Program för Vikingadoppet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 52
|
Tävling |
Vikingadoppet 2018 |
|
Utskriftsdatum |
11 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Furulund |
|
Utskriftstid |
14:58 |
|
|
Arrangör |
SSIden |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 52, 50m Frisim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
235 |
2 |
Clara Ransheim |
2007 |
|
YSTADS SS |
|
25m |
|
74 |
3 |
Hillevi Furöy |
2007 |
BB7607 |
MKK |
|
25m |
55.22 |
10 |
4 |
Tindra Stattin |
2007 |
BI5807 |
SS IDEN |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
139 |
2 |
Ida Gadsbøll |
2007 |
BB7407 |
SK RAN |
|
25m |
49.56 |
245 |
3 |
Kira Wahlfrid |
2007 |
AK3807 |
YSTADS SS |
|
25m |
44.81 |
189 |
4 |
Annie Persson |
2007 |
AE1808 |
SK SYDSIM |
|
25m |
46.69 |
289 |
5 |
Vanja Flisbäck |
2007 |
AR2407 |
SS IDEN |
|
25m |
52.33 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Elin Alsalim |
2007 |
AV8607 |
SK RAN |
|
25m |
42.00 |
1 |
2 |
Linnea Sjöholm |
2007 |
AD2607 |
SS IDEN |
|
50m |
40.46 |
58 |
3 |
Eira Frentzell |
2007 |
AR0607 |
MKK |
|
50m |
39.82 |
247 |
4 |
Elsa Lundstedt |
2007 |
AN1607 |
YSTADS SS |
|
25m |
39.85 |
230 |
5 |
Aina Helmbring |
2007 |
BG4607 |
VELLINGE-N |
|
25m |
41.85 |
56 |
6 |
Saga Folestam |
2007 |
AQ6607 |
MKK |
|
50m |
43.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
221 |
1 |
Lisa Brase |
2007 |
AU8407 |
VELLINGE-N |
|
25m |
38.62 |
166 |
2 |
Wilda Karlsson |
2007 |
AJ1207 |
SPIGGARNA |
|
25m |
38.05 |
54 |
3 |
Frida Paulsson |
2007 |
AQ5807 |
MKK |
|
25m |
36.98 |
41 |
4 |
Fanny Paulsson |
2007 |
AL4207 |
MKK |
|
50m |
37.73 |
131 |
5 |
Tova Jönsson |
2007 |
AW0207 |
SK RAN |
|
25m |
38.38 |
123 |
6 |
Wilma Sonesson |
2007 |
AH5407 |
SK RAN |
|
25m |
39.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
43 |
1 |
Malva Collvin |
2007 |
AL0207 |
MKK |
|
25m |
36.22 |
219 |
2 |
Elin Törnqvist |
2007 |
AM6807 |
VELLINGE-N |
|
25m |
34.20 |
242 |
3 |
Alice Strömberg |
2007 |
AB4207 |
YSTADS SS |
|
25m |
33.76 |
30 |
4 |
Charlotte Krüger |
2007 |
AF9407 |
MKK |
|
25m |
34.04 |
270 |
5 |
Freja Härstedt |
2007 |
AB5407 |
TRELLEBORG |
|
25m |
35.41 |
191 |
6 |
Elinor Fröjd |
2007 |
AO4807 |
SK SYDSIM |
|
25m |
36.93 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
11 november 2018 |
Licensierad till: Simsällskapet Iden |
Utskriftstid |
14:58 |
|