2019-08-19   06:44:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

torstaiaamu

Document
Entry List
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
Organizer:
Place: Vaasan Uimahalli Vaasan Uimaseura
Pool: 25m Competition Date: marras 15, 2018 to marras 18, 2018
11 50m Rintauinti Miehet Nuoret
# ID Name Club Born License Pool Entry
time
Status
1 474 Erik Nurmi Vanders 2001 01A470 25m 28.22
2 111 Eerikki Laitala Cetus Espoo 2001 01A548 25m 28.74
3 153 Roope Ruohtula Joensuun Uimaseura 2000 00A565 25m 28.80
4 102 Tuomas Jokinen Cetus Espoo 2001 01A556 25m 28.87
5 449 Jakob Sievers Uinti Tampere 2000 00A730 25m 29.04
6 185 Atte Lindholm Swimming Jyväskylä 2001 01A874 25m 29.45
7 315 Lauri Elomaa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2000 00A761 25m 29.45
8 171 Atte Pennanen Lahden Uimaseura 2001 01A161 25m 29.51
9 434 Walentin Koskinen Uinti Tampere 2000 00A343 25m 29.64
10 469 Matias Hjelm Vanders 2002 02A098 25m 29.71
11 483 Eetu Malvela Kampuksen Plaani 2000 00B072 25m 29.75
12 351 Oskari Arvo Aurajoen Uinti 2002 02A525 25m 29.79
13 8 Marcus Forsel Helsingfors Simsällskap 2003 03A127 25m 29.80
14 106 Mihail Khanoukaev Cetus Espoo 2002 02A241 25m 29.80
15 448 Olli Rautaporras Uinti Tampere 2000 00A795 25m 29.91
16 29 Davin Lindholm Helsingfors Simsällskap 2004 04B010 25m 30.08
17 316 Hugo Enroth Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A477 25m 30.10
18 375 Juho Anttila Oulun Uinti 1906 2000 00A041 25m 30.12
19 229 Joona Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2000 00A358 25m 30.17
20 422 Henri Koski Gladius Kirkkonummi 2000 00A803 25m 30.22
21 161 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit 2001 01A663 25m 30.22
22 163 Ohto Pihlajamäki Kuopion Uimaseura 2001 01A675 25m 30.24
23 117 Anton Nuottajärvi Cetus Espoo 2000 00A294 25m 30.25
24 443 Eetu Nyrhinen Uinti Tampere 2000 00A005 25m 30.47
25 2 Niilo Olander Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2001 01B360 25m 30.81
26 478 Juha Jernvall Uimaseura Aquila 2000 00A085 25m 30.83
27 32 Pyry Nurminen Helsingfors Simsällskap 2001 01A673 25m 30.92
28 249 Timi Torkkel Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A015 25m 30.97
29 431 Tatu Hörkkö Uinti Tampere 2001 01A394 25m 31.05
30 259 Oskari Ovaskainen Porin Uimaseura 2000 00A998 25m 31.07
31 466 Eetu Einto Vanders 2001 01A927 25m 31.10
32 350 Onni Kuronen Nokian Pyry 2000 00A863 25m 31.26
33 233 Robin Söderholm Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2002 02A224 25m 31.30
34 108 Joel Knaapi Cetus Espoo 25m 31.39
2001 01A132
2018-11-07 15:46:51 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner