Program for UGP 1 2018-2019, Ã…kersberga
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 275 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 1:03.10 | |
2 | 327 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | 1:05.22 | |
3 | 321 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 1:05.61 | |
4 | 326 | Pavlovic Cano Nina | 2004 | SÖDERTÖRN | AS7804 | 25 m | 1:05.86 | |
5 | 197 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 1:06.84 | |
6 | 276 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 1:07.18 | |
7 | 320 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 1:07.58 | |
8 | 44 | Sandsjö Tone | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF5403 | 25 m | 1:07.75 | |
9 | 200 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 50 m | 1:08.86 | |
10 | 45 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 50 m | 1:09.02 | |
11 | 49 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 1:09.04 | |
12 | 506 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:09.17 | |
13 | 333 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 25 m | 1:09.41 | |
14 | 290 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 50 m | 1:09.55 | |
15 | 39 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AA6403 | 25 m | 1:10.93 | |
16 | 198 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:11.07 | |
17 | 228 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 25 m | 1:11.53 | |
18 | 213 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 50 m | 1:11.62 | |
19 | 519 | Montelius Emma | 2005 | SS04 | AY4805 | 25 m | 1:12.59 | |
20 | 50 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 25 m | 1:13.76 | |
21 | 272 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 1:13.78 | |
22 | 48 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 1:14.33 | |
23 | 51 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 1:14.79 | |
24 | 510 | Montes Elvira | 2004 | SS04 | AS3804 | 50 m | 1:14.79 | |
25 | 280 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 25 m | 1:15.82 | |
26 | 285 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 1:18.34 | |
27 | 337 | Frejd Maja | 2004 | SÖDERTÖRN | BL8404 | 25 m | 1:20.23 | |
28 | 663 | Wrenkler Matilda | 2001 | ÅKERSBERGA | BB1601 | 25 m | 1:21.03 | EFT |
29 | 55 | Finnhammar Stella | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO7805 | 25 m | 1:21.99 | |
30 | 216 | Alkas Alias Alexandra | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE2406 | 25 m | 1:23.10 | |
31 | 335 | Ottosson Julia | 2006 | SÖDERTÖRN | AN9206 | 25 m | 1:23.77 | |
32 | 341 | Gunnarsson Ella | 2006 | SÖDERTÖRN | AT5206 | 25 m | 1:24.87 | |
33 | 294 | Seeliger Marit | 2005 | SÖDERTÄLJE | AP7205 | 25 m | 1:26.14 | |
34 | 299 | Bäckstrand Cheyenne | 2005 | SÖDERTÄLJE | AY8205 | 50 m | 1:27.88 | |
35 | 211 | Olsson Veronica | 2005 | SPÅRVÄGEN | AG6805 | 25 m | 1:27.95 | |
36 | 489 | Westberg Magda | 2005 | ÅKERSBERGA | AT5805 | 25 m | 1:32.59 | |
37 | 302 | Lange Oliwia | 2004 | SÖDERTÄLJE | BS6604 | 25 m | 1:34.99 | |
38 | 486 | Kanhamn Alexandra | 2005 | ÅKERSBERGA | AN5405 | 25 m | 1:37.00 | |
39 | 225 | Geaney Jennifer | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS9805 | 25 m | 1:39.71 | |
40 | 529 | Wärn Emma | 2004 | SS04 | BT7404 | 50 m | 1:42.08 | |
41 | 517 | Lundmark Agnes | 2006 | SS04 | AH2806 | 25 m | 1:42.38 | |
42 | 490 | Kling Signe | 2005 | ÅKERSBERGA | AT8605 | 25 m | 1:43.12 | |
43 | 347 | Somers Hanne-Lore | 2005 | SÖDERTÖRN | BP3205 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 11 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 09:00 |