Startliste for Brøndby Swim Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 24
|
Stævne navn |
Brøndby Swim Cup |
|
Udskriftsdato |
20 januar 2019 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:06 |
|
|
Arrangør |
Vest Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 januar 2019 |
|
|
|
|
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 11:40 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
35 |
1 |
Storm Bargmann |
2007 |
0767AD |
HERLEV |
|
25m |
|
171 |
2 |
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
0897AI |
VEST |
|
25m |
|
38 |
3 |
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
0991AA |
HERLEV |
|
25m |
3:38.76 |
169 |
4 |
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
0871AD |
VEST |
|
25m |
3:42.05 |
231 |
5 |
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
0953AD |
VEST |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
265 |
1 |
Gustav Hørlykke |
2008 |
0819AE |
GENTOFTE |
|
25m |
3:23.99 |
283 |
2 |
Fang Qi |
2008 |
0879AB |
GENTOFTE |
|
25m |
3:20.00 |
143 |
3 |
Anton Severinsen |
2007 |
0719AH |
ROSKILDE |
|
25m |
3:14.15 |
170 |
4 |
Mads Duer Laurberg |
2008 |
0865AE |
VEST |
|
25m |
3:19.47 |
166 |
5 |
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
0885AE |
VEST |
|
25m |
3:22.58 |
293 |
6 |
Vincent W. Takla |
2008 |
0863AF |
GENTOFTE |
|
25m |
3:25.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
296 |
1 |
Hannibal Wamberg |
2006 |
0699AE |
GENTOFTE |
|
25m |
3:06.58 |
291 |
2 |
Vitus Skovbjerg |
2007 |
0741AG |
GENTOFTE |
|
25m |
3:04.28 |
165 |
3 |
Arthur Kvist Andreassen |
2007 |
0741AF |
VEST |
|
25m |
3:01.98 |
190 |
4 |
Jacob Hwaiz |
2007 |
0723AG |
VEST |
|
25m |
3:03.41 |
80 |
5 |
Victor Enemark Cruse |
2004 |
0425AN |
FR.SUND |
|
25m |
3:06.02 |
144 |
6 |
Daniel Skyt |
2006 |
0691AF |
ROSKILDE |
|
25m |
3:09.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
275 |
1 |
Frederik Mindegaard |
2007 |
0711AG |
GENTOFTE |
|
25m |
3:00.90 |
223 |
2 |
Josef Shukri |
2006 |
0653AD |
VEST |
|
25m |
2:45.34 |
115 |
3 |
Christoffer Bo Andersen |
2007 |
0797AC |
ROSKILDE |
|
25m |
2:43.02 |
252 |
4 |
David Johannes Dahl |
2006 |
0669AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:43.23 |
277 |
5 |
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
0687AF |
GENTOFTE |
|
25m |
2:55.77 |
20 |
6 |
Anton Serizawa |
2006 |
0677AH |
GSK |
|
25m |
3:01.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
273 |
1 |
Frederik Stubbe Lundsby |
2004 |
0417AE |
GENTOFTE |
|
25m |
2:42.61 |
15 |
2 |
Alexander Oxenbøll |
2006 |
0669AL |
GSK |
|
25m |
2:41.83 |
60 |
3 |
Sofus Norby Larsson |
2004 |
0431AR |
HERLEV |
|
25m |
2:37.21 |
276 |
4 |
Lucas Misander |
2007 |
0719AF |
GENTOFTE |
|
25m |
2:40.00 |
128 |
5 |
Frederik Isaksen |
2007 |
0759AA |
ROSKILDE |
|
25m |
2:42.60 |
188 |
6 |
Hugo Haakansson |
2006 |
0609AA |
VEST |
|
25m |
2:42.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
138 |
1 |
Jonathan Nyegaard |
2007 |
0765AA |
ROSKILDE |
|
25m |
2:35.73 |
220 |
2 |
Magnus Rasmussen |
2006 |
0675AD |
VEST |
|
25m |
2:33.48 |
367 |
3 |
Anton Skov Grell |
2004 |
0469AE |
GSK |
|
25m |
2:26.47 |
44 |
4 |
Elias Elmedyb |
2006 |
0601AC |
HERLEV |
|
25m |
2:26.88 |
279 |
5 |
Christian Nimb |
2006 |
0679AH |
GENTOFTE |
|
25m |
2:34.46 |
92 |
6 |
Balder H. Mikkelsen |
2007 |
0707AB |
FR.SUND |
|
25m |
2:36.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
97 |
1 |
Bertram Olesen |
2005 |
0509AK |
FR.SUND |
|
25m |
2:21.59 |
131 |
2 |
Malte Hagbarth Jørgensen |
2005 |
0515AE |
ROSKILDE |
|
25m |
2:17.82 |
95 |
3 |
Lucas Nielsen |
2004 |
0403AO |
FR.SUND |
|
25m |
2:09.93 |
316 |
4 |
Morten Kilhof |
2000 |
0037AJ |
SOLRØD |
|
25m |
2:11.70 |
152 |
5 |
Nicholas Castella |
2007 |
0729AL |
TRITON B |
|
25m |
2:19.19 |
329 |
6 |
Mathias Petersen |
1999 |
9945AU |
SOLRØD |
|
25m |
2:25.89 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
20 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
08:06 |
|