2019-12-13   12:51:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
Organizer:
Place: Vaasan Uimahalli Vaasan Uimaseura
Pool: 25m Competition Date: marras 15, 2018 to marras 18, 2018
48 50m Vapaauinti Miehet Nuoret
# ID Name Club Born License Pool Entry
time
Status
1 423 Alexey Belfer ORCA Helsinki 2000 00A786 25m 22.54
2 449 Jakob Sievers Uinti Tampere 2000 00A730 25m 23.05
3 362 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit 2002 02A150 25m 23.26
4 16 Santeri Hölttä Helsingfors Simsällskap 2000 00A236 25m 23.28
5 27 Leevi Lehti Helsingfors Simsällskap 2000 00A000 25m 23.43
6 154 Veeti Ruohtula Joensuun Uimaseura 2001 01A193 25m 23.62
7 319 Santeri Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A188 25m 23.80
8 469 Matias Hjelm Vanders 2002 02A098 25m 23.94
9 68 Martti Tervanen Järvenpään Uintiklubi 2000 00A834 25m 23.95
10 166 Petteri Haverinen Lahden Uimaseura 2001 01B030 25m 24.07
11 179 Viktor Thodin JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari 2000 00A166 25m 24.09
12 110 Eemil Kylmä Cetus Espoo 2001 01A631 25m 24.14
13 183 Alexander Kislitsyn Swimming Jyväskylä 2001 01A981 25m 24.30
14 8 Marcus Forsel Helsingfors Simsällskap 2003 03A127 25m 24.31
15 431 Tatu Hörkkö Uinti Tampere 2001 01A394 25m 24.31
16 422 Henri Koski Gladius Kirkkonummi 2000 00A803 25m 24.46
17 384 Noa Mäkelä Oulun Uinti 1906 2001 01A112 25m 24.46
18 384 Noa Mäkelä Oulun Uinti 1906 2001 01A112 25m 24.46
19 249 Timi Torkkel Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A015 25m 24.46
20 44 Lari Tumanoff Helsingfors Simsällskap 2003 03A150 25m 24.47
21 320 Oskari Hynynen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A113 25m 24.49
22 185 Atte Lindholm Swimming Jyväskylä 2001 01A874 25m 24.49
23 406 Topi Lukkarinen Swimming Club Rovaniemi 2000 00A133 25m 24.58
24 206 Jesse Anttila Kokkolan Uimaseura 2002 02A383 25m 24.65
25 430 Tatu Hapuoja Uinti Tampere 2003 03A010 25m 24.65
26 448 Olli Rautaporras Uinti Tampere 2000 00A795 25m 24.67
27 9 Johan Krister Fredriksson Helsingfors Simsällskap 2003 03A724 25m 24.71
28 167 Santeri Hulkko Lahden Uimaseura 2000 00A843 25m 24.78
29 218 Jere Kekola Seinäjoen Uimarit-58 2000 00A330 25m 24.81
30 260 Matias Pennanen Porin Uimaseura 2001 01A181 25m 24.83
31 232 Simon Ravals Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2003 03A528 25m 24.84
32 255 Leevi Luhtanen Porin Uimaseura 2000 00A137 25m 24.85
33 43 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap 2002 02A442 25m 24.99
34 163 Ohto Pihlajamäki Kuopion Uimaseura 2001 01A675 25m 25.04
35 173 Jere Ruuhonen Lahden Uimaseura 2001 01A461 25m 25.04
2018-11-07 15:46:57 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner