2019-08-19   06:44:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
Organizer:
Place: Vaasan Uimahalli Vaasan Uimaseura
Pool: 25m Competition Date: marras 15, 2018 to marras 18, 2018
56 100m Sekauinti Naiset Nuoret
# ID Name Club Born License Pool Entry
time
Status
1 26 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap 2003 03A386 25m 1:01.51
2 191 Mia Pentti Swimming Jyväskylä 2002 02A018 25m 1:04.02
3 484 Jenni Moisio Kampuksen Plaani 2002 02A607 25m 1:04.74
4 337 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A080 25m 1:05.30
5 165 Raakel Bärlund Lahden Uimaseura 2001 01A081 25m 1:05.32
6 130 Peppi Siirtola Cetus Espoo 2002 02A144 25m 1:05.45
7 377 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 2003 03A214 25m 1:05.74
8 222 Emma Haglund Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2003 03A493 25m 1:07.43
9 325 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A301 25m 1:08.02
10 365 Riika Huttula Oulun Lohet 2001 01A540 25m 1:08.06
11 251 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura 2002 02A031 25m 1:08.16
12 101 Emma Johansson Cetus Espoo 2003 03A017 25m 1:08.33
13 69 Vera Vartiainen Järvenpään Uintiklubi 2002 02A772 25m 1:08.43
14 374 Petra Ansaranta Oulun Uinti 1906 2004 04A064 25m 1:08.78
15 217 Kiira Kangasniemi Seinäjoen Uimarit-58 2003 03A124 25m 1:09.02
16 408 Jemilia Haapakoski Swimming Club Vuokatti 2002 02A236 25m 1:09.30
17 187 Viivi Merisalo Swimming Jyväskylä 2002 02A419 25m 1:09.44
18 73 Mikaela Kulmala Riihimäen Uimaseura 2001 01A110 25m 1:09.49
19 355 Helmi Heinonen Aurajoen Uinti 2002 02A204 25m 1:09.51
20 419 Venla Suihkonen Octopus Lohja 2002 02A026 25m 1:09.68
21 63 Jenny Nieminen Hyvinkään Uimaseura 2001 01A986 25m 1:09.75
22 28 Roosa Lehtola Helsingfors Simsällskap 2001 01A806 25m 1:09.82
23 496 Saana Yritys Uinti Hyvinkää 2003 03A035 25m 1:10.01
24 78 Aino Ruottu Riihimäen Uimaseura 2001 01A117 25m 1:10.08
25 137 Jonna Vasara Cetus Espoo 2002 02A118 25m 1:10.26
26 47 Peppi Vesalainen Helsingfors Simsällskap 2004 04B162 25m 1:10.33
27 256 Senni Mattila Porin Uimaseura 2003 03A003 25m 1:10.34
28 356 Julia Koivisto Aurajoen Uinti 2002 02A092 25m 1:10.53
29 493 Jessica Lindholm Ålands Simförening 2001 01B019 25m 1:10.61
2018-11-07 15:46:58 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner