Startliste for UGP 1 2018-2019, Norrtälje
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
U-GP 1 2018/2019 |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Norrtälje |
|
Utskriftstid |
14:12 |
|
|
Arrangör |
Stockholms simförbund med föreningar |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
471 |
3 |
Vera Wijk |
2006 |
AY4206 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
463 |
4 |
Isabelle Skytt |
2005 |
BE4205 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
461 |
5 |
Elsa Brandt |
2006 |
AP5806 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
470 |
2 |
Ella Renholm |
2006 |
AY2206 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
450 |
3 |
Tindra Funke |
2006 |
AC3606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
456 |
4 |
Milla Wahlund |
2006 |
AG0206 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
451 |
5 |
Felicia Brännbäck |
2006 |
AC4606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
468 |
6 |
Fanny Krekula |
2006 |
AU8606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
442 |
7 |
Signe Lundh |
2005 |
AC5805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
462 |
1 |
Alexandra Ward |
2005 |
BD7605 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
636 |
2 |
Julia Eriksson |
2005 |
05B111 |
ÅSF |
|
50m |
3:40.15 |
13 |
3 |
Felicia Malkan-Juvelin |
2005 |
BH1805 |
DANDERYD |
|
25m |
3:05.46 |
399 |
4 |
Maja Lingham |
2004 |
BC8204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:00.09 |
14 |
5 |
Ebba Rosander |
2005 |
BH9605 |
DANDERYD |
|
25m |
3:00.43 |
458 |
6 |
Clara Sundgren |
2005 |
AT0805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:06.61 |
459 |
7 |
Frida Steen |
2005 |
AY1805 |
VÄSBY SS |
|
50m |
3:40.92 |
454 |
8 |
Hanna Sköld |
2005 |
AP2805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
388 |
1 |
Louise Franks |
2005 |
AG7605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:50.08 |
383 |
2 |
Nina Takolander |
2003 |
AX0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:49.98 |
406 |
3 |
Agnes Gustavsson |
2005 |
AV3405 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:48.64 |
443 |
4 |
Emmy Barmark Jardelid |
2002 |
BH2602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:45.21 |
157 |
5 |
Linnea Sjöström |
2005 |
BO9805 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
2:47.17 |
402 |
6 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:49.90 |
4 |
7 |
Filippa Bonorden |
2005 |
AH5805 |
DANDERYD |
|
25m |
2:50.03 |
448 |
8 |
Lovisa Jardelid |
2005 |
AK1405 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:58.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
641 |
1 |
Jessica Lindholm |
2001 |
01B019 |
ÅSF |
|
25m |
2:38.93 |
445 |
2 |
Amanda Takala |
2004 |
AP3804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:34.67 |
357 |
3 |
Yasemin Uzum |
2003 |
AI3403 |
TUREBERG |
|
25m |
2:29.08 |
666 |
4 |
Astrid Eriksson |
2001 |
AD1201 |
TUREBERG |
|
25m |
2:25.20 |
434 |
5 |
Roya Tittelbach |
2003 |
AF7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:26.78 |
358 |
6 |
Julia Häglund |
2003 |
AI1403 |
TUREBERG |
|
25m |
2:33.08 |
363 |
7 |
Cornelia Ericsson |
2003 |
AT0603 |
TUREBERG |
|
25m |
2:38.00 |
648 |
8 |
Ellen Woivalin |
2001 |
01B291 |
ÅSF |
|
25m |
2:42.73 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
Utskriftstid |
14:12 |
|