2019-08-24   16:34:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
Organizer:
Place: Vaasan Uimahalli Vaasan Uimaseura
Pool: 25m Competition Date: marras 15, 2018 to marras 18, 2018
45 200m Selkäuinti Miehet Avoin
ME 1:45.63 Mitch LARKIN 1993 AUS AUS Sydney, AUS AUS 27.11.2015
EE 1:46.11 Arkady VYATCHANIN 1984 RUS RUS Berlin, GER 15.11.2009
SE 1:53.34 Jani Sievinen 1974 NumKis FIN Lappeenranta 19.1.1996
NME 1:48.02 Kliment Kolesnikov 2000 Russia RUS Copenhagen DEN 13.12.2017
NSE 1:56.81 Jani Sievinen 1974 NumKis FIN Bonn, GER 17.3.1991
# ID Name Club Born License Pool Entry
time
Status
1 306 Petja Yritys TaTu Tampere 1993 93A330 25m 1:58.48
2 105 Roni Kallström Cetus Espoo 2001 01A092 25m 1:59.74
3 19 Niki Karlsson Helsingfors Simsällskap 2000 00A065 25m 2:00.30
4 386 Topias Nygård Oulun Uinti 1906 2000 00A602 25m 2:00.35
5 129 Jari Schwarte Cetus Espoo 1990 90A017 25m 2:01.29
6 472 Kalle Mäkinen Vanders 2002 02A088 25m 2:04.36
7 266 Aku Kaila Raision Urheilijat 2003 03A054 25m 2:04.89
8 90 Eetu Alitalo Cetus Espoo 1999 99A732 25m 2:06.41
9 221 Claes Fjellström Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2001 01A078 25m 2:07.34
10 11 Veeti Haikonen Helsingfors Simsällskap 2001 01A104 25m 2:08.38
11 318 Emil Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
1999 99A145 25m 2:09.30
12 467 Kasper Envalds Vanders 2001 01A496 25m 2:11.52
13 9 Johan Krister Fredriksson Helsingfors Simsällskap 2003 03A724 25m 2:11.58
14 427 Akseli Hakala Uinti Tampere 2003 03A023 25m 2:12.38
15 392 Tiitus Taskila Oulun Uinti 1906 2001 01A402 25m 2:12.62
16 97 Isak Gramén Cetus Espoo 2001 01B058 25m 2:12.98
17 161 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit 2001 01A663 25m 2:13.04
18 91 Teemu Annala Cetus Espoo 2001 01A514 25m 2:13.49
19 43 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap 2002 02A442 25m 2:13.90
20 210 Hugo Mattola Kokkolan Uimaseura 2001 01A074 25m 2:14.64
21 182 Jiri Järvinen Swimming Jyväskylä 2001 01A304 25m 2:15.24
22 232 Simon Ravals Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2003 03A528 25m 2:15.67
23 404 Oliver Kela Swimming Club Rovaniemi 2002 02A668 25m 2:18.24
24 299 Pirkka Perkola TaTu Tampere 2001 01A240 25m 2:18.71
25 230 Teemu Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2003 03A161 25m 2:18.91
2018-11-14 16:02:53 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner