Ohjelma Palles Minne - TYR CUP 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Bollnäs Simhall |
Bollnäs Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 jan 2019 till den 6 jan 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
27 |
|
William Brand |
Eskilstuna Simklubb |
1998 |
AN2198 |
25m |
1:52.40 |
|
|
|
|
|
2 |
177 |
|
Adi Ramovic |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AG9304 |
25m |
1:56.33 |
|
|
|
|
|
3 |
158 |
|
Mikael Söderberg |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AA9303 |
25m |
1:56.79 |
|
|
|
|
|
4 |
121 |
|
Elias Nordgren |
Sala Simsällskap |
2001 |
AE2101 |
25m |
1:58.68 |
|
|
|
|
|
5 |
49 |
|
Jakob Källquist |
Gävle Simsällskap |
2001 |
AC0901 |
25m |
2:00.04 |
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
Adam Carlsson |
Gävle Simsällskap |
2001 |
AK1901 |
25m |
2:05.71 |
|
|
|
|
|
7 |
174 |
|
Alexander Karlsson |
Upsala Simsällskap |
2002 |
AQ4102 |
25m |
2:06.02 |
|
|
|
|
|
8 |
161 |
|
Johan Ljunggren |
Upsala Simsällskap |
2001 |
AN6101 |
25m |
2:06.84 |
|
|
|
|
|
9 |
54 |
|
Carl Hansson |
Gävle Simsällskap |
2003 |
AE9703 |
25m |
2:08.45 |
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Martin Schön |
Bollnäs Simsällskap |
2003 |
AJ9703 |
25m |
2:09.01 |
|
|
|
|
|
11 |
165 |
|
Andreas Savin |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AG9503 |
25m |
2:09.91 |
|
|
|
|
|
12 |
186 |
|
Lukas Höglund |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AK0904 |
25m |
2:10.04 |
|
|
|
|
|
13 |
55 |
|
Albin Östlund |
Gävle Simsällskap |
2004 |
AC1304 |
25m |
2:10.70 |
|
|
|
|
|
14 |
126 |
|
Jakob Hanson |
Sala Simsällskap |
2002 |
AJ4902 |
25m |
2:11.55 |
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Marcus Nordh |
Bollnäs Simsällskap |
2000 |
AS7900 |
25m |
2:12.61 |
|
|
|
|
|
16 |
128 |
|
Max Antonsson |
Sala Simsällskap |
2004 |
AG6304 |
25m |
2:12.81 |
|
|
|
|
|
17 |
53 |
|
Andreas Persson |
Gävle Simsällskap |
2000 |
AT8100 |
25m |
2:14.07 |
|
|
|
|
|
18 |
21 |
|
Daniel Ruijs |
Borlänge Simsällskap |
2004 |
AE5504 |
25m |
2:14.90 |
|
|
|
|
|
19 |
184 |
|
William Rismyhr |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AK5104 |
25m |
2:19.68 |
|
|
|
|
|
20 |
57 |
|
Hugo Swanson |
Gävle Simsällskap |
2006 |
AA6106 |
25m |
2:20.64 |
|
|
|
|
|
21 |
80 |
|
Malte Eriksson |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2003 |
AT3903 |
25m |
2:21.22 |
|
|
|
|
|
22 |
171 |
|
Felix Do |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AF4304 |
25m |
2:22.57 |
|
|
|
|
|
23 |
178 |
|
Rasmus Loklint |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AD2105 |
25m |
2:28.20 |
|
|
|
|
|
24 |
208 |
|
Johan Bjersand-Hellström |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AQ5305 |
25m |
2:28.86 |
|
|
|
|
|
25 |
190 |
|
Filip Hallin |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AD6106 |
25m |
2:30.23 |
|
|
|
|
|
26 |
14 |
|
Oliver Blomberg |
Bollnäs Simsällskap |
2003 |
BA1303 |
25m |
2:33.98 |
|
|
|
|
|
27 |
206 |
|
Adam Wahlberg |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AI7306 |
25m |
2:37.89 |
|
|
|
|
|
28 |
209 |
|
Daniel Savin |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AL0906 |
25m |
2:48.18 |
|
|
|
|
|
29 |
204 |
|
Arvid Högström |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AI3306 |
25m |
2:53.67 |
|
|
|
|
|
30 |
84 |
|
Axel Pagard |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2006 |
AM1506 |
25m |
2:54.87 |
|
|
|
|
|
31 |
198 |
|
Artur Norman |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AL2705 |
50m |
2:55.26 |
|
|
|
|
|
32 |
24 |
|
Alex Kalinichenko |
Borlänge Simsällskap |
2003 |
BR0503 |
25m |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
33 |
214 |
|
Martin Carlsson |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AR5306 |
25m |
3:05.19 |
|
|
|
|
|
34 |
216 |
|
Stig Larsson |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AS1506 |
25m |
3:08.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-01-06 08:32:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|