Program for SUM-SIM Regionsfinal Stockholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Söndag 11 november 2018 kl. 09:00 (Insim kl. 07:30-08:50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2018 regionfinal Stockholm
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 nov 2018 till den 11 nov 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 100m frisim flickor 15-16
|
Direktfinal 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
369 |
3 |
|
Zeline Bengtson |
2003 |
SÖDERTÖRN |
1:04.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
4 |
|
Elsa Djuphammar |
2003 |
SK NEPTUN |
1:03.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
427 |
5 |
|
Ella Törnqvist |
2003 |
TYRESÖ SS |
1:03.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 100m frisim flickor 15-16 |
Direktfinal 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
1 |
|
Elvira Schei |
2003 |
SKK |
1:03.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
407 |
2 |
|
Julia Häglund |
2003 |
TUREBERG |
1:03.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
535 |
3 |
|
Oliwia Kantecki |
2003 |
VÄSBY SS |
1:03.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
538 |
4 |
|
Elin Bergman |
2003 |
VÄSBY SS |
1:02.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
5 |
|
Freja Nordeman |
2003 |
SK NEPTUN |
1:02.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
377 |
6 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
SÖDERTÖRN |
1:03.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
7 |
|
Josefine Torell |
2002 |
LIDINGÖ SK |
1:03.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
412 |
8 |
|
Cornelia Ericsson |
2003 |
TUREBERG |
1:03.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 100m frisim flickor 15-16 |
Direktfinal 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
630 |
1 |
|
Heidi Saluveer |
2003 |
SPIF SF |
1:02.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
|
Rebecca Gustafsson |
2003 |
SK NEPTUN |
1:02.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
537 |
3 |
|
Roya Tittelbach |
2003 |
VÄSBY SS |
1:02.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
4 |
|
Filippa Hammarén |
2002 |
SK NEPTUN |
1:02.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
5 |
|
Alva Hagström |
2003 |
SK NEPTUN |
1:02.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
605 |
6 |
|
Sofia Voigt |
2003 |
SS04 |
1:02.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
7 |
|
Rebecca Sandström |
2003 |
LIDINGÖ SK |
1:02.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
8 |
|
Amanda Nilsson |
2002 |
SÖDERTÖRN |
1:02.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 100m frisim flickor 15-16 |
Direktfinal 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
325 |
1 |
|
Isabel Teglöf |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
1:01.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
622 |
2 |
|
Sofia Walsh |
2002 |
SPIF SF |
1:01.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
360 |
3 |
|
Alwa Widmark |
2002 |
SÖDERTÖRN |
1:00.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
314 |
4 |
|
Carolina Jonsson |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
58.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
449 |
5 |
|
Thilda Ström |
2003 |
TÄBY SIM |
1:00.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
480 |
6 |
|
Ellen Banestig |
2002 |
TÄBY SIM |
1:00.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
316 |
7 |
|
Filippa Malmström |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
1:01.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
8 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
LIDINGÖ SK |
1:01.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-11-11 08:10:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|