2019-08-19   06:41:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
Organizer:
Place: Vaasan Uimahalli Vaasan Uimaseura
Pool: 25m Competition Date: marras 15, 2018 to marras 18, 2018
59 200m Rintauinti Naiset Nuoret
# ID Name Club Born License Pool Entry
time
Status
1 26 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap 2003 03A386 25m 2:26.94
2 314 Charlotta Edelman Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A845 25m 2:29.20
3 271 Rebekka Luoto Raision Urheilijat 2003 03A191 25m 2:32.08
4 96 Emilia Flyckt Cetus Espoo 2001 01A649 25m 2:33.11
5 391 Pinja Taskila Oulun Uinti 1906 2004 04A073 25m 2:34.99
6 258 Anniina Murto Porin Uimaseura 2001 01A677 25m 2:35.01
7 420 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi 2003 03A357 25m 2:35.23
8 382 Minja Lukkari Oulun Uinti 1906 2003 03A364 25m 2:37.14
9 6 Janna Appelberg Helsingfors Simsällskap 2001 01A954 25m 2:38.25
10 444 Ina Pollari Uinti Tampere 2002 02A035 25m 2:38.69
11 451 Emma Von Dickoff Uinti Tampere 2002 02A117 25m 2:39.54
12 278 Emma Uusküla Raision Urheilijat 2002 02A310 25m 2:40.06
13 346 Oona Ahinko Vesihelmen Uimaseura 2001 01A878 25m 2:40.28
14 119 Nelli Ohvo Cetus Espoo 2001 01A937 25m 2:40.59
15 115 Mirka Mettinen Cetus Espoo 2002 02A159 25m 2:40.92
16 383 Olga Emilia Mattila Oulun Uinti 1906 2004 04A143 25m 2:41.64
17 403 Senni Jouhten Kempeleen Pyrintö 2002 02A428 25m 2:41.88
18 61 Pippi Nordström Helsingin Uimarit 2001 01A854 25m 2:42.76
19 61 Pippi Nordström Helsingin Uimarit 2001 01A854 25m 2:42.76
20 242 Emma Hämäläinen Vieskan Uimarit 2003 03A424 25m 2:43.53
21 438 Enni Lahtinen Uinti Tampere 2002 02A363 25m 2:43.87
22 75 Aida Pasma Riihimäen Uimaseura 2003 03A816 25m 2:44.02
23 31 Saija Mikkonen Helsingfors Simsällskap 2001 01A667 25m 2:44.86
24 190 Siiri Pellinen Swimming Jyväskylä 2003 03A581 25m 2:46.23
25 495 Aino Kontiainen Uinti Hyvinkää 2002 02A770 25m 2:46.51
26 93 Greta Beszteri Cetus Espoo 2004 04A257 25m 2:46.67
27 224 Emma Jormanainen Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2003 03A789 25m 2:48.32
2018-11-07 15:46:59 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner