2019-12-13   12:54:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
Organizer:
Place: Vaasan Uimahalli Vaasan Uimaseura
Pool: 25m Competition Date: marras 15, 2018 to marras 18, 2018
44 400m Sekauinti Naiset Avoin
ME 4:18.94 Katinka HOSSZU 1989 HUN HUN Eindhoven, NED NED 12.8.2017
EE 4:20.85 Katinka HOSSZU 1989 HUN HUN Berlin, GER 11.8.2013
SE 4:35.91 Tanja Kylliäinen 1993 Louisville FIN Doha, QAT 3.12.2014
NME 4:23.33
NSE 4:42.83 Patricia Aschan 1994 AUi FIN Espoo 30.10.2011
# ID Name Club Born License Pool Entry
time
Status
1 40 Vilma Ruotsalainen Helsingfors Simsällskap 1996 96A597 25m 4:41.32
2 70 Nea-amanda Heinola Nummelan Kisaajat 2000 00A310 25m 4:48.57
3 26 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap 2003 03A386 25m 4:51.19
4 169 Essi-maria Lillman Lahden Uimaseura 2000 00A057 25m 4:51.86
5 103 Lyydia Kalenius Cetus Espoo 2000 00A252 25m 4:53.95
6 76 Eveliina Pihkamäki Riihimäen Uimaseura 1998 98A156 25m 4:56.42
7 37 Lotta Pälsi Helsingfors Simsällskap 2004 04A147 25m 4:56.79
8 377 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 2003 03A214 25m 4:59.81
9 165 Raakel Bärlund Lahden Uimaseura 2001 01A081 25m 5:00.30
10 514 Emma Gschwentner SC Stadtoasen IKB Innsbruck 1997 35334 25m 5:00.76
11 440 Mila Manner Uinti Tampere 2001 01A167 25m 5:01.10
12 14 Helene Hirvonen Helsingfors Simsällskap 2001 01A179 25m 5:03.40
13 382 Minja Lukkari Oulun Uinti 1906 2003 03A364 25m 5:04.66
14 451 Emma Von Dickoff Uinti Tampere 2002 02A117 25m 5:06.63
15 444 Ina Pollari Uinti Tampere 2002 02A035 25m 5:06.98
16 225 Petra Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2003 03A153 25m 5:08.32
17 300 Noora Poutanen TaTu Tampere 1999 99A051 25m 5:10.67
18 101 Emma Johansson Cetus Espoo 2003 03A017 25m 5:10.76
19 17 Soetkin Janssens Helsingfors Simsällskap 1997 97B323 25m 5:11.19
20 6 Janna Appelberg Helsingfors Simsällskap 2001 01A954 25m 5:12.70
21 24 Jenni Kukkonen Helsingfors Simsällskap 1999 99A162 25m 5:13.73
22 409 Heidi Kivioja Swimming Club Vuokatti 2000 00B005 25m 5:14.38
23 128 Anni Savolainen Cetus Espoo 2002 02A184 25m 5:14.68
24 317 Minka Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A844 25m 5:15.31
25 109 Saga Kovanen Cetus Espoo 2004 04A113 25m 5:17.85
2018-11-14 16:02:53 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner