Ohjelma Niumästerskapen 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Svensk Simidrott & Väsby SS |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 sep 2018 till den 21 sep 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Frisim Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
183 |
|
Elias Persson |
Malmö Idrottsgymnasium |
2002 |
AI7902 |
25m |
50.54 |
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Daniel Fischer |
Filbornaskolan |
2002 |
AC0302 |
25m |
51.87 |
|
|
|
|
|
3 |
106 |
|
Felix Bengs-Stattin |
Dragonskolan |
2002 |
AD4702 |
25m |
52.00 |
|
|
|
|
|
4 |
31 |
|
Tim Lärkfeldt |
Sandagymnasiet |
2000 |
AC9900 |
25m |
52.27 |
|
|
|
|
|
5 |
85 |
|
Anton Mylläri |
Fredrika Bremergymnasiet |
2001 |
AB9501 |
25m |
52.76 |
|
|
|
|
|
6 |
228 |
|
Jens Christiansen |
Polhemskolan |
2001 |
AJ7901 |
25m |
52.78 |
|
|
|
|
|
7 |
115 |
|
Simon Brandt |
Väsby Gymnasium & Arlandagymnasiet |
2000 |
AJ4700 |
25m |
52.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
70 |
|
Gustav Östlund |
Polhemskolan |
2000 |
AH1100 |
25m |
53.12 |
|
|
|
|
|
9 |
88 |
|
Christopher Andrén |
Sundsvalls gymnasium |
2000 |
AK0100 |
25m |
53.44 |
|
|
|
|
|
10 |
163 |
|
Jonas Malmring |
Solna gymnasium |
2001 |
AO1701 |
25m |
53.83 |
|
|
|
|
|
11 |
180 |
|
Anders Ludvigsson |
Malmö Idrottsgymnasium |
2000 |
AV8500 |
25m |
54.07 |
|
|
|
|
|
12 |
205 |
|
Robin Falk |
ProCivitas |
2001 |
AJ9101 |
25m |
54.28 |
|
|
|
|
|
13 |
78 |
|
Johan Ekengren |
Sundsvalls gymnasium |
2001 |
AA6901 |
25m |
54.29 |
|
|
|
|
|
14 |
229 |
|
Dennie Halilovic |
Polhemskolan |
2002 |
AC0702 |
25m |
54.60 |
|
|
|
|
|
15 |
164 |
|
Johan Hennert |
Solna gymnasium |
2001 |
AL6901 |
25m |
54.86 |
|
|
|
|
|
16 |
182 |
|
Gustaf Palmqvist |
Malmö Idrottsgymnasium |
2001 |
AC5101 |
25m |
54.89 |
|
|
|
|
|
17 |
9 |
|
David Reinholdsson |
Sven Eriksonsgymnasiet |
2002 |
AI3502 |
25m |
55.01 |
|
|
|
|
|
18 |
68 |
|
Emil Kernen |
Fria Läroverken |
2002 |
AC7702 |
25m |
55.03 |
|
|
|
|
|
19 |
232 |
|
Peter Jivanov |
Sandagymnasiet |
2002 |
AV8902 |
25m |
55.27 |
|
|
|
|
|
20 |
71 |
|
Hanna Bergman |
Polhemskolan |
2001 |
AF9601 |
25m |
55.53 |
|
|
|
|
|
21 |
225 |
|
Gloria Muzito |
Sundsvalls gymnasium |
2002 |
BO6202 |
25m |
55.84 |
|
|
|
|
|
22 |
45 |
|
Marcus Barkrot |
Ehrensvärdska gymnasiet |
2002 |
AD7502 |
25m |
55.98 |
|
|
|
|
|
23 |
181 |
|
Joar Modigh |
Malmö Idrottsgymnasium |
2001 |
AO1101 |
25m |
56.13 |
|
|
|
|
|
24 |
4 |
|
Elliot Olsson |
Sven Eriksonsgymnasiet |
1999 |
AD2799 |
50m |
56.18 |
|
|
|
|
|
25 |
169 |
|
Philip Bentzer |
Solna gymnasium |
2001 |
AH6701 |
25m |
56.26 |
|
|
|
|
|
26 |
202 |
|
Joel Dahlgren |
ProCivitas |
2002 |
AC1102 |
25m |
56.54 |
|
|
|
|
|
27 |
47 |
|
Dennis Micin |
Ehrensvärdska gymnasiet |
2002 |
AX3902 |
25m |
57.04 |
|
|
|
|
|
28 |
99 |
|
Wilhelm Muzikants |
Tibble Gymnasium |
2001 |
AJ2901 |
25m |
57.80 |
|
|
|
|
|
29 |
174 |
|
Vilhelm Andersson |
Malmö Idrottsgymnasium |
2002 |
AE1502 |
25m |
57.91 |
|
|
|
|
|
30 |
114 |
|
