2019-08-19   06:44:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
Organizer:
Place: Vaasan Uimahalli Vaasan Uimaseura
Pool: 25m Competition Date: marras 15, 2018 to marras 18, 2018
2 400m Vapaauinti Naiset Avoin
ME 3:54.52 Mireia BELMONTE 1990 ESP ESP Berlin, GER HUN 11.8.2013
EE 3:54.52 Mireia BELMONTE 1990 ESP ESP Berlin, GER 11.8.2013
SE 4:10.60 Laura Lajunen 1992 SKN FIN Tukholma, SWE 20.11.2014
NME 3:53.97 Jianjiahe Wang 2002 China CHN Budapest HUN 4.10.2018
NSE 4:15.03 Patricia Aschan 1994 RaisU FIN Södertälje, Ruotsi 7.12.2008
# ID Name Club Born License Pool Entry
time
Status
1 120 Aino Otava Cetus Espoo 1999 99A484 25m 4:10.02
2 76 Eveliina Pihkamäki Riihimäen Uimaseura 1998 98A156 25m 4:16.15
3 26 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap 2003 03A386 25m 4:16.91
4 124 Nea Rinne Cetus Espoo 1995 95A833 25m 4:17.93
5 387 Mathilda Puutio Oulun Uinti 1906 2003 03A347 25m 4:21.83
6 374 Petra Ansaranta Oulun Uinti 1906 2004 04A064 25m 4:21.93
7 390 Venla Säntti Oulun Uinti 1906 2003 03A589 25m 4:24.17
8 21 Emma Koiranen Helsingfors Simsällskap 2001 01A054 25m 4:24.61
9 332 Tiia Puolakka Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
1998 98A086 25m 4:24.66
10 14 Helene Hirvonen Helsingfors Simsällskap 2001 01A179 25m 4:26.52
11 275 Aino-kaisa Paatos Raision Urheilijat 2004 04A144 25m 4:27.63
12 273 Irene Mäkilä Raision Urheilijat 2004 04A289 25m 4:29.41
13 381 Iida-maria Laine Oulun Uinti 1906 2001 01A626 25m 4:30.22
14 254 Heta Känkänen Porin Uimaseura 2001 01A001 25m 4:32.54
15 128 Anni Savolainen Cetus Espoo 2002 02A184 25m 4:32.85
16 41 Venla Salminen Helsingfors Simsällskap 2002 02A046 25m 4:33.47
17 402 Sini Niemi Tornion Uimaseura 1993 93A901 25m 4:33.65
18 122 Tuuli Pippuri Cetus Espoo 2005 05A146 25m 4:33.76
19 408 Jemilia Haapakoski Swimming Club Vuokatti 2002 02A236 25m 4:34.10
20 514 Emma Gschwentner SC Stadtoasen IKB Innsbruck 1997 35334 25m 4:34.21
21 113 Kira Lindroos Cetus Espoo 2005 05A028 25m 4:34.30
22 35 Anniina Perkiö Helsingfors Simsällskap 1999 99A549 25m 4:34.75
23 317 Minka Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A844 25m 4:34.94
24 24 Jenni Kukkonen Helsingfors Simsällskap 1999 99A162 25m 4:35.69
25 268 Sara Kazi Raision Urheilijat 1999 99A752 25m 4:35.95
26 100 Jutta Jauhiainen Cetus Espoo 2004 04A066 25m 4:36.45
27 73 Mikaela Kulmala Riihimäen Uimaseura 2001 01A110 25m 4:36.67
28 355 Helmi Heinonen Aurajoen Uinti 2002 02A204 25m 4:38.15
29 82 Aliina Karvonen Simmis Wanda 2004 04A587 25m 4:38.48
30 101 Emma Johansson Cetus Espoo 2003 03A017 25m 4:38.60
31 109 Saga Kovanen Cetus Espoo 2004 04A113 25m 4:39.13
32 330 Peppi Pinomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A049 25m 4:39.15
33 61 Pippi Nordström Helsingin Uimarit 2001 01A854 25m 4:39.38
34 256 Senni Mattila Porin Uimaseura 2003 03A003 25m 4:40.16
2018-11-14 16:02:31 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner