2019-12-08   05:08:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
Organizer:
Place: Vaasan Uimahalli Vaasan Uimaseura
Pool: 25m Competition Date: marras 15, 2018 to marras 18, 2018
30 50m Selkäuinti Miehet Avoin
ME 22.22 Florent MANADOU 1990 FRA FRA Doha, QAT QAT 6.12.2014
EE 22.74 Stanislav DONETS 1983 RUS RUS Eindhoven, NED 26.11.2010
SE 24.44 Tero Räty 1978 TaUS FIN Helsinki 8.12.2006
NME 22.83 Kliment Kolesnikov 2000 Russia RUS Copenhagen DEN 17.12.2017
NSE 24.81 Jani Sievinen 1974 NumKis FIN Hyvinkää 15.11.1992
# ID Name Club Born License Pool Entry
time
Status
1 447 Jaakko Rautalin Uinti Tampere 1989 89A051 25m 24.61
2 74 Niko Mäkelä Riihimäen Uimaseura 1998 98A679 25m 24.90
3 19 Niki Karlsson Helsingfors Simsällskap 2000 00A065 25m 25.11
4 394 Miro Vasko Oulun Uinti 1906 1993 93A337 25m 25.17
5 186 Janne Markus Markkanen Swimming Jyväskylä 1994 94A792 25m 25.43
6 293 Roope Kastarinen TaTu Tampere 1994 94A478 25m 25.57
7 339 Wilhelm Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
1999 99A027 25m 25.70
8 386 Topias Nygård Oulun Uinti 1906 2000 00A602 25m 25.80
9 105 Roni Kallström Cetus Espoo 2001 01A092 25m 25.81
10 306 Petja Yritys TaTu Tampere 1993 93A330 25m 25.85
11 362 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit 2002 02A150 25m 25.98
12 85 Sami Pakarinen Simmis Wanda 1992 92A332 25m 26.00
13 151 Akseli Kontiainen Joensuun Uimaseura 2002 02A455 25m 26.23
14 178 Kaj Smeds JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari 1998 98A341 25m 26.35
15 16 Santeri Hölttä Helsingfors Simsällskap 2000 00A236 25m 26.37
16 315 Lauri Elomaa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2000 00A761 25m 26.42
17 318 Emil Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
1999 99A145 25m 26.44
18 27 Leevi Lehti Helsingfors Simsällskap 2000 00A000 25m 26.52
19 90 Eetu Alitalo Cetus Espoo 1999 99A732 25m 26.52
20 353 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti 2002 02A249 25m 26.53
21 11 Veeti Haikonen Helsingfors Simsällskap 2001 01A104 25m 26.69
22 364 Riku Ylikärppä Kemin Uimaseura 1998 98A041 25m 26.78
23 166 Petteri Haverinen Lahden Uimaseura 2001 01B030 25m 26.85
24 175 Tuomas Ikonen Lappeenrannan Uimarit 1996 96A677 25m 26.89
25 252 Toni Knuutila Porin Uimaseura 1993 93A712 25m 26.94
26 129 Jari Schwarte Cetus Espoo 1990 90A017 25m 26.97
27 180 Danila Dobrzhanskiy Swimming Jyväskylä 1998 98B028 25m 27.04
28 367 Janne Lantto Oulun Lohet 1994 94A666 25m 27.07
29 150 Roope Eiserbeck Joensuun Uimaseura 1999 99A294 25m 27.13
30 412 Jesse Laukkanen Swimming Club Vuokatti 1996 96A788 25m 27.16
31 183 Alexander Kislitsyn Swimming Jyväskylä 2001 01A981 25m 27.44
32 366 Konsta Kallinen Oulun Lohet 1999 99A049 25m 27.48
33 97 Isak Gramén Cetus Espoo 2001 01B058 25m 27.55
34 43 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap 2002 02A442 25m 27.57
35 433 Joona Korhonen Uinti Tampere 2000 00A464 25m 27.58
36 354 Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti 2001 01A613 25m 27.65
37 266 Aku Kaila Raision Urheilijat 2003 03A054 25m 27.67
38 68 Martti Tervanen Järvenpään Uintiklubi 2000 00A834 25m 27.78
39 173 Jere Ruuhonen Lahden Uimaseura 2001 01A461 25m 27.82
40 431 Tatu Hörkkö Uinti Tampere 2001 01A394 25m 27.93
41 320 Oskari Hynynen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A113 25m 28.05
42 42 Kaarlo Seppänen Helsingfors Simsällskap 25m 28.19
1999 99A225
43 430 Tatu Hapuoja Uinti Tampere 25m 28.20
2003 03A010
44 8 Marcus Forsel Helsingfors Simsällskap 25m 28.22
2003 03A127
45 378 Anssi Hätälä Oulun Uinti 1906 25m 28.33
1994 94A080
46 91 Teemu Annala Cetus Espoo 25m 28.34
2001 01A514
47 518 Arttu Vänttinen Uinti Hyvinkää 25m 28.38 LAT
1996 96A743
48 338 Jani-markus Sula Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 28.41
1999 99A052
49 182 Jiri Järvinen Swimming Jyväskylä 2001 01A304 25m 28.58
50 127 Joona Ruuskanen Cetus Espoo 2000 00A503 25m 28.68
2018-11-14 16:02:47 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner