2019-08-24   16:33:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
Organizer:
Place: Vaasan Uimahalli Vaasan Uimaseura
Pool: 25m Competition Date: marras 15, 2018 to marras 18, 2018
57 200m Vapaauinti Miehet Nuoret
# ID Name Club Born License Pool Entry
time
Status
1 13 Elias Herlevi Helsingfors Simsällskap 2000 00A187 25m 1:49.53
2 362 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit 2002 02A150 25m 1:52.28
3 12 Lassi Haimi Helsingfors Simsällskap 2003 03A559 25m 1:53.29
4 354 Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti 2001 01A613 25m 1:54.33
5 44 Lari Tumanoff Helsingfors Simsällskap 2003 03A150 25m 1:54.51
6 36 Emil Perkkiö Helsingfors Simsällskap 2000 00A973 25m 1:54.57
7 276 Roope Paatos Raision Urheilijat 2002 02A108 25m 1:54.85
8 83 Taneli Lantta Simmis Wanda 2001 01A493 25m 1:54.90
9 131 Oscar Skjäl Cetus Espoo 2002 02A684 25m 1:55.59
10 320 Oskari Hynynen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A113 25m 1:56.24
11 449 Jakob Sievers Uinti Tampere 2000 00A730 25m 1:56.32
12 233 Robin Söderholm Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2002 02A224 25m 1:56.42
13 167 Santeri Hulkko Lahden Uimaseura 2000 00A843 25m 1:56.47
14 4 Oskari Aalto Helsingfors Simsällskap 2002 02A016 25m 1:56.72
15 228 Alex Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2003 03A218 25m 1:56.77
16 220 Juho Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 2001 01A128 25m 1:56.79
17 68 Martti Tervanen Järvenpään Uintiklubi 2000 00A834 25m 1:56.85
18 102 Tuomas Jokinen Cetus Espoo 2001 01A556 25m 1:56.90
19 221 Claes Fjellström Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2001 01A078 25m 1:57.17
20 172 Saku Romo Lahden Uimaseura 2000 00A504 25m 1:58.16
21 156 Miiro Vartiainen Joensuun Uimaseura 2001 01A340 25m 1:58.32
22 327 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A892 25m 1:58.39
23 179 Viktor Thodin JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari 2000 00A166 25m 1:58.46
24 43 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap 2002 02A442 25m 1:59.09
25 8 Marcus Forsel Helsingfors Simsällskap 2003 03A127 25m 1:59.73
26 136 Luukas Vainio Cetus Espoo 2003 03A099 25m 2:00.38
27 406 Topi Lukkarinen Swimming Club Rovaniemi 2000 00A133 25m 2:00.82
28 418 Aleksi Seger Octopus Lohja 25m 2:00.85
2001 01A401
29 110 Eemil Kylmä Cetus Espoo 25m 2:01.47
2001 01A631
30 384 Noa Mäkelä Oulun Uinti 1906 25m 2:01.79
2001 01A112
2018-11-07 15:46:59 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner