2019-12-08   05:10:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
Organizer:
Place: Vaasan Uimahalli Vaasan Uimaseura
Pool: 25m Competition Date: marras 15, 2018 to marras 18, 2018
33 800m Vapaauinti Naiset Avoin
ME 7:59.34 Mireia BELMONTE 1990 ESP ESP Berlin, GER GER 10.8.2013
SE 8:36.95 Laura Lajunen 1992 SKN FIN Tukholma, SWE 19.11.2014
EE 7:59.34 Mireia BELMONTE 1990 ESP ESP Berlin, GER 10.8.2013
NME 7:59.44 Jianjiahe Wang 2002 China CHN Budapest HUN 6.10.2018
NSE 8:38.27 Patricia Aschan 1994 RaisU FIN Södertälje, Ruotsi 6.12.2008
# ID Name Club Born License Pool Entry
time
Status
1 120 Aino Otava Cetus Espoo 1999 99A484 25m 8:36.47
2 26 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap 2003 03A386 25m 8:42.42
3 76 Eveliina Pihkamäki Riihimäen Uimaseura 1998 98A156 25m 8:49.07
4 124 Nea Rinne Cetus Espoo 1995 95A833 25m 8:53.97
5 21 Emma Koiranen Helsingfors Simsällskap 2001 01A054 25m 9:05.99
6 390 Venla Säntti Oulun Uinti 1906 2003 03A589 25m 9:06.06
7 332 Tiia Puolakka Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
1998 98A086 25m 9:07.31
8 14 Helene Hirvonen Helsingfors Simsällskap 2001 01A179 25m 9:07.97
9 275 Aino-kaisa Paatos Raision Urheilijat 2004 04A144 25m 9:12.54
10 271 Rebekka Luoto Raision Urheilijat 2003 03A191 25m 9:14.71
11 128 Anni Savolainen Cetus Espoo 2002 02A184 25m 9:16.50
12 122 Tuuli Pippuri Cetus Espoo 2005 05A146 25m 9:17.55
13 254 Heta Känkänen Porin Uimaseura 2001 01A001 25m 9:22.78
14 100 Jutta Jauhiainen Cetus Espoo 2004 04A066 25m 9:25.59
15 317 Minka Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A844 25m 9:27.54
16 73 Mikaela Kulmala Riihimäen Uimaseura 2001 01A110 25m 9:28.15
17 41 Venla Salminen Helsingfors Simsällskap 2002 02A046 25m 9:28.30
18 24 Jenni Kukkonen Helsingfors Simsällskap 1999 99A162 25m 9:28.72
19 82 Aliina Karvonen Simmis Wanda 2004 04A587 25m 9:29.15
20 101 Emma Johansson Cetus Espoo 2003 03A017 25m 9:30.33
21 385 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 2003 03A230 25m 9:30.55
22 109 Saga Kovanen Cetus Espoo 2004 04A113 25m 9:34.11 LAT
2018-11-14 16:02:48 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner