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A541 25m 1:02.12
4 191 Mia Pentti Swimming Jyväskylä 2002 02A018 25m 1:02.15
5 130 Peppi Siirtola Cetus Espoo 2002 02A144 25m 1:03.59
6 385 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 2003 03A230 25m 1:04.36
7 265 Vilma Iisalo Raision Urheilijat 2001 01A560 25m 1:04.36
8 381 Iida-maria Laine Oulun Uinti 1906 2001 01A626 25m 1:04.47
9 132 Ida Slöör Cetus Espoo 2001 01A578 25m 1:04.92
10 325 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A301 25m 1:04.93
11 92 Siri Auvinen Cetus Espoo 2002 02A342 25m 1:05.35
12 251 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura 2002 02A031 25m 1:05.64
13 377 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 2003 03A214 25m 1:05.68
14 270 Sylvia Kuusisto Raision Urheilijat 2003 03A137 25m 1:05.78
15 355 Helmi Heinonen Aurajoen Uinti 2002 02A204 25m 1:05.93
16 168 Saana Liikonen Lahden Uimaseura 2001 01A705 25m 1:05.96
17 125 Aada Rissanen Cetus Espoo 2004 04A305 25m 1:06.19
18 213 Liina Salin Kokkolan Uimaseura 2002 02A762 25m 1:06.33
19 274 Riikka Niskala Raision Urheilijat 2004 04A142 25m 1:06.37
20 187 Viivi Merisalo Swimming Jyväskylä 2002 02A419 25m 1:06.58
21 496 Saana Yritys Uinti Hyvinkää 2003 03A035 25m 1:07.09
22 297 Netta Nyberg TaTu Tampere 2001 01A250 25m 1:07.15
23 223 Ella Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2004 04A200 25m 1:07.26
24 99 Charlotte Ingberg Cetus Espoo 2002 02A370 25m 1:07.31
25 419 Venla Suihkonen Octopus Lohja 2002 02A026 25m 1:07.40
26 473 Milla Nikkanen Vanders 2002 02A124 25m 1:07.40
27 209 Wilma Lakanen Kokkolan Uimaseura 2003 03A711 25m 1:07.46
28 390 Venla Säntti Oulun Uinti 1906 2003 03A589 25m 1:07.54
29 413 Sole Piirainen Swimming Club Vuokatti 2002 02A509 25m 1:07.77
30 60 Noora Kokko Helsingin Uimarit 2001 01A853 25m 1:07.94
31 135 Helmi Tossavainen Cetus Espoo 2002 02A572 25m 1:08.06
32 359 Janette Setälä Aurajoen Uinti 2001 01A847 25m 1:08.52
33 152 Aino Mononen Joensuun Uimaseura 2001 01A089 25m 1:08.74
34 81 Ella Hörkkö Simmis Wanda 2001 01B185 25m 1:08.88
35 471 Liinu Louhikoski Vanders 2004 04A046 25m 1:08.94
36 446 Anna Rantanen Uinti Tampere 2001 01A301 25m 1:09.08
37 477 Millariina Bruce Uimaseura Aquila 2001 01B021 25m 1:09.12
38 256 Senni Mattila Porin Uimaseura 2003 03A003 25m 1:09.14
39 28 Roosa Lehtola Helsingfors Simsällskap 2001 01A806 25m 1:09.14
40 356 Julia Koivisto Aurajoen Uinti 2002 02A092 25m 1:09.15
41 113 Kira Lindroos Cetus Espoo 2005 05A028 25m 1:09.27
42 227 Milla Laiteenmäki Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2001 01B318 25m 1:09.66
43 109 Saga Kovanen Cetus Espoo 25m 1:09.74
2004 04A113
44 330 Peppi Pinomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 1:09.83
2002 02A049
45 170 Senni Ovaskainen Lahden Uimaseura 2001 01A093 25m 1:10.02
46 417 Mette Konttila Octopus Lohja 2001 01B228 25m 1:10.15
47 465 Sofia Saukko Rovaniemen Uimaseura 2001 01A634 25m 1:10.16
48 126 Verna Rostedt Cetus Espoo 2002 02A101 25m 1:10.16
49 207 Henna Känsäkangas Kokkolan Uimaseura 2004 04A431 25m 1:10.21
50 321 Kaisla Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A491 25m 1:10.24
51 348 Elli-Kaisa Saarinen Vesihelmen Uimaseura 2001 01A680 25m 1:10.25
52 360 Alida Öhberg Aurajoen Uinti 2002 02A627 25m 1:10.33
2018-11-07 15:46:56 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner