Program for Regionsmesterskab Nordsjælland
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 105, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:03.76 | |
2 | 198 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:08.04 | |
3 | 110 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:08.43 | |
4 | 63 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:08.57 | |
5 | 114 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:09.43 | |
6 | 80 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:10.63 | |
7 | 65 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:10.67 | |
8 | 228 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:11.15 | |
9 | 6 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:11.16 | |
10 | 148 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:11.26 | |
11 | 15 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:12.56 | |
12 | 42 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:13.52 | |
13 | 20 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:13.53 | |
14 | 260 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:13.70 | |
15 | 230 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:14.00 | |
16 | 101 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:15.40 | |
17 | 229 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:16.18 | |
18 | 28 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:16.26 | |
19 | 190 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:16.38 | |
20 | 183 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:16.79 | |
21 | 213 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:17.10 | |
22 | 118 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:17.21 | |
23 | 130 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:17.25 | |
24 | 255 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:17.53 | |
25 | 165 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:17.81 | |
26 | 109 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:18.87 | |
27 | 173 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:18.88 | |
28 | 256 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:19.10 | |
29 | 18 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:19.67 | |
30 | 278 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:20.18 | |
31 | 207 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:20.38 | |
32 | 200 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:20.56 | |
33 | 54 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:20.77 | |
34 | 89 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:20.77 | |
35 | 125 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:20.85 | |
36 | 69 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:21.03 | |
37 | 236 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:21.18 | |
38 | 263 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:21.56 | |
39 | 145 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:22.42 | |
40 | 246 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:22.47 | |
41 | 14 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:22.77 | |
42 | 11 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:22.82 | |
43 | 132 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:22.91 | |
44 | 163 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:22.93 | |
45 | 169 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:23.02 | |
46 | 264 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:23.46 | |
47 | 211 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:23.70 | |
48 | 126 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:24.06 | |
49 | 146 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:24.48 | |
50 | 276 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:24.76 | |
51 | 238 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:25.09 | |
52 | 105 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:25.46 | |
53 | 152 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:25.64 | |
54 | 171 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:26.87 | |
55 | 104 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:27.28 | |
56 | 172 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:27.85 | |
57 | 129 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:28.88 | |
58 | 17 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:29.27 | |
59 | 51 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:29.69 | |
60 | 64 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:31.06 | |
61 | 208 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:31.76 | |
62 | 88 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:42.38 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |