Ohjelma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 29
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut LS |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Pori |
|
Tulostusaika |
09:02 |
|
|
Järjestäjä |
Porin Uimaseura |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 29, P12,13,14,15,16 200m SKU |
Loppukilpailut (6) |
Oletettu alkamisaika 11:07 |
Erä 1 (6) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Iivari Kautiainen |
2006 |
06A671 |
VUS-VSS |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Justus Hilaja |
2002 |
02A070 |
PTU |
|
25m |
2:29.43 |
2:29.43 |
4 |
Robin Söderholm |
2002 |
02A224 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:17.49 |
2:12.49 |
5 |
Mikael Nurmela |
2002 |
02A017 |
SeUi |
|
25m |
2:24.41 |
2:24.41 |
6 |
Akseli Ylikoski |
2002 |
02A113 |
PTU |
|
50m |
2:37.47 |
2:32.47 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Matias Ylipelkonen |
2003 |
03A101 |
SeUi |
|
25m |
3:19.10 |
3:19.10 |
3 |
Elias Kalliokoski |
2003 |
03A531 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:29.12 |
2:24.12 |
4 |
Alex Lydman |
2003 |
03A218 |
VUS-VSS |
|
25m |
2:15.14 |
2:15.14 |
5 |
Simon Ravals |
2003 |
03A528 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:24.48 |
2:19.48 |
6 |
Teemu Oksakari |
2003 |
03A161 |
VUS-VSS |
|
25m |
2:24.23 |
2:24.23 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Olli Alanko |
2004 |
04A924 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:18.08 |
3:13.08 |
3 |
Mikko Karjalainen |
2004 |
04A832 |
KUS-GSS |
|
25m |
2:49.93 |
2:49.93 |
4 |
Elmeri Aho |
2004 |
04A232 |
SeUi |
|
50m |
2:35.30 |
2:30.30 |
5 |
Joona Kinnunen |
2004 |
04B174 |
AU |
|
50m |
2:45.41 |
2:40.41 |
6 |
Sohneel Mandpe |
2004 |
04B018 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:55.89 |
2:50.89 |
7 |
Akseli Klutas |
2004 |
04A245 |
SeUi |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Konsta Joensuu |
2005 |
05A989 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:17.02 |
3:12.02 |
2 |
Salomo Pihlaja |
2005 |
05A900 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:54.25 |
2:49.25 |
3 |
Joonas Arponen |
2005 |
05A559 |
RaUS |
|
25m |
2:44.14 |
2:44.14 |
4 |
Sakari Korri |
2005 |
05A293 |
RaUS |
|
50m |
2:37.79 |
2:32.79 |
5 |
Lucas Lydman |
2005 |
05A187 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:41.36 |
2:36.36 |
6 |
Juho Törmä |
2005 |
05A183 |
PUS |
|
25m |
2:45.12 |
2:45.12 |
7 |
Julius Sandelin |
2005 |
05A235 |
RaUS |
|
25m |
2:52.88 |
2:52.88 |
8 |
Arttu Syrjä |
2005 |
05A121 |
SeUi |
|
50m |
3:50.72 |
3:45.72 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Benjamin Salo |
2006 |
06A781 |
PUS |
|
25m |
3:46.49 |
3:46.49 |
2 |
Viljo Varsanpää |
2006 |
06A681 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:18.48 |
3:13.48 |
3 |
Onni Yrjälä |
2006 |
06A480 |
RaUS |
|
50m |
3:13.00 |
3:08.00 |
4 |
Ilari Hatunen |
2006 |
06A076 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:57.62 |
2:52.62 |
5 |
Torsti Saarela |
2006 |
06A466 |
ViesU |
|
25m |
3:02.72 |
3:02.72 |
6 |
Vilho Okkonen |
2006 |
06A838 |
RaUS |
|
50m |
3:13.80 |
3:08.80 |
7 |
Rasmus Kekola |
2006 |
06A007 |
SeUi |
|
50m |
3:38.99 |
3:33.99 |
8 |
Erik Kotanen |
2006 |
06A965 |
VUS-VSS |
|
25m |
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura |
Tulostusaika |
09:02 |
|