Tova Andersson |
Väsby Gymnasium & Arlandagymnasiet |
2001 |
AH8201 |
25m |
57.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
80 |
|
Wilma Persson |
Sundsvalls gymnasium |
|
|
25m |
58.01 |
|
|
|
2001 |
AC0401 |
|
|
|
|
32 |
98 |
|
Cornelia Jerresand |
Tibble Gymnasium |
|
|
25m |
58.13 |
|
|
|
2000 |
AG6800 |
|
|
|
|
33 |
166 |
|
Daniel Karlsson |
Solna gymnasium |
|
|
25m |
58.79 |
|
|
|
2001 |
AL0901 |
|
|
|
|
34 |
63 |
|
Tuva Glimmerud-Gullbjörk |
Stockholms Idrottsgymnasium |
|
|
25m |
58.89 |
|
|
|
2000 |
BP6600 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
119 |
|
Ebba Andersson |
Väsby Gymnasium & Arlandagymnasiet |
2001 |
AL2601 |
25m |
58.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
184 |
|
Isabell Revstedt |
Malmö Idrottsgymnasium |
2001 |
AN2801 |
25m |
59.02 |
|
|
|
|
|
37 |
179 |
|
Nicola Lindell |
Malmö Idrottsgymnasium |
2001 |
BV2401 |
25m |
59.47 |
|
|
|
|
|
38 |
46 |
|
Elias Nilsson |
Ehrensvärdska gymnasiet |
2002 |
AD9502 |
25m |
59.51 |
|
|
|
|
|
39 |
177 |
|
Johanna Ingner |
Malmö Idrottsgymnasium |
2002 |
AI4202 |
25m |
1:00.22 |
|
|
|
|
|
40 |
69 |
|
Klara Eriksson |
Fria Läroverken |
2000 |
BE6200 |
25m |
1:00.23 |
|
|
|
|
|
41 |
57 |
|
Wilma Svensson |
Sannarpsgymnasiet |
2002 |
BK8402 |
25m |
1:00.61 |
|
|
|
|
|
42 |
161 |
|
Therese Baltzarsson |
Solna gymnasium |
2001 |
AE5201 |
25m |
1:00.98 |
|
|
|
|
|
43 |
6 |
|
Tilda Öman |
Sven Eriksonsgymnasiet |
2000 |
AI7200 |
25m |
1:01.46 |
|
|
|
|
|
44 |
54 |
|
Petronella Ottosson |
Sannarpsgymnasiet |
2002 |
AN8802 |
25m |
1:01.59 |
EFT |
|
45 |
92 |
|
Emma Roloff |
Fredrika Bremergymnasiet |
2002 |
AT6402 |
25m |
1:01.69 |
|
|
|
|
|
46 |
122 |
|
Linnea Lindgren |
Väsby Gymnasium & Arlandagymnasiet |
2001 |
AQ2801 |
25m |
1:01.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
50 |
|
Klara Stigsson |
Sannarpsgymnasiet |
2001 |
AL0201 |
25m |
1:02.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
216 |
|
Frida Rödin |
ProCivitas |
2000 |
AI3800 |
25m |
1:03.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
56 |
|
Josephine Ålenius |
Sannarpsgymnasiet |
2002 |
AY2402 |
25m |
1:03.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
94 |
|
Emily Lamb |
Fredrika Bremergymnasiet |
2000 |
BL0600 |
25m |
1:04.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
140 |
|
Linnea Persson |
Uddevalla gymnasieskola |
2002 |
AL1802 |
25m |
1:04.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
137 |
|
Emilia Ström |
Uddevalla gymnasieskola |
2002 |
AD0602 |
50m |
1:04.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
109 |
|
Linnea Öhlund |
Dragonskolan |
2001 |
BW1201 |
25m |
1:04.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
206 |
|
Julia Frederiksen |
ProCivitas |
2001 |
AD4801 |
25m |
1:05.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
213 |
|
Erik Olsson |
ProCivitas |
2002 |
AF9502 |
25m |
1:07.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-09-20 15:05:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|