2019-08-19   06:42:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
Organizer:
Place: Vaasan Uimahalli Vaasan Uimaseura
Pool: 25m Competition Date: marras 15, 2018 to marras 18, 2018
46 50m Perhosuinti Naiset Nuoret
# ID Name Club Born License Pool Entry
time
Status
1 267 Anniina Kallio Raision Urheilijat 2002 02A207 25m 27.13
2 92 Siri Auvinen Cetus Espoo 2002 02A342 25m 27.19
3 26 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap 2003 03A386 25m 27.26
4 280 Anna Vira Raision Urheilijat 2002 02A074 25m 28.14
5 191 Mia Pentti Swimming Jyväskylä 2002 02A018 25m 28.27
6 337 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A080 25m 28.36
7 251 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura 2002 02A031 25m 28.43
8 96 Emilia Flyckt Cetus Espoo 2001 01A649 25m 28.43
9 165 Raakel Bärlund Lahden Uimaseura 2001 01A081 25m 28.50
10 484 Jenni Moisio Kampuksen Plaani 2002 02A607 25m 28.50
11 258 Anniina Murto Porin Uimaseura 2001 01A677 25m 28.56
12 356 Julia Koivisto Aurajoen Uinti 2002 02A092 25m 28.70
13 493 Jessica Lindholm Ålands Simförening 2001 01B019 25m 28.90
14 10 Isabel Hagelin Helsingfors Simsällskap 2001 01A083 25m 29.01
15 3 Nea Winqvist Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2002 02A729 25m 29.04
16 420 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi 2003 03A357 25m 29.06
17 187 Viivi Merisalo Swimming Jyväskylä 2002 02A419 25m 29.06
18 152 Aino Mononen Joensuun Uimaseura 2001 01A089 25m 29.13
19 99 Charlotte Ingberg Cetus Espoo 2002 02A370 25m 29.14
20 247 Nea Reunanen Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A298 25m 29.28
21 355 Helmi Heinonen Aurajoen Uinti 2002 02A204 25m 29.29
22 417 Mette Konttila Octopus Lohja 2001 01B228 25m 29.40
23 245 Sanni Kilponen Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A145 25m 29.40
24 377 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 2003 03A214 25m 29.44
25 137 Jonna Vasara Cetus Espoo 2002 02A118 25m 29.50
26 471 Liinu Louhikoski Vanders 2004 04A046 25m 29.57
27 368 Pauliina Lohilahti Oulun Lohet 2002 02A196 25m 29.62
28 125 Aada Rissanen Cetus Espoo 2004 04A305 25m 29.62
29 63 Jenny Nieminen Hyvinkään Uimaseura 2001 01A986 25m 29.71
30 414 Moonica Pirhonen Swimming Club Vuokatti 2001 01A964 25m 29.72
31 419 Venla Suihkonen Octopus Lohja 2002 02A026 25m 29.78
32 297 Netta Nyberg TaTu Tampere 2001 01A250 25m 29.81
33 403 Senni Jouhten Kempeleen Pyrintö 2002 02A428 25m 29.82
34 59 Jenni Rantanen HTU Stadi 2001 01A324 25m 29.83
35 67 Emmi Saarela Järvenpään Uintiklubi 2001 01A846 25m 29.93
36 93 Greta Beszteri Cetus Espoo 2004 04A257 25m 29.99
37 374 Petra Ansaranta Oulun Uinti 1906 2004 04A064 25m 30.00
38 60 Noora Kokko Helsingin Uimarit 2001 01A853 25m 30.04
39 69 Vera Vartiainen Järvenpään Uintiklubi 2002 02A772 25m 30.05
40 115 Mirka Mettinen Cetus Espoo 2002 02A159 25m 30.07
41 265 Vilma Iisalo Raision Urheilijat 2001 01A560 25m 30.17
42 135 Helmi Tossavainen Cetus Espoo 2002 02A572 25m 30.20
43 66 Mariel Mylly Järvenpään Uintiklubi 2001 01B048 25m 30.22
44 365 Riika Huttula Oulun Lohet 2001 01A540 25m 30.30
45 407 Ronja Nätynki Swimming Club Rovaniemi 2002 02A807 25m 30.34
46 286 Emmi Heine Rauman Uimaseura 2002 02A604 25m 30.37
47 357 Olivia Koski Aurajoen Uinti 2002 02A391 25m 30.40
48 242 Emma Hämäläinen Vieskan Uimarit 2003 03A424 25m 30.48
49 189 Peppi Palokangas Swimming Jyväskylä 2002 02A100 25m 30.54
50 65 Helmi Lehtonen Järvenpään Uintiklubi 2004 04A335 25m 30.56
2018-11-07 15:46:57 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner