2019-08-19   06:39:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
Organizer:
Place: Vaasan Uimahalli Vaasan Uimaseura
Pool: 25m Competition Date: marras 15, 2018 to marras 18, 2018
65 200m Selkäuinti Naiset Nuoret
# ID Name Club Born License Pool Entry
time
Status
1 33 Vilma Oura Helsingfors Simsällskap 2001 01A310 25m 2:08.87
2 381 Iida-maria Laine Oulun Uinti 1906 2001 01A626 25m 2:15.49
3 329 Paula Peltola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01B032 25m 2:15.73
4 333 Emilie Pärnänen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A541 25m 2:17.74
5 132 Ida Slöör Cetus Espoo 2001 01A578 25m 2:18.72
6 385 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 2003 03A230 25m 2:19.30
7 265 Vilma Iisalo Raision Urheilijat 2001 01A560 25m 2:21.91
8 270 Sylvia Kuusisto Raision Urheilijat 2003 03A137 25m 2:21.96
9 325 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A301 25m 2:22.02
10 225 Petra Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2003 03A153 25m 2:22.32
11 213 Liina Salin Kokkolan Uimaseura 2002 02A762 25m 2:22.88
12 473 Milla Nikkanen Vanders 2002 02A124 25m 2:23.09
13 168 Saana Liikonen Lahden Uimaseura 2001 01A705 25m 2:23.12
14 130 Peppi Siirtola Cetus Espoo 2002 02A144 25m 2:23.88
15 223 Ella Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2004 04A200 25m 2:25.09
16 125 Aada Rissanen Cetus Espoo 2004 04A305 25m 2:25.30
17 274 Riikka Niskala Raision Urheilijat 2004 04A142 25m 2:25.54
18 113 Kira Lindroos Cetus Espoo 2005 05A028 25m 2:25.68
19 390 Venla Säntti Oulun Uinti 1906 2003 03A589 25m 2:26.25
20 359 Janette Setälä Aurajoen Uinti 2001 01A847 25m 2:26.74
21 330 Peppi Pinomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A049 25m 2:27.74
22 391 Pinja Taskila Oulun Uinti 1906 2004 04A073 25m 2:28.26
23 135 Helmi Tossavainen Cetus Espoo 2002 02A572 25m 2:28.52
24 297 Netta Nyberg TaTu Tampere 2001 01A250 25m 2:28.79
25 21 Emma Koiranen Helsingfors Simsällskap 2001 01A054 25m 2:28.85
26 256 Senni Mattila Porin Uimaseura 2003 03A003 25m 2:28.88
27 477 Millariina Bruce Uimaseura Aquila 2001 01B021 25m 2:29.77
28 109 Saga Kovanen Cetus Espoo 2004 04A113 25m 2:29.78
29 126 Verna Rostedt Cetus Espoo 2002 02A101 25m 2:29.95
30 355 Helmi Heinonen Aurajoen Uinti 2002 02A204 25m 2:30.35
31 28 Roosa Lehtola Helsingfors Simsällskap 2001 01A806 25m 2:30.54
32 496 Saana Yritys Uinti Hyvinkää 2003 03A035 25m 2:30.62
33 465 Sofia Saukko Rovaniemen Uimaseura 2001 01A634 25m 2:30.65
2018-11-07 15:47:00 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner