2019-12-13   12:53:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
Organizer:
Place: Vaasan Uimahalli Vaasan Uimaseura
Pool: 25m Competition Date: marras 15, 2018 to marras 18, 2018
60 100m Selkäuinti Miehet Nuoret
# ID Name Club Born License Pool Entry
time
Status
1 19 Niki Karlsson Helsingfors Simsällskap 2000 00A065 25m 54.33
2 105 Roni Kallström Cetus Espoo 2001 01A092 25m 55.28
3 386 Topias Nygård Oulun Uinti 1906 2000 00A602 25m 55.63
4 11 Veeti Haikonen Helsingfors Simsällskap 2001 01A104 25m 57.33
5 472 Kalle Mäkinen Vanders 2002 02A088 25m 57.78
6 353 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti 2002 02A249 25m 57.90
7 266 Aku Kaila Raision Urheilijat 2003 03A054 25m 58.59
8 43 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap 2002 02A442 25m 59.23
9 97 Isak Gramén Cetus Espoo 2001 01B058 25m 59.55
10 315 Lauri Elomaa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2000 00A761 25m 59.95
11 433 Joona Korhonen Uinti Tampere 2000 00A464 25m 1:00.08
12 117 Anton Nuottajärvi Cetus Espoo 2000 00A294 25m 1:00.27
13 91 Teemu Annala Cetus Espoo 2001 01A514 25m 1:00.92
14 9 Johan Krister Fredriksson Helsingfors Simsällskap 2003 03A724 25m 1:00.99
15 354 Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti 2001 01A613 25m 1:01.39
16 320 Oskari Hynynen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A113 25m 1:01.45
17 182 Jiri Järvinen Swimming Jyväskylä 2001 01A304 25m 1:01.55
18 319 Santeri Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A188 25m 1:01.60
19 439 Eemeli Leinonen Uinti Tampere 2002 02A681 25m 1:02.26
20 427 Akseli Hakala Uinti Tampere 2003 03A023 25m 1:02.37
21 127 Joona Ruuskanen Cetus Espoo 2000 00A503 25m 1:02.52
22 436 Wäinö Koskinen Uinti Tampere 2002 02A267 25m 1:02.73
23 210 Hugo Mattola Kokkolan Uimaseura 2001 01A074 25m 1:02.89
24 232 Simon Ravals Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2003 03A528 25m 1:03.03
25 323 Leevi Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A491 25m 1:03.20
26 299 Pirkka Perkola TaTu Tampere 2001 01A240 25m 1:03.21
27 218 Jere Kekola Seinäjoen Uimarit-58 2000 00A330 25m 1:03.46
28 262 Lauri Törmä Porin Uimaseura 25m 1:03.69
2000 00A153
29 404 Oliver Kela Swimming Club Rovaniemi 25m 1:03.99
2002 02A668
2018-11-07 15:46:59 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner