Ohjelma Arena Lyngby Open 2019 Stadion
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Zenliv |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Ottesen Jeanette | 1987 | VAT CPH | 8728AB | 50 m | 26.75 | |
2 | 114 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 27.04 | |
3 | 130 | Føyn Anne | 2002 | HØRSHOLM | 0282AF | 50 m | 28.15 | |
4 | 172 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | FARUM | 9952AB | 50 m | 28.34 | |
5 | 29 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 28.35 | |
6 | 85 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 28.53 | |
7 | 106 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 28.62 | |
8 | 147 | Paaske Andrea | 2001 | A6 | 0186AF | 50 m | 28.74 | |
9 | 342 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 28.74 | |
10 | 120 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 50 m | 28.75 | |
11 | 298 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 50 m | 28.80 | |
12 | 145 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | A6 | 0126AC | 50 m | 28.96 | |
13 | 37 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH | 0096AO | 50 m | 29.12 | |
14 | 107 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 29.14 | |
15 | 314 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | AA4602 | 50 m | 29.55 | |
16 | 300 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 29.72 | |
17 | 310 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 29.76 | |
18 | 80 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 29.84 | |
19 | 108 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 29.94 | |
20 | 186 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 29.99 | |
21 | 179 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 30.02 | |
22 | 152 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 30.31 | |
23 | 12 | Olsson Ebba | 2001 | TEAM WEST | AM7201 | 50 m | 30.36 | |
24 | 32 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 30.38 | |
25 | 133 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 30.45 | |
26 | 76 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 30.47 | |
27 | 91 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 30.52 | |
28 | 110 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 30.56 | |
29 | 189 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 30.64 | |
30 | 148 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 30.65 | |
31 | 90 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 30.70 | |
32 | 203 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 30.70 | |
33 | 190 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 30.75 | |
34 | 9 | Axelsson-Wiesel Edith | 2002 | TEAM WEST | AO3602 | 50 m | 30.87 | |
35 | 211 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 50 m | 30.93 | |
36 | 20 | Westholm Sara | 2001 | TEAM WEST | AL8801 | 50 m | 30.97 | |
37 | 223 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 30.98 | |
38 | 104 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 31.07 | |
39 | 227 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 31.16 | |
40 | 99 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 31.18 | |
41 | 307 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 50 m | 31.21 | |
42 | 123 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 31.25 | |
43 | 210 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 31.26 | |
44 | 216 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 31.28 | |
45 | 142 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 31.31 | |
46 | 18 | Suchomel Linn | 2003 | TEAM WEST | AD2203 | 50 m | 31.35 | |
47 | 237 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 31.40 | |
48 | 41 | Mathiesen Caroline | 2001 | VAT CPH | 0172AG | 50 m | 31.42 | |
49 | 60 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 31.46 | |
50 | 143 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 31.49 | |
51 | 109 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 31.56 | |
52 | 16 | Avdic Selma | 2003 | TEAM WEST | AM6803 | 50 m | 31.64 | |
53 | 219 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | TRITON B | 50 m | 31.78 | ||
54 | 340 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 31.80 | |
55 | 158 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 31.81 | |
56 | 191 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 31.91 | |
57 | 22 | Almqvist Cornelia | 2002 | TEAM WEST | AJ6602 | 50 m | 31.92 | |
58 | 15 | Nyqvist Sara | 2003 | TEAM WEST | BG4603 | 50 m | 31.93 | |
59 | 65 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 31.93 | |
60 | 98 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 31.99 | |
61 | 327 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 50 m | 32.02 | |
62 | 297 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 32.03 | |
63 | 434 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 32.04 | |
64 | 5 | Edgren Linnea | 2002 | TEAM WEST | AT7202 | 50 m | 32.07 | |
65 | 334 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 32.13 | |
66 | 163 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 32.15 | |
67 | 215 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 32.30 | |
68 | 33 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 32.33 | |
69 | 235 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | TRITON B | 0476AA | 50 m | 32.33 | |
70 | 36 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 32.39 | |
71 | 197 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 32.41 | |
72 | 278 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | LYNGBY | 0114AK | 50 m | 32.41 | |
73 | 326 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | AL9602 | 50 m | 32.52 | |
74 | 52 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 32.55 | |
75 | 84 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 32.55 | |
76 | 265 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 32.59 | |
77 | 335 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 32.63 | |
78 | 304 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 32.64 | |
79 | 125 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 50 m | 32.92 | |
80 | 70 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 32.96 | |
81 | 195 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 32.96 | |
82 | 178 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 50 m | 33.10 | |
83 | 89 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 33.20 | |
84 | 201 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 33.33 | |
85 | 46 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 33.39 | |
86 | 68 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 33.39 | |
87 | 249 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 33.44 | |
88 | 294 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 33.45 | |
89 | 71 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 33.58 | |
90 | 94 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 33.65 | |
91 | 256 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | SIGMA | 0398AD | 50 m | 33.76 | |
92 | 131 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 33.79 | |
93 | 301 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 33.81 | |
94 | 82 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 33.94 | |
95 | 268 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 33.97 | |
96 | 42 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 50 m | 34.00 | |
97 | 194 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 34.04 | |
98 | 207 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 34.26 | |
99 | 138 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | A6 | 0232AJ | 50 m | 34.42 | |
100 | 100 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 34.44 | |
101 | 48 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 50 m | 34.47 | |
102 | 325 | Evertsson Saga | 2003 | KARLSKRONA | AE2803 | 50 m | 34.55 | |
103 | 321 | Greco Thea | 2004 | KARLSKRONA | AA4604 | 50 m | 34.87 | |
104 | 122 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 35.56 | |
105 | 66 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 35.94 | |
106 | 35 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 35.95 | |
107 | 338 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 36.06 | |
108 | 284 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 50 m | 36.56 | |
109 | 58 | Thomadsen Laura | 2004 | VAT CPH | 0412AH | 50 m | 37.15 | |
110 | 324 | Evertsson Alva | 2003 | KARLSKRONA | AE7603 | 50 m | 37.28 | |
111 | 273 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 50 m | 37.77 | |
112 | 243 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 50 m | 39.24 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Zenliv |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 83 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 25.50 | |
2 | 169 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 50 m | 25.57 | |
3 | 21 | Carlsson Jonatan | 2001 | TEAM WEST | AJ6301 | 50 m | 25.69 | |
4 | 184 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 25.84 | |
5 | 224 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 26.04 | |
6 | 230 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 26.11 | |
7 | 93 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 26.35 | |
8 | 156 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 26.40 | |
9 | 212 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 26.43 | |
10 | 112 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 26.67 | |
11 | 221 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 26.81 | |
12 | 87 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 26.83 | |
13 | 267 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 26.87 | |
14 | 236 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 26.93 | |
15 | 303 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 26.97 | |
16 | 279 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 27.04 | |
17 | 308 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 27.14 | |
18 | 316 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 50 m | 27.35 | |
19 | 4 | Reinholdsson David | 2002 | TEAM WEST | AI3502 | 50 m | 27.39 | |
20 | 79 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 27.39 | |
21 | 311 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 27.45 | |
22 | 175 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 27.53 | |
23 | 117 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 50 m | 27.67 | |
24 | 137 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 50 m | 27.70 | |
25 | 288 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 27.87 | |
26 | 213 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 27.88 | |
27 | 38 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH | 0119AN | 50 m | 27.94 | |
28 | 78 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 27.96 | |
29 | 205 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 28.00 | |
30 | 55 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 50 m | 28.10 | |
31 | 241 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 28.15 | |
32 | 88 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 28.19 | |
33 | 333 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 28.25 | |
34 | 339 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 28.29 | |
35 | 14 | Jedbratt Felix | 2003 | TEAM WEST | AJ7703 | 50 m | 28.36 | |
36 | 146 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 28.42 | |
37 | 132 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 28.43 | |
38 | 126 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 28.44 | |
39 | 244 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 28.49 | |
40 | 309 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 28.57 | |
41 | 47 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VAT CPH | 0371AG | 50 m | 28.58 | |
42 | 180 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 28.62 | |
43 | 232 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 28.65 | |
44 | 318 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | AD7502 | 50 m | 28.69 | |
45 | 128 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 28.75 | |
46 | 208 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 28.76 | |
47 | 313 | Carlsson Viktor | 2000 | KARLSKRONA | AB4300 | 50 m | 28.77 | |
48 | 315 | Werner Jakob | 2000 | KARLSKRONA | AN3100 | 50 m | 28.78 | |
49 | 196 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 28.79 | |
50 | 51 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 28.97 | |
51 | 57 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 29.00 | |
52 | 116 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 29.05 | |
53 | 77 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 29.08 | |
54 | 281 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 29.14 | |
55 | 305 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 29.15 | |
56 | 263 | Højberg Alfred | 2002 | SIGMA | 0267AD | 50 m | 29.16 | |
57 | 103 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 29.44 | |
58 | 319 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 50 m | 29.92 | |
59 | 332 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | AX3902 | 50 m | 29.94 | |
60 | 275 | Mindested Frederik Bach | 2003 | SIGMA | 0327AC | 50 m | 30.07 | |
61 | 247 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 50 m | 30.10 | |
62 | 17 | Klasson Erik | 2003 | TEAM WEST | AH1503 | 50 m | 30.23 | |
63 | 296 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 30.25 | |
64 | 56 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VAT CPH | 0091AC | 50 m | 30.46 | |
65 | 270 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 30.76 | |
66 | 274 | Simonsen Bjørn | 2000 | HERLUFSHOL | 50 m | 30.98 | ||
67 | 140 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 30.99 | |
68 | 192 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 31.12 | |
69 | 111 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 31.20 | |
70 | 141 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 31.22 | |
71 | 214 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 31.54 | |
72 | 69 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 31.80 | |
73 | 136 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 31.91 | |
74 | 61 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 32.07 | |
75 | 95 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 33.17 | |
76 | 53 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 33.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 27.12 | |
2 | 114 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 28.94 | |
3 | 229 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 29.26 | |
4 | 107 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 29.59 | |
5 | 345 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 29.78 | |
6 | 110 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 30.29 | |
7 | 172 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | FARUM | 9952AB | 50 m | 30.48 | |
8 | 310 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 30.63 | |
9 | 144 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 30.75 | |
10 | 40 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH | 0212AL | 50 m | 31.07 | |
11 | 74 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 31.08 | |
12 | 204 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 32.12 | |
13 | 434 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 32.20 | |
14 | 314 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | AA4602 | 50 m | 32.38 | |
15 | 99 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 32.77 | |
16 | 198 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 32.84 | |
17 | 96 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 32.96 | |
18 | 322 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | AR7401 | 50 m | 33.16 | |
19 | 257 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | SIGMA | 0314AB | 50 m | 33.25 | |
20 | 256 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | SIGMA | 0398AD | 50 m | 33.35 | |
21 | 252 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | SIGMA | 0374AT | 50 m | 33.61 | |
22 | 123 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 33.67 | |
23 | 152 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 33.78 | |
24 | 34 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 33.79 | |
25 | 59 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 33.79 | |
26 | 242 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 50 m | 33.81 | |
27 | 50 | Veggerby Caroline | 2003 | VAT CPH | 0318AN | 50 m | 33.82 | |
28 | 161 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 33.87 | |
29 | 62 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 33.98 | |
30 | 336 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 34.02 | |
31 | 113 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 34.11 | |
32 | 166 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 34.30 | |
33 | 32 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 34.34 | |
34 | 223 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 34.39 | |
35 | 115 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 50 m | 34.59 | |
36 | 328 | Alexandersson Tufva | 2002 | KARLSKRONA | AV9202 | 50 m | 34.63 | |
37 | 206 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 34.71 | |
38 | 36 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 34.75 | |
39 | 266 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 50 m | 34.82 | |
40 | 295 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 34.82 | |
41 | 127 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 34.89 | |
42 | 272 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 50 m | 34.92 | |
43 | 33 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 34.93 | |
44 | 170 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 35.38 | |
45 | 347 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 35.44 | |
46 | 195 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 35.64 | |
47 | 10 | Widerberg Karin | 2003 | TEAM WEST | AO3803 | 50 m | 35.70 | |
48 | 326 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | AL9602 | 50 m | 35.77 | |
49 | 44 | Mortensen Silja | 2003 | VAT CPH | 0342AU | 50 m | 35.80 | |
50 | 321 | Greco Thea | 2004 | KARLSKRONA | AA4604 | 50 m | 36.26 | |
51 | 121 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 37.20 | |
52 | 286 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 37.68 | |
53 | 329 | Nyblom Astrid | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 50 m | 37.69 | |
54 | 31 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 37.81 | |
55 | 284 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 50 m | 38.03 | |
56 | 264 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | SIGMA | 0428AK | 50 m | 38.25 | |
57 | 323 | Petersson Sarah | 2003 | KARLSKRONA | AC7803 | 50 m | 38.30 | |
58 | 325 | Evertsson Saga | 2003 | KARLSKRONA | AE2803 | 50 m | 38.60 | |
59 | 299 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 38.63 | |
60 | 245 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 39.16 | |
61 | 54 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 50 m | 39.43 | |
62 | 331 | Argenius Sigrid | 2003 | KARLSKRONA | BL1803 | 50 m | 40.24 | |
63 | 324 | Evertsson Alva | 2003 | KARLSKRONA | AE7603 | 50 m | 41.27 | |
64 | 330 | Bergelin Elsa | 2004 | KARLSKRONA | AH0204 | 50 m | 42.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 21 | Carlsson Jonatan | 2001 | TEAM WEST | AJ6301 | 50 m | 26.84 | |
2 | 93 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 27.57 | |
3 | 308 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 27.70 | |
4 | 97 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 50 m | 27.92 | |
5 | 124 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 50 m | 28.66 | |
6 | 236 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 28.88 | |
7 | 234 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 29.03 | |
8 | 291 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 29.25 | |
9 | 212 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 29.50 | |
10 | 101 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 29.61 | |
11 | 199 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 30.24 | |
12 | 259 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | SIGMA | 0131AD | 50 m | 30.31 | |
13 | 88 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 30.32 | |
14 | 261 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | SIGMA | 0273AC | 50 m | 30.87 | |
15 | 267 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 30.87 | |
16 | 289 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 30.96 | |
17 | 287 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 31.10 | |
18 | 305 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 31.19 | |
19 | 306 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 31.45 | |
20 | 320 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 50 m | 31.58 | |
21 | 67 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 31.61 | |
22 | 150 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 31.88 | |
23 | 159 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 32.73 | |
24 | 292 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 32.85 | |
25 | 64 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 33.02 | |
26 | 49 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 33.06 | |
27 | 55 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 50 m | 33.21 | |
28 | 75 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 33.35 | |
29 | 214 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 33.69 | |
30 | 47 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VAT CPH | 0371AG | 50 m | 35.06 | |
31 | 30 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 36.32 | |
32 | 53 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 37.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Scandic Eremitage |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH | 9928AB | 50 m | 31.29 | |
2 | 9 | Axelsson-Wiesel Edith | 2002 | TEAM WEST | AO3602 | 50 m | 33.37 | |
3 | 157 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 33.45 | |
4 | 91 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 33.75 | |
5 | 225 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 33.98 | |
6 | 293 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 34.20 | |
7 | 25 | Alsop Lovisa | 2001 | TEAM WEST | AJ9601 | 50 m | 34.24 | |
8 | 142 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 34.31 | |
9 | 211 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 50 m | 34.31 | |
10 | 153 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 34.55 | |
11 | 307 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 50 m | 34.65 | |
12 | 219 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | TRITON B | 50 m | 34.72 | ||
13 | 334 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 34.79 | |
14 | 258 | Stoltz Emma | 2004 | SIGMA | 0448AE | 50 m | 34.81 | |
15 | 189 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 34.86 | |
16 | 144 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 34.96 | |
17 | 22 | Almqvist Cornelia | 2002 | TEAM WEST | AJ6602 | 50 m | 35.06 | |
18 | 90 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 35.10 | |
19 | 227 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 35.12 | |
20 | 29 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 35.71 | |
21 | 312 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 50 m | 35.74 | |
22 | 120 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 50 m | 35.83 | |
23 | 46 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 35.87 | |
24 | 59 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 35.88 | |
25 | 200 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 36.11 | |
26 | 220 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 36.14 | |
27 | 11 | Bergdahl Moa | 2003 | TEAM WEST | BB8603 | 50 m | 36.19 | |
28 | 109 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 36.40 | |
29 | 183 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 36.51 | |
30 | 185 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 36.73 | |
31 | 143 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 36.80 | |
32 | 23 | Warborn Stella | 2003 | TEAM WEST | AW4603 | 50 m | 36.86 | |
33 | 290 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 37.11 | |
34 | 151 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 37.15 | |
35 | 248 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 50 m | 37.19 | |
36 | 100 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 37.25 | |
37 | 89 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 37.38 | |
38 | 119 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 50 m | 37.45 | |
39 | 154 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 37.70 | |
40 | 226 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 38.26 | |
41 | 167 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 38.37 | |
42 | 102 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 50 m | 38.43 | |
43 | 176 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 38.43 | |
44 | 268 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 38.50 | |
45 | 68 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 38.55 | |
46 | 434 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 38.86 | |
47 | 118 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 38.92 | |
48 | 71 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 38.95 | |
49 | 338 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 38.97 | |
50 | 328 | Alexandersson Tufva | 2002 | KARLSKRONA | AV9202 | 50 m | 38.98 | |
51 | 202 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 39.45 | |
52 | 104 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 40.10 | |
53 | 198 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 40.10 | |
54 | 323 | Petersson Sarah | 2003 | KARLSKRONA | AC7803 | 50 m | 40.60 | |
55 | 276 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 50 m | 40.63 | |
56 | 54 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 50 m | 40.80 | |
57 | 121 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 41.82 | |
58 | 31 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 41.91 | |
59 | 194 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 42.28 | |
60 | 243 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 50 m | 42.34 | |
61 | 330 | Bergelin Elsa | 2004 | KARLSKRONA | AH0204 | 50 m | 43.13 | |
62 | 206 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 43.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Scandic Eremitage |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 28.62 | |
2 | 303 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 29.21 | |
3 | 87 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 30.23 | |
4 | 221 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 30.39 | |
5 | 1 | Hyvönen Elias | 2000 | TEAM WEST | AA7700 | 50 m | 30.40 | |
6 | 173 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 30.86 | |
7 | 132 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 30.99 | |
8 | 117 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 50 m | 31.00 | |
9 | 7 | Dahlgren Hampus | 2001 | TEAM WEST | AG7501 | 50 m | 31.14 | |
10 | 8 | Ekholm Richard | 2002 | TEAM WEST | AV1702 | 50 m | 31.15 | |
11 | 78 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 31.25 | |
12 | 38 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH | 0119AN | 50 m | 31.54 | |
13 | 209 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 31.55 | |
14 | 346 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 31.69 | |
15 | 26 | Gustafson Oskar | 2002 | TEAM WEST | AE1302 | 50 m | 32.00 | |
16 | 86 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 32.16 | |
17 | 55 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 50 m | 32.61 | |
18 | 234 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 32.65 | |
19 | 270 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 32.66 | |
20 | 56 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VAT CPH | 0091AC | 50 m | 32.97 | |
21 | 196 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 32.98 | |
22 | 47 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VAT CPH | 0371AG | 50 m | 33.09 | |
23 | 88 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 33.27 | |
24 | 339 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 33.52 | |
25 | 253 | Kruse Villads | 2003 | SIGMA | 0371AI | 50 m | 33.63 | |
26 | 296 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 33.94 | |
27 | 95 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 34.12 | |
28 | 111 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 34.31 | |
29 | 240 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 34.45 | |
30 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 34.47 | |
31 | 177 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 34.50 | |
32 | 156 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 34.62 | |
33 | 288 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 34.87 | |
34 | 317 | Axelsson Isak | 2002 | KARLSKRONA | AD6502 | 50 m | 35.06 | |
35 | 51 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 35.15 | |
36 | 205 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 35.22 | |
37 | 140 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 35.25 | |
38 | 259 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | SIGMA | 0131AD | 50 m | 35.33 | |
39 | 199 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 35.44 | |
40 | 308 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 35.51 | |
41 | 162 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 35.60 | |
42 | 275 | Mindested Frederik Bach | 2003 | SIGMA | 0327AC | 50 m | 35.61 | |
43 | 30 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 36.12 | |
44 | 269 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 36.53 | |
45 | 255 | Legaard Jakob | 2003 | SIGMA | 0317AC | 50 m | 37.05 | |
46 | 213 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 37.94 | |
47 | 69 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 38.17 | |
48 | 64 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 43.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: SparNord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 24.97 | |
2 | 114 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 25.75 | |
3 | 45 | Ottesen Jeanette | 1987 | VAT CPH | 8728AB | 50 m | 26.19 | |
4 | 147 | Paaske Andrea | 2001 | A6 | 0186AF | 50 m | 26.90 | |
5 | 345 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 27.12 | |
6 | 134 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 27.31 | |
7 | 148 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 27.35 | |
8 | 216 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 27.36 | |
9 | 172 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | FARUM | 9952AB | 50 m | 27.47 | |
10 | 171 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 27.53 | |
11 | 80 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 27.55 | |
12 | 20 | Westholm Sara | 2001 | TEAM WEST | AL8801 | 50 m | 27.57 | |
13 | 37 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH | 0096AO | 50 m | 27.75 | |
14 | 229 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 27.76 | |
15 | 225 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 27.86 | |
16 | 314 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | AA4602 | 50 m | 28.00 | |
17 | 106 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 28.06 | |
18 | 120 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 50 m | 28.08 | |
19 | 108 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 28.18 | |
20 | 85 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 28.22 | |
21 | 3 | Thid Linn | 2003 | TEAM WEST | AG5803 | 50 m | 28.32 | |
22 | 203 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 28.35 | |
23 | 204 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 28.43 | |
24 | 133 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 28.47 | |
25 | 29 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 28.50 | |
26 | 130 | Føyn Anne | 2002 | HØRSHOLM | 0282AF | 50 m | 28.59 | |
27 | 342 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 28.62 | |
28 | 190 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 28.63 | |
29 | 271 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 28.67 | |
30 | 32 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 28.68 | |
31 | 19 | Henningsson Sofia | 2004 | TEAM WEST | AH8204 | 50 m | 28.70 | |
32 | 293 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 28.71 | |
33 | 160 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 28.72 | |
34 | 33 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 28.73 | |
35 | 40 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH | 0212AL | 50 m | 28.75 | |
36 | 300 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 28.76 | |
37 | 237 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 28.81 | |
38 | 170 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 28.88 | |
39 | 434 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 28.90 | |
40 | 343 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 28.94 | |
41 | 163 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 28.95 | |
42 | 50 | Veggerby Caroline | 2003 | VAT CPH | 0318AN | 50 m | 29.00 | |
43 | 250 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 29.04 | |
44 | 99 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 29.15 | |
45 | 89 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 29.20 | |
46 | 179 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 29.23 | |
47 | 215 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 29.23 | |
48 | 36 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 29.24 | |
49 | 127 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 29.27 | |
50 | 278 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | LYNGBY | 0114AK | 50 m | 29.30 | |
51 | 327 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 50 m | 29.32 | |
52 | 322 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | AR7401 | 50 m | 29.38 | |
53 | 182 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 29.44 | |
54 | 257 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | SIGMA | 0314AB | 50 m | 29.44 | |
55 | 39 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH | 9928AB | 50 m | 29.48 | |
56 | 145 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | A6 | 0126AC | 50 m | 29.49 | |
57 | 341 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 29.49 | |
58 | 252 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | SIGMA | 0374AT | 50 m | 29.58 | |
59 | 238 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 29.59 | |
60 | 248 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 50 m | 29.59 | |
61 | 74 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 29.60 | |
62 | 335 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 29.62 | |
63 | 119 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 50 m | 29.73 | |
64 | 186 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 29.74 | |
65 | 265 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 29.80 | |
66 | 96 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 29.89 | |
67 | 312 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 50 m | 29.94 | |
68 | 11 | Bergdahl Moa | 2003 | TEAM WEST | BB8603 | 50 m | 29.96 | |
69 | 294 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 29.98 | |
70 | 297 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 29.99 | |
71 | 65 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 30.09 | |
72 | 326 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | AL9602 | 50 m | 30.14 | |
73 | 249 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 30.15 | |
74 | 201 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 30.22 | |
75 | 123 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 30.23 | |
76 | 158 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 30.25 | |
77 | 202 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 30.25 | |
78 | 242 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 50 m | 30.40 | |
79 | 299 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 30.40 | |
80 | 94 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 30.42 | |
81 | 178 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 50 m | 30.51 | |
82 | 62 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 30.55 | |
83 | 15 | Nyqvist Sara | 2003 | TEAM WEST | BG4603 | 50 m | 30.58 | |
84 | 328 | Alexandersson Tufva | 2002 | KARLSKRONA | AV9202 | 50 m | 30.67 | |
85 | 336 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 30.71 | |
86 | 41 | Mathiesen Caroline | 2001 | VAT CPH | 0172AG | 50 m | 30.72 | |
87 | 226 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 30.72 | |
88 | 125 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 50 m | 30.73 | |
89 | 321 | Greco Thea | 2004 | KARLSKRONA | AA4604 | 50 m | 30.73 | |
90 | 23 | Warborn Stella | 2003 | TEAM WEST | AW4603 | 50 m | 30.76 | |
91 | 272 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 50 m | 30.83 | |
92 | 340 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 30.95 | |
93 | 46 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 31.09 | |
94 | 295 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 31.17 | |
95 | 131 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 31.21 | |
96 | 34 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 31.23 | |
97 | 113 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 31.27 | |
98 | 35 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 31.29 | |
99 | 197 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 31.33 | |
100 | 121 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 31.35 | |
101 | 167 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 31.36 | |
102 | 118 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 31.38 | |
103 | 66 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 31.43 | |
104 | 48 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 50 m | 31.50 | |
105 | 329 | Nyblom Astrid | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 50 m | 31.58 | |
106 | 70 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 31.59 | |
107 | 273 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 50 m | 31.63 | |
108 | 266 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 50 m | 31.64 | |
109 | 290 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 32.21 | |
110 | 42 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 50 m | 32.40 | |
111 | 220 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 32.42 | |
112 | 284 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 50 m | 32.45 | |
113 | 245 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 32.48 | |
114 | 246 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 50 m | 32.63 | |
115 | 325 | Evertsson Saga | 2003 | KARLSKRONA | AE2803 | 50 m | 32.74 | |
116 | 154 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 32.79 | |
117 | 276 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 50 m | 32.91 | |
118 | 286 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 33.48 | |
119 | 31 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 33.74 | |
120 | 331 | Argenius Sigrid | 2003 | KARLSKRONA | BL1803 | 50 m | 34.38 | |
121 | 330 | Bergelin Elsa | 2004 | KARLSKRONA | AH0204 | 50 m | 35.17 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: SparNord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 50 m | 22.81 | |
2 | 184 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 23.70 | |
3 | 83 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 23.86 | |
4 | 112 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 24.20 | |
5 | 224 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 24.31 | |
6 | 88 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 24.78 | |
7 | 333 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 24.80 | |
8 | 309 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 24.86 | |
9 | 267 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 24.90 | |
10 | 137 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 50 m | 24.96 | |
11 | 55 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 50 m | 25.00 | |
12 | 279 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 25.33 | |
13 | 302 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 25.34 | |
14 | 232 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 25.35 | |
15 | 291 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 25.44 | |
16 | 344 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 25.51 | |
17 | 97 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 50 m | 25.55 | |
18 | 180 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 25.71 | |
19 | 4 | Reinholdsson David | 2002 | TEAM WEST | AI3502 | 50 m | 25.76 | |
20 | 316 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 50 m | 25.85 | |
21 | 208 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 25.92 | |
22 | 14 | Jedbratt Felix | 2003 | TEAM WEST | AJ7703 | 50 m | 26.07 | |
23 | 168 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 26.08 | |
24 | 162 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 26.10 | |
25 | 318 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | AD7502 | 50 m | 26.15 | |
26 | 241 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 26.19 | |
27 | 124 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 50 m | 26.27 | |
28 | 283 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 26.31 | |
29 | 79 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 26.38 | |
30 | 188 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 26.58 | |
31 | 281 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 26.69 | |
32 | 126 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 26.75 | |
33 | 315 | Werner Jakob | 2000 | KARLSKRONA | AN3100 | 50 m | 26.76 | |
34 | 313 | Carlsson Viktor | 2000 | KARLSKRONA | AB4300 | 50 m | 26.79 | |
35 | 308 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 26.86 | |
36 | 319 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 50 m | 26.86 | |
37 | 306 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 26.93 | |
38 | 346 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 26.98 | |
39 | 209 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 27.00 | |
40 | 128 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 27.04 | |
41 | 141 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 27.12 | |
42 | 332 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | AX3902 | 50 m | 27.12 | |
43 | 56 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VAT CPH | 0091AC | 50 m | 27.16 | |
44 | 244 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 27.24 | |
45 | 150 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 27.25 | |
46 | 177 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 27.29 | |
47 | 317 | Axelsson Isak | 2002 | KARLSKRONA | AD6502 | 50 m | 27.38 | |
48 | 261 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | SIGMA | 0273AC | 50 m | 27.42 | |
49 | 103 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 27.46 | |
50 | 47 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VAT CPH | 0371AG | 50 m | 27.48 | |
51 | 320 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 50 m | 27.50 | |
52 | 174 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 27.56 | |
53 | 51 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 27.57 | |
54 | 240 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 27.58 | |
55 | 49 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 27.63 | |
56 | 159 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 27.72 | |
57 | 67 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 27.75 | |
58 | 1 | Hyvönen Elias | 2000 | TEAM WEST | AA7700 | 50 m | 27.91 | |
59 | 253 | Kruse Villads | 2003 | SIGMA | 0371AI | 50 m | 27.98 | |
60 | 57 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 28.00 | |
61 | 164 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 28.00 | |
62 | 77 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 28.04 | |
63 | 116 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 28.10 | |
64 | 61 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 28.35 | |
65 | 274 | Simonsen Bjørn | 2000 | HERLUFSHOL | 50 m | 28.58 | ||
66 | 129 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 29.00 | |
67 | 247 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 50 m | 29.03 | |
68 | 214 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 29.23 | |
69 | 277 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 29.37 | |
70 | 136 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 29.74 | |
71 | 193 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 29.74 | |
72 | 72 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 50 m | 29.77 | |
73 | 292 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 29.94 | |
74 | 30 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 30.98 | |
75 | 255 | Legaard Jakob | 2003 | SIGMA | 0317AC | 50 m | 31.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 298 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 50 m | 4:16.15 | |
2 | 138 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | A6 | 0232AJ | 50 m | 4:24.04 | |
3 | 6 | Hanquet Lucie | 2003 | TEAM WEST | CC2403 | 50 m | 4:26.12 | |
4 | 149 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | A6 | 0066AO | 50 m | 4:26.94 | |
5 | 210 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 4:29.54 | |
6 | 84 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 4:31.32 | |
7 | 151 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 4:33.69 | |
8 | 304 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 4:33.84 | |
9 | 19 | Henningsson Sofia | 2004 | TEAM WEST | AH8204 | 50 m | 4:33.94 | |
10 | 10 | Widerberg Karin | 2003 | TEAM WEST | AO3803 | 50 m | 4:34.10 | |
11 | 3 | Thid Linn | 2003 | TEAM WEST | AG5803 | 50 m | 4:35.72 | |
12 | 12 | Olsson Ebba | 2001 | TEAM WEST | AM7201 | 50 m | 4:36.08 | |
13 | 218 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 4:36.43 | |
14 | 98 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 4:37.07 | |
15 | 27 | Cuperus Marit | 2002 | TEAM WEST | BD0202 | 50 m | 4:39.42 | |
16 | 16 | Avdic Selma | 2003 | TEAM WEST | AM6803 | 50 m | 4:39.51 | |
17 | 207 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 4:40.08 | |
18 | 202 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 4:40.20 | |
19 | 200 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 4:42.99 | |
20 | 197 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 4:43.02 | |
21 | 203 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 4:43.62 | |
22 | 238 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 4:43.98 | |
23 | 341 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 4:43.98 | |
24 | 5 | Edgren Linnea | 2002 | TEAM WEST | AT7202 | 50 m | 4:44.34 | |
25 | 260 | Bergqvist Cornelia | 2003 | SIGMA | 0346AE | 50 m | 4:44.49 | |
26 | 235 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | TRITON B | 0476AA | 50 m | 4:45.00 | |
27 | 109 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 4:46.67 | |
28 | 264 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | SIGMA | 0428AK | 50 m | 4:48.36 | |
29 | 115 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 50 m | 4:48.62 | |
30 | 301 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 4:48.93 | |
31 | 201 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 4:49.63 | |
32 | 34 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 4:49.68 | |
33 | 35 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 4:50.24 | |
34 | 104 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 4:55.05 | |
35 | 76 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 4:55.40 | |
36 | 60 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 4:57.80 | |
37 | 113 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 4:57.94 | |
38 | 258 | Stoltz Emma | 2004 | SIGMA | 0448AE | 50 m | 4:58.95 | |
39 | 52 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 4:59.12 | |
40 | 153 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 4:59.28 | |
41 | 187 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 5:10.50 | |
42 | 82 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 5:11.40 | |
43 | 165 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 5:14.17 | |
44 | 96 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 5:14.30 | |
45 | 122 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 5:15.44 | |
46 | 329 | Nyblom Astrid | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 50 m | 5:20.20 | |
47 | 102 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 50 m | 5:33.30 | |
48 | 44 | Mortensen Silja | 2003 | VAT CPH | 0342AU | 50 m | 5:43.82 | |
49 | 58 | Thomadsen Laura | 2004 | VAT CPH | 0412AH | 50 m | 6:00.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 3:50.78 | |
2 | 93 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 4:01.29 | |
3 | 311 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 4:02.09 | |
4 | 146 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 4:03.23 | |
5 | 231 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 4:04.61 | |
6 | 289 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 4:06.54 | |
7 | 28 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 4:12.01 | |
8 | 217 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 4:15.06 | |
9 | 230 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 4:18.65 | |
10 | 287 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 4:19.29 | |
11 | 26 | Gustafson Oskar | 2002 | TEAM WEST | AE1302 | 50 m | 4:21.30 | |
12 | 2 | Svenneby Albin | 2001 | TEAM WEST | AL4301 | 50 m | 4:21.63 | |
13 | 263 | Højberg Alfred | 2002 | SIGMA | 0267AD | 50 m | 4:23.73 | |
14 | 262 | Hoffmann Andreas | 2003 | SIGMA | 0325AH | 50 m | 4:24.70 | |
15 | 222 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 4:28.93 | |
16 | 332 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | AX3902 | 50 m | 4:29.68 | |
17 | 101 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 4:30.30 | |
18 | 17 | Klasson Erik | 2003 | TEAM WEST | AH1503 | 50 m | 4:30.70 | |
19 | 316 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 50 m | 4:31.26 | |
20 | 103 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 4:32.96 | |
21 | 175 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 4:33.59 | |
22 | 267 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 4:34.25 | |
23 | 124 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 50 m | 4:36.15 | |
24 | 86 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 4:36.69 | |
25 | 95 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 4:39.35 | |
26 | 193 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 4:40.17 | |
27 | 75 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 4:41.16 | |
28 | 129 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 4:47.58 | |
29 | 116 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 4:48.04 | |
30 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 4:51.15 | |
31 | 228 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 4:53.29 | |
32 | 296 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 4:57.81 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Sperling Auto |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 1:02.44 | |
2 | 345 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 1:03.33 | |
3 | 106 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 1:05.34 | |
4 | 110 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 1:05.51 | |
5 | 189 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 1:05.80 | |
6 | 172 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | FARUM | 9952AB | 50 m | 1:06.49 | |
7 | 343 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 1:06.84 | |
8 | 310 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 1:07.08 | |
9 | 179 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:07.20 | |
10 | 314 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | AA4602 | 50 m | 1:07.56 | |
11 | 257 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | SIGMA | 0314AB | 50 m | 1:07.59 | |
12 | 138 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | A6 | 0232AJ | 50 m | 1:08.13 | |
13 | 40 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH | 0212AL | 50 m | 1:08.22 | |
14 | 108 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 1:08.29 | |
15 | 218 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 1:08.41 | |
16 | 130 | Føyn Anne | 2002 | HØRSHOLM | 0282AF | 50 m | 1:08.54 | |
17 | 60 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 1:09.31 | |
18 | 256 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | SIGMA | 0398AD | 50 m | 1:09.71 | |
19 | 59 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 1:09.81 | |
20 | 153 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 1:10.00 | |
21 | 50 | Veggerby Caroline | 2003 | VAT CPH | 0318AN | 50 m | 1:10.39 | |
22 | 166 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 1:10.52 | |
23 | 20 | Westholm Sara | 2001 | TEAM WEST | AL8801 | 50 m | 1:10.56 | |
24 | 39 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH | 9928AB | 50 m | 1:10.61 | |
25 | 65 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 1:10.98 | |
26 | 223 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 1:11.17 | |
27 | 341 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 1:11.17 | |
28 | 99 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 1:11.24 | |
29 | 96 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 1:11.28 | |
30 | 29 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 1:11.51 | |
31 | 207 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 1:11.59 | |
32 | 322 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | AR7401 | 50 m | 1:11.64 | |
33 | 252 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | SIGMA | 0374AT | 50 m | 1:11.68 | |
34 | 120 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 50 m | 1:11.76 | |
35 | 12 | Olsson Ebba | 2001 | TEAM WEST | AM7201 | 50 m | 1:11.79 | |
36 | 113 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 1:12.38 | |
37 | 15 | Nyqvist Sara | 2003 | TEAM WEST | BG4603 | 50 m | 1:12.66 | |
38 | 272 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 50 m | 1:12.68 | |
39 | 123 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 1:12.87 | |
40 | 282 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 50 m | 1:13.11 | |
41 | 335 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 1:13.28 | |
42 | 334 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 1:13.32 | |
43 | 62 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 1:13.36 | |
44 | 33 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 1:13.45 | |
45 | 109 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 1:13.90 | |
46 | 34 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 1:13.94 | |
47 | 161 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:13.98 | |
48 | 32 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 1:14.04 | |
49 | 36 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 1:14.67 | |
50 | 328 | Alexandersson Tufva | 2002 | KARLSKRONA | AV9202 | 50 m | 1:14.68 | |
51 | 42 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 50 m | 1:14.89 | |
52 | 127 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:14.90 | |
53 | 187 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 1:14.93 | |
54 | 266 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 50 m | 1:15.01 | |
55 | 195 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:15.12 | |
56 | 327 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 50 m | 1:15.22 | |
57 | 237 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 1:15.62 | |
58 | 260 | Bergqvist Cornelia | 2003 | SIGMA | 0346AE | 50 m | 1:15.77 | |
59 | 191 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 1:15.89 | |
60 | 295 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 1:16.05 | |
61 | 70 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 1:16.09 | |
62 | 202 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 1:16.28 | |
63 | 121 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 1:16.47 | |
64 | 119 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 50 m | 1:16.52 | |
65 | 194 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 1:16.75 | |
66 | 258 | Stoltz Emma | 2004 | SIGMA | 0448AE | 50 m | 1:16.80 | |
67 | 71 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 1:16.87 | |
68 | 170 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:16.89 | |
69 | 46 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 1:17.17 | |
70 | 242 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 50 m | 1:17.17 | |
71 | 226 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:17.24 | |
72 | 325 | Evertsson Saga | 2003 | KARLSKRONA | AE2803 | 50 m | 1:17.61 | |
73 | 122 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 1:17.63 | |
74 | 249 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 1:18.00 | |
75 | 321 | Greco Thea | 2004 | KARLSKRONA | AA4604 | 50 m | 1:18.40 | |
76 | 286 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 1:18.91 | |
77 | 301 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 1:19.49 | |
78 | 250 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 1:20.06 | |
79 | 273 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 50 m | 1:20.29 | |
80 | 290 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 1:20.29 | |
81 | 323 | Petersson Sarah | 2003 | KARLSKRONA | AC7803 | 50 m | 1:20.36 | |
82 | 44 | Mortensen Silja | 2003 | VAT CPH | 0342AU | 50 m | 1:21.43 | |
83 | 245 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 1:21.46 | |
84 | 329 | Nyblom Astrid | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 50 m | 1:22.14 | |
85 | 264 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | SIGMA | 0428AK | 50 m | 1:22.66 | |
86 | 220 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 1:23.29 | |
87 | 268 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 1:23.80 | |
88 | 54 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 50 m | 1:23.90 | |
89 | 35 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 1:24.05 | |
90 | 284 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 50 m | 1:24.46 | |
91 | 31 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 1:24.69 | |
92 | 100 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 1:24.90 | |
93 | 324 | Evertsson Alva | 2003 | KARLSKRONA | AE7603 | 50 m | 1:25.06 | |
94 | 331 | Argenius Sigrid | 2003 | KARLSKRONA | BL1803 | 50 m | 1:26.80 | |
95 | 330 | Bergelin Elsa | 2004 | KARLSKRONA | AH0204 | 50 m | 1:27.34 | |
96 | 243 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 50 m | 1:28.77 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Sperling Auto |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 21 | Carlsson Jonatan | 2001 | TEAM WEST | AJ6301 | 50 m | 57.14 | |
2 | 97 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 50 m | 58.34 | |
3 | 93 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 58.49 | |
4 | 83 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 59.76 | |
5 | 241 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 1:00.30 | |
6 | 79 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 1:00.48 | |
7 | 234 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 1:01.15 | |
8 | 126 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:02.54 | |
9 | 222 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 1:02.60 | |
10 | 344 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 1:02.87 | |
11 | 199 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 1:03.20 | |
12 | 101 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 1:03.51 | |
13 | 78 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 1:03.65 | |
14 | 205 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 1:04.33 | |
15 | 263 | Højberg Alfred | 2002 | SIGMA | 0267AD | 50 m | 1:04.51 | |
16 | 320 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 50 m | 1:04.87 | |
17 | 261 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | SIGMA | 0273AC | 50 m | 1:04.88 | |
18 | 306 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 1:05.33 | |
19 | 287 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 1:05.90 | |
20 | 259 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | SIGMA | 0131AD | 50 m | 1:06.09 | |
21 | 217 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 1:07.21 | |
22 | 253 | Kruse Villads | 2003 | SIGMA | 0371AI | 50 m | 1:07.33 | |
23 | 305 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 1:07.53 | |
24 | 208 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 1:08.05 | |
25 | 75 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:08.06 | |
26 | 339 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 1:08.13 | |
27 | 292 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 1:08.45 | |
28 | 67 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 1:09.06 | |
29 | 55 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 50 m | 1:09.98 | |
30 | 64 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 1:10.30 | |
31 | 214 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 1:10.40 | |
32 | 269 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 1:11.06 | |
33 | 159 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 1:11.69 | |
34 | 255 | Legaard Jakob | 2003 | SIGMA | 0317AC | 50 m | 1:11.78 | |
35 | 47 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VAT CPH | 0371AG | 50 m | 1:11.79 | |
36 | 270 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 1:12.02 | |
37 | 38 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH | 0119AN | 50 m | 1:12.23 | |
38 | 57 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 1:12.78 | |
39 | 95 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 1:12.79 | |
40 | 275 | Mindested Frederik Bach | 2003 | SIGMA | 0327AC | 50 m | 1:13.02 | |
41 | 192 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 1:13.48 | |
42 | 209 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 1:14.83 | |
43 | 56 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VAT CPH | 0091AC | 50 m | 1:15.10 | |
44 | 61 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 1:16.85 | |
45 | 30 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 1:19.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Peugeot Henrik Wessel |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Ottesen Jeanette | 1987 | VAT CPH | 8728AB | 50 m | 59.09 | |
2 | 130 | Føyn Anne | 2002 | HØRSHOLM | 0282AF | 50 m | 1:00.76 | |
3 | 114 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 1:01.20 | |
4 | 85 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 1:02.58 | |
5 | 145 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | A6 | 0126AC | 50 m | 1:03.10 | |
6 | 147 | Paaske Andrea | 2001 | A6 | 0186AF | 50 m | 1:03.25 | |
7 | 298 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 50 m | 1:03.58 | |
8 | 342 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:03.84 | |
9 | 120 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 50 m | 1:04.45 | |
10 | 29 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 1:04.51 | |
11 | 314 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | AA4602 | 50 m | 1:05.49 | |
12 | 203 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:05.89 | |
13 | 300 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 1:06.01 | |
14 | 190 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:06.68 | |
15 | 198 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 1:06.68 | |
16 | 18 | Suchomel Linn | 2003 | TEAM WEST | AD2203 | 50 m | 1:06.78 | |
17 | 9 | Axelsson-Wiesel Edith | 2002 | TEAM WEST | AO3602 | 50 m | 1:07.13 | |
18 | 340 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 1:07.14 | |
19 | 10 | Widerberg Karin | 2003 | TEAM WEST | AO3803 | 50 m | 1:07.85 | |
20 | 151 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 1:07.86 | |
21 | 37 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH | 0096AO | 50 m | 1:08.36 | |
22 | 223 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 1:08.48 | |
23 | 142 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 1:09.26 | |
24 | 237 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 1:09.26 | |
25 | 210 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 1:09.30 | |
26 | 143 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 1:09.31 | |
27 | 307 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 50 m | 1:09.39 | |
28 | 227 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:09.42 | |
29 | 148 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 1:09.44 | |
30 | 91 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:09.61 | |
31 | 183 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:09.71 | |
32 | 155 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:09.74 | |
33 | 32 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 1:10.00 | |
34 | 104 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 1:10.21 | |
35 | 3 | Thid Linn | 2003 | TEAM WEST | AG5803 | 50 m | 1:10.39 | |
36 | 152 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 1:10.40 | |
37 | 123 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 1:10.41 | |
38 | 133 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:10.57 | |
39 | 204 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 1:10.71 | |
40 | 265 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 1:10.94 | |
41 | 197 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 1:10.96 | |
42 | 22 | Almqvist Cornelia | 2002 | TEAM WEST | AJ6602 | 50 m | 1:11.10 | |
43 | 98 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 1:11.26 | |
44 | 50 | Veggerby Caroline | 2003 | VAT CPH | 0318AN | 50 m | 1:11.36 | |
45 | 84 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 1:11.40 | |
46 | 115 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 50 m | 1:11.51 | |
47 | 90 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:11.69 | |
48 | 33 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 1:12.69 | |
49 | 200 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 1:12.79 | |
50 | 48 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 50 m | 1:12.95 | |
51 | 326 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | AL9602 | 50 m | 1:13.02 | |
52 | 76 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 1:13.10 | |
53 | 74 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 1:13.14 | |
54 | 158 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:13.58 | |
55 | 36 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 1:14.06 | |
56 | 89 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 1:14.75 | |
57 | 131 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:14.93 | |
58 | 336 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 1:15.35 | |
59 | 434 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:15.97 | |
60 | 134 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:16.06 | |
61 | 163 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:16.17 | |
62 | 68 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 1:16.26 | |
63 | 154 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 1:16.89 | |
64 | 94 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 1:17.07 | |
65 | 195 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:17.57 | |
66 | 80 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 1:17.73 | |
67 | 52 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 1:18.58 | |
68 | 82 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:19.85 | |
69 | 325 | Evertsson Saga | 2003 | KARLSKRONA | AE2803 | 50 m | 1:20.05 | |
70 | 122 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 1:20.77 | |
71 | 338 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 1:20.83 | |
72 | 35 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 1:22.22 | |
73 | 66 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 1:22.32 | |
74 | 58 | Thomadsen Laura | 2004 | VAT CPH | 0412AH | 50 m | 1:25.23 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Peugeot Henrik Wessel |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 56.66 | |
2 | 21 | Carlsson Jonatan | 2001 | TEAM WEST | AJ6301 | 50 m | 57.24 | |
3 | 230 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 57.67 | |
4 | 156 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 57.77 | |
5 | 234 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 57.91 | |
6 | 316 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 50 m | 58.50 | |
7 | 184 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 58.66 | |
8 | 303 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 58.86 | |
9 | 43 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH | 9327AO | 50 m | 59.01 | |
10 | 267 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 59.05 | |
11 | 4 | Reinholdsson David | 2002 | TEAM WEST | AI3502 | 50 m | 59.14 | |
12 | 236 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 59.29 | |
13 | 87 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 59.85 | |
14 | 311 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 1:00.34 | |
15 | 175 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 1:00.43 | |
16 | 14 | Jedbratt Felix | 2003 | TEAM WEST | AJ7703 | 50 m | 1:00.47 | |
17 | 302 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 1:00.61 | |
18 | 288 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 1:01.03 | |
19 | 291 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 1:01.97 | |
20 | 49 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 1:02.13 | |
21 | 196 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 1:02.22 | |
22 | 309 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 1:02.38 | |
23 | 289 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 1:02.84 | |
24 | 128 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:03.01 | |
25 | 116 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 1:03.12 | |
26 | 137 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 50 m | 1:03.19 | |
27 | 213 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 1:03.24 | |
28 | 181 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 1:03.26 | |
29 | 232 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:03.38 | |
30 | 88 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 1:03.51 | |
31 | 28 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 1:03.59 | |
32 | 244 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 1:03.62 | |
33 | 51 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 1:04.07 | |
34 | 57 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 1:04.09 | |
35 | 150 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 1:04.73 | |
36 | 313 | Carlsson Viktor | 2000 | KARLSKRONA | AB4300 | 50 m | 1:04.78 | |
37 | 315 | Werner Jakob | 2000 | KARLSKRONA | AN3100 | 50 m | 1:04.84 | |
38 | 208 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 1:04.97 | |
39 | 262 | Hoffmann Andreas | 2003 | SIGMA | 0325AH | 50 m | 1:05.07 | |
40 | 77 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 1:05.08 | |
41 | 173 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 1:05.13 | |
42 | 47 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VAT CPH | 0371AG | 50 m | 1:05.23 | |
43 | 318 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | AD7502 | 50 m | 1:05.54 | |
44 | 103 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 1:06.44 | |
45 | 247 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 50 m | 1:06.55 | |
46 | 261 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | SIGMA | 0273AC | 50 m | 1:07.19 | |
47 | 305 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 1:07.45 | |
48 | 332 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | AX3902 | 50 m | 1:07.93 | |
49 | 140 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 1:08.21 | |
50 | 141 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 1:10.16 | |
51 | 75 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:10.74 | |
52 | 69 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 1:13.20 | |
53 | 228 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:13.51 | |
54 | 319 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 50 m | 1:13.82 | |
55 | 214 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 1:15.55 | |
56 | 136 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:15.77 | |
57 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 1:17.47 | |
58 | 296 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 1:37.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 17, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 138 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | A6 | 0232AJ | 50 m | 4:59.51 | |
2 | 107 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 5:01.55 | |
3 | 6 | Hanquet Lucie | 2003 | TEAM WEST | CC2403 | 50 m | 5:07.05 | |
4 | 149 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | A6 | 0066AO | 50 m | 5:07.70 | |
5 | 207 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 5:09.14 | |
6 | 27 | Cuperus Marit | 2002 | TEAM WEST | BD0202 | 50 m | 5:10.70 | |
7 | 18 | Suchomel Linn | 2003 | TEAM WEST | AD2203 | 50 m | 5:10.96 | |
8 | 16 | Avdic Selma | 2003 | TEAM WEST | AM6803 | 50 m | 5:13.84 | |
9 | 109 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 5:17.44 | |
10 | 216 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 5:18.06 | |
11 | 334 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 5:18.19 | |
12 | 15 | Nyqvist Sara | 2003 | TEAM WEST | BG4603 | 50 m | 5:18.40 | |
13 | 197 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 5:18.94 | |
14 | 345 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 5:19.53 | |
15 | 304 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 5:22.02 | |
16 | 235 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | TRITON B | 0476AA | 50 m | 5:24.36 | |
17 | 5 | Edgren Linnea | 2002 | TEAM WEST | AT7202 | 50 m | 5:24.47 | |
18 | 40 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH | 0212AL | 50 m | 5:24.61 | |
19 | 23 | Warborn Stella | 2003 | TEAM WEST | AW4603 | 50 m | 5:29.22 | |
20 | 256 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | SIGMA | 0398AD | 50 m | 5:29.91 | |
21 | 206 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 5:30.37 | |
22 | 115 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 50 m | 5:31.00 | |
23 | 201 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 5:35.12 | |
24 | 191 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 5:36.39 | |
25 | 70 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 5:37.33 | |
26 | 194 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 5:42.14 | |
27 | 335 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 5:57.16 | |
28 | 102 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 50 m | 6:03.00 | |
29 | 100 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 6:05.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 18, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 4:15.73 | |
2 | 93 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 4:24.68 | |
3 | 288 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 4:33.38 | |
4 | 231 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 4:42.36 | |
5 | 308 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 4:50.89 | |
6 | 117 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 50 m | 4:52.82 | |
7 | 346 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 4:53.38 | |
8 | 86 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 4:57.50 | |
9 | 205 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 5:00.54 | |
10 | 2 | Svenneby Albin | 2001 | TEAM WEST | AL4301 | 50 m | 5:04.86 | |
11 | 17 | Klasson Erik | 2003 | TEAM WEST | AH1503 | 50 m | 5:07.20 | |
12 | 162 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 5:08.43 | |
13 | 95 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 5:09.55 | |
14 | 101 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 5:17.00 | |
15 | 116 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 5:20.35 | |
16 | 111 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 5:21.30 | |
17 | 188 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 5:24.78 | |
18 | 129 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 5:25.95 | |
19 | 164 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 5:30.42 | |
20 | 53 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 5:59.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 19, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 298 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 50 m | 2:02.18 | |
2 | 139 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 2:02.33 | |
3 | 45 | Ottesen Jeanette | 1987 | VAT CPH | 8728AB | 50 m | 2:03.23 | |
4 | 108 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:04.74 | |
5 | 6 | Hanquet Lucie | 2003 | TEAM WEST | CC2403 | 50 m | 2:09.21 | |
6 | 149 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | A6 | 0066AO | 50 m | 2:09.22 | |
7 | 114 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 2:09.62 | |
8 | 89 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 2:09.82 | |
9 | 342 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:10.22 | |
10 | 204 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 2:10.24 | |
11 | 151 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 2:10.33 | |
12 | 304 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 2:10.35 | |
13 | 19 | Henningsson Sofia | 2004 | TEAM WEST | AH8204 | 50 m | 2:10.63 | |
14 | 33 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 2:10.97 | |
15 | 84 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:11.00 | |
16 | 10 | Widerberg Karin | 2003 | TEAM WEST | AO3803 | 50 m | 2:11.20 | |
17 | 3 | Thid Linn | 2003 | TEAM WEST | AG5803 | 50 m | 2:11.34 | |
18 | 190 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 2:11.91 | |
19 | 12 | Olsson Ebba | 2001 | TEAM WEST | AM7201 | 50 m | 2:12.16 | |
20 | 145 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | A6 | 0126AC | 50 m | 2:12.49 | |
21 | 16 | Avdic Selma | 2003 | TEAM WEST | AM6803 | 50 m | 2:12.77 | |
22 | 37 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH | 0096AO | 50 m | 2:13.31 | |
23 | 134 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:13.33 | |
24 | 32 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 2:13.49 | |
25 | 238 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 2:14.43 | |
26 | 202 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:14.48 | |
27 | 225 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:14.58 | |
28 | 257 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | SIGMA | 0314AB | 50 m | 2:14.66 | |
29 | 182 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 2:14.77 | |
30 | 80 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 2:15.01 | |
31 | 109 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 2:15.23 | |
32 | 98 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 2:15.54 | |
33 | 41 | Mathiesen Caroline | 2001 | VAT CPH | 0172AG | 50 m | 2:15.76 | |
34 | 20 | Westholm Sara | 2001 | TEAM WEST | AL8801 | 50 m | 2:16.21 | |
35 | 260 | Bergqvist Cornelia | 2003 | SIGMA | 0346AE | 50 m | 2:16.33 | |
36 | 50 | Veggerby Caroline | 2003 | VAT CPH | 0318AN | 50 m | 2:16.43 | |
37 | 115 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 50 m | 2:16.45 | |
38 | 104 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 2:16.75 | |
39 | 65 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 2:17.07 | |
40 | 301 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 2:17.14 | |
41 | 341 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 2:17.14 | |
42 | 307 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 50 m | 2:17.22 | |
43 | 5 | Edgren Linnea | 2002 | TEAM WEST | AT7202 | 50 m | 2:17.42 | |
44 | 252 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | SIGMA | 0374AT | 50 m | 2:17.53 | |
45 | 60 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 2:17.86 | |
46 | 271 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 2:18.35 | |
47 | 197 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:18.70 | |
48 | 264 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | SIGMA | 0428AK | 50 m | 2:19.01 | |
49 | 250 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 2:19.35 | |
50 | 338 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 2:19.35 | |
51 | 152 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 2:19.50 | |
52 | 215 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 2:20.01 | |
53 | 35 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 2:20.40 | |
54 | 297 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:20.41 | |
55 | 343 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 2:20.60 | |
56 | 113 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 2:20.96 | |
57 | 258 | Stoltz Emma | 2004 | SIGMA | 0448AE | 50 m | 2:21.13 | |
58 | 127 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:21.19 | |
59 | 85 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 2:21.22 | |
60 | 34 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 2:21.27 | |
61 | 160 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 2:21.40 | |
62 | 282 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 50 m | 2:21.56 | |
63 | 340 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 2:21.66 | |
64 | 71 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 2:22.37 | |
65 | 48 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 50 m | 2:22.69 | |
66 | 62 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 2:23.18 | |
67 | 310 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 2:23.20 | |
68 | 300 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 2:23.36 | |
69 | 299 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 2:23.58 | |
70 | 322 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | AR7401 | 50 m | 2:23.92 | |
71 | 133 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 2:23.93 | |
72 | 96 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 2:24.67 | |
73 | 59 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 2:25.38 | |
74 | 336 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 2:25.41 | |
75 | 273 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 50 m | 2:25.85 | |
76 | 167 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 2:25.89 | |
77 | 321 | Greco Thea | 2004 | KARLSKRONA | AA4604 | 50 m | 2:26.40 | |
78 | 327 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 50 m | 2:26.78 | |
79 | 121 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 2:26.84 | |
80 | 165 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 2:27.78 | |
81 | 125 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 50 m | 2:27.86 | |
82 | 294 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 2:28.10 | |
83 | 143 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 2:28.16 | |
84 | 122 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 2:28.20 | |
85 | 131 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:29.42 | |
86 | 329 | Nyblom Astrid | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 50 m | 2:29.71 | |
87 | 118 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 2:30.65 | |
88 | 44 | Mortensen Silja | 2003 | VAT CPH | 0342AU | 50 m | 2:31.43 | |
89 | 82 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 2:31.71 | |
90 | 54 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 50 m | 2:32.13 | |
91 | 331 | Argenius Sigrid | 2003 | KARLSKRONA | BL1803 | 50 m | 2:32.51 | |
92 | 295 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 2:33.56 | |
93 | 66 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 2:34.01 | |
94 | 286 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 2:36.16 | |
95 | 31 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 2:36.19 | |
96 | 46 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 2:36.67 | |
97 | 187 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 2:37.36 | |
98 | 243 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 50 m | 2:38.69 | |
99 | 94 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 2:39.63 | |
100 | 178 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 50 m | 2:41.00 | |
101 | 245 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 2:43.19 | |
102 | 284 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 50 m | 2:52.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 20, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 1:49.38 | |
2 | 289 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 1:54.83 | |
3 | 146 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 1:54.98 | |
4 | 311 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 1:55.60 | |
5 | 87 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:56.01 | |
6 | 137 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 50 m | 1:56.44 | |
7 | 28 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 1:57.17 | |
8 | 112 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:57.55 | |
9 | 309 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 1:58.07 | |
10 | 184 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 1:58.50 | |
11 | 230 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 1:58.50 | |
12 | 291 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 1:59.16 | |
13 | 232 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:59.33 | |
14 | 333 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 2:00.13 | |
15 | 267 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 2:00.29 | |
16 | 79 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 2:01.09 | |
17 | 234 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 2:01.18 | |
18 | 344 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 2:01.25 | |
19 | 49 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 2:01.82 | |
20 | 263 | Højberg Alfred | 2002 | SIGMA | 0267AD | 50 m | 2:02.31 | |
21 | 4 | Reinholdsson David | 2002 | TEAM WEST | AI3502 | 50 m | 2:02.33 | |
22 | 217 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 2:02.36 | |
23 | 302 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 2:02.74 | |
24 | 316 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 50 m | 2:02.83 | |
25 | 222 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 2:02.88 | |
26 | 212 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:03.81 | |
27 | 2 | Svenneby Albin | 2001 | TEAM WEST | AL4301 | 50 m | 2:03.99 | |
28 | 126 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 2:04.32 | |
29 | 17 | Klasson Erik | 2003 | TEAM WEST | AH1503 | 50 m | 2:04.47 | |
30 | 241 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 2:04.78 | |
31 | 132 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 2:05.00 | |
32 | 262 | Hoffmann Andreas | 2003 | SIGMA | 0325AH | 50 m | 2:05.12 | |
33 | 175 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 2:05.79 | |
34 | 128 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:06.64 | |
35 | 332 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | AX3902 | 50 m | 2:07.13 | |
36 | 306 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 2:07.22 | |
37 | 103 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 2:07.54 | |
38 | 43 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH | 9327AO | 50 m | 2:07.57 | |
39 | 78 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 2:07.69 | |
40 | 150 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 2:07.77 | |
41 | 162 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 2:08.32 | |
42 | 213 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 2:08.83 | |
43 | 141 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 2:08.94 | |
44 | 14 | Jedbratt Felix | 2003 | TEAM WEST | AJ7703 | 50 m | 2:09.13 | |
45 | 77 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 2:10.04 | |
46 | 38 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH | 0119AN | 50 m | 2:10.10 | |
47 | 116 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 2:11.53 | |
48 | 174 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 2:11.80 | |
49 | 86 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 2:12.01 | |
50 | 320 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 50 m | 2:12.68 | |
51 | 253 | Kruse Villads | 2003 | SIGMA | 0371AI | 50 m | 2:13.62 | |
52 | 56 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VAT CPH | 0091AC | 50 m | 2:13.90 | |
53 | 129 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:14.26 | |
54 | 270 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 2:14.58 | |
55 | 67 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 2:14.60 | |
56 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 2:14.80 | |
57 | 51 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 2:14.83 | |
58 | 193 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 2:14.92 | |
59 | 315 | Werner Jakob | 2000 | KARLSKRONA | AN3100 | 50 m | 2:14.98 | |
60 | 72 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 50 m | 2:15.64 | |
61 | 274 | Simonsen Bjørn | 2000 | HERLUFSHOL | 50 m | 2:15.64 | ||
62 | 228 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 2:15.66 | |
63 | 53 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 2:19.03 | |
64 | 214 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 2:19.35 | |
65 | 69 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 2:23.00 | |
66 | 136 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 2:23.58 | |
67 | 30 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 2:26.61 | |
68 | 64 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 2:27.11 | |
69 | 192 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 2:35.03 | |
70 | 292 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 2:37.92 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 21, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Min Altan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH | 9928AB | 50 m | 2:30.60 | |
2 | 218 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 2:35.33 | |
3 | 91 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:37.74 | |
4 | 153 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 2:38.08 | |
5 | 293 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 2:38.89 | |
6 | 227 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 2:39.56 | |
7 | 11 | Bergdahl Moa | 2003 | TEAM WEST | BB8603 | 50 m | 2:40.70 | |
8 | 211 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 50 m | 2:41.08 | |
9 | 142 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 2:41.56 | |
10 | 144 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 2:41.57 | |
11 | 200 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 2:41.68 | |
12 | 189 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 2:42.17 | |
13 | 25 | Alsop Lovisa | 2001 | TEAM WEST | AJ9601 | 50 m | 2:43.23 | |
14 | 22 | Almqvist Cornelia | 2002 | TEAM WEST | AJ6602 | 50 m | 2:43.51 | |
15 | 219 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | TRITON B | 50 m | 2:43.88 | ||
16 | 9 | Axelsson-Wiesel Edith | 2002 | TEAM WEST | AO3602 | 50 m | 2:44.16 | |
17 | 76 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 2:44.64 | |
18 | 27 | Cuperus Marit | 2002 | TEAM WEST | BD0202 | 50 m | 2:44.66 | |
19 | 210 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 2:45.47 | |
20 | 201 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 2:45.73 | |
21 | 23 | Warborn Stella | 2003 | TEAM WEST | AW4603 | 50 m | 2:46.16 | |
22 | 203 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 2:46.63 | |
23 | 29 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 2:47.95 | |
24 | 74 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:47.99 | |
25 | 110 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 2:48.31 | |
26 | 154 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 2:48.70 | |
27 | 157 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 2:49.24 | |
28 | 176 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 2:51.17 | |
29 | 220 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 2:53.50 | |
30 | 119 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 50 m | 2:54.03 | |
31 | 100 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 2:54.54 | |
32 | 185 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 2:55.51 | |
33 | 312 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 50 m | 2:57.50 | |
34 | 102 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 50 m | 2:57.73 | |
35 | 290 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 2:58.41 | |
36 | 42 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 50 m | 2:58.77 | |
37 | 256 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | SIGMA | 0398AD | 50 m | 2:58.96 | |
38 | 125 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 50 m | 2:59.06 | |
39 | 248 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 50 m | 3:00.40 | |
40 | 226 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 3:00.85 | |
41 | 206 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 3:01.01 | |
42 | 198 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 3:01.11 | |
43 | 68 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 3:01.90 | |
44 | 235 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | TRITON B | 0476AA | 50 m | 3:02.00 | |
45 | 118 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 3:02.59 | |
46 | 52 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 3:02.61 | |
47 | 323 | Petersson Sarah | 2003 | KARLSKRONA | AC7803 | 50 m | 3:06.59 | |
48 | 328 | Alexandersson Tufva | 2002 | KARLSKRONA | AV9202 | 50 m | 3:07.00 | |
49 | 268 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 3:07.08 | |
50 | 330 | Bergelin Elsa | 2004 | KARLSKRONA | AH0204 | 50 m | 3:09.60 | |
51 | 266 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 50 m | 3:14.10 | |
52 | 58 | Thomadsen Laura | 2004 | VAT CPH | 0412AH | 50 m | 3:14.36 | |
53 | 99 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 3:15.43 | |
54 | 295 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 3:29.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 22, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Trævarefabrikkernes udsal |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 303 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 2:18.55 | |
2 | 24 | Robertsson Oskar | 2000 | TEAM WEST | AE6100 | 50 m | 2:21.35 | |
3 | 221 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 2:22.28 | |
4 | 26 | Gustafson Oskar | 2002 | TEAM WEST | AE1302 | 50 m | 2:23.18 | |
5 | 117 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 50 m | 2:24.04 | |
6 | 93 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:27.42 | |
7 | 346 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:28.77 | |
8 | 1 | Hyvönen Elias | 2000 | TEAM WEST | AA7700 | 50 m | 2:29.24 | |
9 | 8 | Ekholm Richard | 2002 | TEAM WEST | AV1702 | 50 m | 2:31.69 | |
10 | 196 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 2:31.95 | |
11 | 209 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 2:33.29 | |
12 | 7 | Dahlgren Hampus | 2001 | TEAM WEST | AG7501 | 50 m | 2:36.15 | |
13 | 296 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 2:37.51 | |
14 | 308 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 2:38.07 | |
15 | 255 | Legaard Jakob | 2003 | SIGMA | 0317AC | 50 m | 2:43.50 | |
16 | 259 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | SIGMA | 0131AD | 50 m | 2:44.25 | |
17 | 339 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 2:45.33 | |
18 | 111 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 2:45.44 | |
19 | 140 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 2:45.95 | |
20 | 88 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 2:48.36 | |
21 | 269 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 2:49.11 | |
22 | 287 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 2:49.79 | |
23 | 317 | Axelsson Isak | 2002 | KARLSKRONA | AD6502 | 50 m | 2:51.01 | |
24 | 83 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 2:52.76 | |
25 | 30 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 2:52.94 | |
26 | 199 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:54.34 | |
27 | 275 | Mindested Frederik Bach | 2003 | SIGMA | 0327AC | 50 m | 2:55.56 | |
28 | 181 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 2:58.12 | |
29 | 228 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 2:59.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Lyngby Storcenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 54.89 | |
2 | 298 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 50 m | 55.99 | |
3 | 45 | Ottesen Jeanette | 1987 | VAT CPH | 8728AB | 50 m | 56.12 | |
4 | 114 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 57.08 | |
5 | 107 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 58.06 | |
6 | 108 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 58.35 | |
7 | 147 | Paaske Andrea | 2001 | A6 | 0186AF | 50 m | 58.35 | |
8 | 130 | Føyn Anne | 2002 | HØRSHOLM | 0282AF | 50 m | 59.75 | |
9 | 216 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 59.77 | |
10 | 229 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 59.97 | |
11 | 148 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 1:00.05 | |
12 | 134 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:00.08 | |
13 | 204 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 1:00.37 | |
14 | 3 | Thid Linn | 2003 | TEAM WEST | AG5803 | 50 m | 1:00.40 | |
15 | 342 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:00.63 | |
16 | 19 | Henningsson Sofia | 2004 | TEAM WEST | AH8204 | 50 m | 1:00.64 | |
17 | 300 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 1:00.82 | |
18 | 20 | Westholm Sara | 2001 | TEAM WEST | AL8801 | 50 m | 1:00.87 | |
19 | 80 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 1:00.94 | |
20 | 33 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 1:00.98 | |
21 | 203 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:00.98 | |
22 | 10 | Widerberg Karin | 2003 | TEAM WEST | AO3803 | 50 m | 1:00.99 | |
23 | 6 | Hanquet Lucie | 2003 | TEAM WEST | CC2403 | 50 m | 1:01.01 | |
24 | 89 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 1:01.20 | |
25 | 171 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 1:01.20 | |
26 | 218 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 1:01.20 | |
27 | 314 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | AA4602 | 50 m | 1:01.20 | |
28 | 337 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 1:01.44 | |
29 | 29 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 1:01.45 | |
30 | 190 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:01.45 | |
31 | 271 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 1:01.97 | |
32 | 307 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 50 m | 1:02.04 | |
33 | 12 | Olsson Ebba | 2001 | TEAM WEST | AM7201 | 50 m | 1:02.05 | |
34 | 18 | Suchomel Linn | 2003 | TEAM WEST | AD2203 | 50 m | 1:02.07 | |
35 | 32 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 1:02.14 | |
36 | 152 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 1:02.42 | |
37 | 310 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 1:02.45 | |
38 | 27 | Cuperus Marit | 2002 | TEAM WEST | BD0202 | 50 m | 1:02.49 | |
39 | 110 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 1:02.58 | |
40 | 104 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 1:02.59 | |
41 | 182 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 1:02.74 | |
42 | 186 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 1:02.99 | |
43 | 60 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 1:03.00 | |
44 | 434 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:03.02 | |
45 | 227 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:03.04 | |
46 | 238 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 1:03.06 | |
47 | 133 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:03.07 | |
48 | 98 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 1:03.11 | |
49 | 65 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 1:03.16 | |
50 | 237 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 1:03.19 | |
51 | 127 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:03.24 | |
52 | 343 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 1:03.24 | |
53 | 115 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 50 m | 1:03.26 | |
54 | 99 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 1:03.40 | |
55 | 84 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 1:03.43 | |
56 | 160 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 1:03.51 | |
57 | 179 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:03.66 | |
58 | 297 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 1:03.83 | |
59 | 250 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 1:03.88 | |
60 | 76 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 1:03.90 | |
61 | 163 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:03.90 | |
62 | 170 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:03.90 | |
63 | 304 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 1:04.06 | |
64 | 215 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 1:04.08 | |
65 | 109 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 1:04.12 | |
66 | 36 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 1:04.16 | |
67 | 326 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | AL9602 | 50 m | 1:04.17 | |
68 | 301 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 1:04.20 | |
69 | 202 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 1:04.35 | |
70 | 52 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 1:04.44 | |
71 | 335 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 1:04.45 | |
72 | 293 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 1:04.90 | |
73 | 322 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | AR7401 | 50 m | 1:04.94 | |
74 | 207 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 1:05.03 | |
75 | 197 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 1:05.26 | |
76 | 327 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 50 m | 1:05.31 | |
77 | 191 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 1:05.32 | |
78 | 143 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 1:05.42 | |
79 | 161 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:05.49 | |
80 | 249 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 1:05.65 | |
81 | 113 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 1:05.71 | |
82 | 340 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 1:05.80 | |
83 | 35 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 1:05.82 | |
84 | 198 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 1:05.85 | |
85 | 34 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 1:05.90 | |
86 | 195 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:05.94 | |
87 | 119 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 50 m | 1:06.00 | |
88 | 74 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 1:06.03 | |
89 | 294 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 1:06.03 | |
90 | 299 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 1:06.19 | |
91 | 41 | Mathiesen Caroline | 2001 | VAT CPH | 0172AG | 50 m | 1:06.26 | |
92 | 48 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 50 m | 1:06.29 | |
93 | 336 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 1:06.57 | |
94 | 321 | Greco Thea | 2004 | KARLSKRONA | AA4604 | 50 m | 1:06.90 | |
95 | 264 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | SIGMA | 0428AK | 50 m | 1:06.91 | |
96 | 96 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 1:07.02 | |
97 | 242 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 50 m | 1:07.12 | |
98 | 178 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 50 m | 1:07.32 | |
99 | 295 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 1:07.54 | |
100 | 273 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 50 m | 1:07.55 | |
101 | 125 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 50 m | 1:08.15 | |
102 | 46 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 1:08.22 | |
103 | 66 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 1:08.42 | |
104 | 121 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 1:08.51 | |
105 | 82 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:08.52 | |
106 | 329 | Nyblom Astrid | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 50 m | 1:08.63 | |
107 | 70 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 1:08.67 | |
108 | 94 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 1:08.72 | |
109 | 187 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 1:08.85 | |
110 | 44 | Mortensen Silja | 2003 | VAT CPH | 0342AU | 50 m | 1:08.89 | |
111 | 165 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 1:08.94 | |
112 | 280 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 1:09.01 | |
113 | 185 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 1:09.31 | |
114 | 118 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 1:09.33 | |
115 | 122 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 1:10.28 | |
116 | 246 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 50 m | 1:10.30 | |
117 | 245 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 1:10.31 | |
118 | 325 | Evertsson Saga | 2003 | KARLSKRONA | AE2803 | 50 m | 1:10.96 | |
119 | 290 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 1:11.59 | |
120 | 286 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 1:12.21 | |
121 | 331 | Argenius Sigrid | 2003 | KARLSKRONA | BL1803 | 50 m | 1:12.35 | |
122 | 243 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 50 m | 1:13.56 | |
123 | 31 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 1:14.72 | |
124 | 324 | Evertsson Alva | 2003 | KARLSKRONA | AE7603 | 50 m | 1:15.10 | |
125 | 330 | Bergelin Elsa | 2004 | KARLSKRONA | AH0204 | 50 m | 1:16.02 | |
126 | 284 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 50 m | 1:16.95 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Lyngby Storcenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 50.97 | |
2 | 184 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 52.41 | |
3 | 83 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 52.79 | |
4 | 112 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 53.02 | |
5 | 21 | Carlsson Jonatan | 2001 | TEAM WEST | AJ6301 | 50 m | 53.76 | |
6 | 137 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 50 m | 53.86 | |
7 | 230 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 53.89 | |
8 | 28 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 53.90 | |
9 | 146 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 53.90 | |
10 | 289 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 54.17 | |
11 | 212 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 54.26 | |
12 | 333 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 54.44 | |
13 | 309 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 54.48 | |
14 | 78 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 54.78 | |
15 | 302 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 54.91 | |
16 | 88 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 55.13 | |
17 | 311 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 55.39 | |
18 | 316 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 50 m | 55.65 | |
19 | 196 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 55.79 | |
20 | 344 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 55.86 | |
21 | 208 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 56.01 | |
22 | 267 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 56.01 | |
23 | 263 | Højberg Alfred | 2002 | SIGMA | 0267AD | 50 m | 56.13 | |
24 | 251 | Christensen Lucas Emil | 2003 | SIGMA | 0349AC | 50 m | 56.16 | |
25 | 4 | Reinholdsson David | 2002 | TEAM WEST | AI3502 | 50 m | 56.37 | |
26 | 79 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 56.42 | |
27 | 126 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 56.46 | |
28 | 287 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 56.85 | |
29 | 97 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 50 m | 56.93 | |
30 | 49 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 56.99 | |
31 | 162 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 57.21 | |
32 | 14 | Jedbratt Felix | 2003 | TEAM WEST | AJ7703 | 50 m | 57.27 | |
33 | 318 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | AD7502 | 50 m | 57.57 | |
34 | 217 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 57.66 | |
35 | 213 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 57.92 | |
36 | 168 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 57.99 | |
37 | 306 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 58.10 | |
38 | 43 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH | 9327AO | 50 m | 58.25 | |
39 | 117 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 50 m | 58.35 | |
40 | 188 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 58.39 | |
41 | 332 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | AX3902 | 50 m | 58.43 | |
42 | 141 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 58.81 | |
43 | 346 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 58.86 | |
44 | 175 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 58.90 | |
45 | 339 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 58.93 | |
46 | 313 | Carlsson Viktor | 2000 | KARLSKRONA | AB4300 | 50 m | 58.94 | |
47 | 2 | Svenneby Albin | 2001 | TEAM WEST | AL4301 | 50 m | 58.97 | |
48 | 101 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 59.13 | |
49 | 17 | Klasson Erik | 2003 | TEAM WEST | AH1503 | 50 m | 59.24 | |
50 | 315 | Werner Jakob | 2000 | KARLSKRONA | AN3100 | 50 m | 59.29 | |
51 | 320 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 50 m | 59.35 | |
52 | 270 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 59.39 | |
53 | 261 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | SIGMA | 0273AC | 50 m | 59.47 | |
54 | 103 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 59.48 | |
55 | 296 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 59.48 | |
56 | 150 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 59.71 | |
57 | 77 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 59.74 | |
58 | 67 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 59.89 | |
59 | 128 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 59.90 | |
60 | 317 | Axelsson Isak | 2002 | KARLSKRONA | AD6502 | 50 m | 1:00.21 | |
61 | 253 | Kruse Villads | 2003 | SIGMA | 0371AI | 50 m | 1:00.29 | |
62 | 86 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 1:00.58 | |
63 | 57 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 1:00.62 | |
64 | 319 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 50 m | 1:01.21 | |
65 | 305 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 1:01.66 | |
66 | 159 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 1:02.03 | |
67 | 61 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 1:02.07 | |
68 | 72 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 50 m | 1:02.10 | |
69 | 247 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 50 m | 1:02.13 | |
70 | 129 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:02.53 | |
71 | 214 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 1:02.60 | |
72 | 192 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 1:02.65 | |
73 | 75 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:03.20 | |
74 | 228 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:03.50 | |
75 | 140 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 1:04.07 | |
76 | 53 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 1:05.11 | |
77 | 136 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:05.34 | |
78 | 30 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 1:07.19 | |
79 | 64 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 1:08.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: SparNord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH | 9928AB | 50 m | 1:08.74 | |
2 | 153 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 1:12.92 | |
3 | 91 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:12.94 | |
4 | 334 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 1:12.94 | |
5 | 9 | Axelsson-Wiesel Edith | 2002 | TEAM WEST | AO3602 | 50 m | 1:12.99 | |
6 | 189 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 1:13.48 | |
7 | 293 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 1:13.53 | |
8 | 225 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:13.68 | |
9 | 37 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH | 0096AO | 50 m | 1:13.79 | |
10 | 142 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 1:14.16 | |
11 | 144 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 1:14.47 | |
12 | 25 | Alsop Lovisa | 2001 | TEAM WEST | AJ9601 | 50 m | 1:14.94 | |
13 | 22 | Almqvist Cornelia | 2002 | TEAM WEST | AJ6602 | 50 m | 1:15.07 | |
14 | 11 | Bergdahl Moa | 2003 | TEAM WEST | BB8603 | 50 m | 1:15.36 | |
15 | 258 | Stoltz Emma | 2004 | SIGMA | 0448AE | 50 m | 1:15.48 | |
16 | 210 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 1:15.69 | |
17 | 5 | Edgren Linnea | 2002 | TEAM WEST | AT7202 | 50 m | 1:15.86 | |
18 | 90 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:16.16 | |
19 | 157 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 1:16.17 | |
20 | 219 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | TRITON B | 50 m | 1:16.30 | ||
21 | 59 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 1:16.79 | |
22 | 29 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 1:16.93 | |
23 | 201 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 1:17.03 | |
24 | 200 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 1:17.17 | |
25 | 23 | Warborn Stella | 2003 | TEAM WEST | AW4603 | 50 m | 1:17.34 | |
26 | 138 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | A6 | 0232AJ | 50 m | 1:18.15 | |
27 | 151 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 1:18.25 | |
28 | 154 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 1:19.29 | |
29 | 130 | Føyn Anne | 2002 | HØRSHOLM | 0282AF | 50 m | 1:19.63 | |
30 | 312 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 50 m | 1:19.72 | |
31 | 190 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:20.00 | |
32 | 338 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 1:20.11 | |
33 | 119 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 50 m | 1:20.52 | |
34 | 176 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 1:21.37 | |
35 | 290 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 1:21.48 | |
36 | 100 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 1:21.90 | |
37 | 102 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 50 m | 1:22.22 | |
38 | 226 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:22.28 | |
39 | 223 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 1:22.55 | |
40 | 248 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 50 m | 1:22.75 | |
41 | 52 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 1:23.01 | |
42 | 71 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 1:23.26 | |
43 | 68 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 1:23.29 | |
44 | 167 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 1:23.39 | |
45 | 42 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 50 m | 1:23.47 | |
46 | 280 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 1:23.53 | |
47 | 434 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:23.79 | |
48 | 82 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:24.00 | |
49 | 260 | Bergqvist Cornelia | 2003 | SIGMA | 0346AE | 50 m | 1:24.21 | |
50 | 206 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 1:24.56 | |
51 | 125 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 50 m | 1:24.90 | |
52 | 118 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 1:24.95 | |
53 | 36 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 1:25.19 | |
54 | 328 | Alexandersson Tufva | 2002 | KARLSKRONA | AV9202 | 50 m | 1:25.73 | |
55 | 321 | Greco Thea | 2004 | KARLSKRONA | AA4604 | 50 m | 1:26.74 | |
56 | 63 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:26.92 | |
57 | 323 | Petersson Sarah | 2003 | KARLSKRONA | AC7803 | 50 m | 1:26.99 | |
58 | 32 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 1:27.04 | |
59 | 194 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 1:27.06 | |
60 | 113 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 1:27.26 | |
61 | 256 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | SIGMA | 0398AD | 50 m | 1:27.52 | |
62 | 268 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 1:28.46 | |
63 | 73 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 1:28.63 | |
64 | 345 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 1:28.89 | |
65 | 54 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 50 m | 1:28.95 | |
66 | 330 | Bergelin Elsa | 2004 | KARLSKRONA | AH0204 | 50 m | 1:29.14 | |
67 | 66 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 1:30.71 | |
68 | 58 | Thomadsen Laura | 2004 | VAT CPH | 0412AH | 50 m | 1:31.83 | |
69 | 195 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:33.28 | |
70 | 341 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 1:33.56 | |
71 | 31 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 1:34.29 | |
72 | 331 | Argenius Sigrid | 2003 | KARLSKRONA | BL1803 | 50 m | 1:37.30 | |
73 | 324 | Evertsson Alva | 2003 | KARLSKRONA | AE7603 | 50 m | 1:37.32 | |
74 | 131 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:37.87 | |
75 | 40 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH | 0212AL | 50 m | 1:41.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 28, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: SparNord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 303 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 1:02.52 | |
2 | 221 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 1:06.26 | |
3 | 87 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:06.88 | |
4 | 1 | Hyvönen Elias | 2000 | TEAM WEST | AA7700 | 50 m | 1:07.03 | |
5 | 132 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:07.07 | |
6 | 24 | Robertsson Oskar | 2000 | TEAM WEST | AE6100 | 50 m | 1:07.09 | |
7 | 117 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 50 m | 1:07.11 | |
8 | 173 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 1:07.81 | |
9 | 26 | Gustafson Oskar | 2002 | TEAM WEST | AE1302 | 50 m | 1:07.95 | |
10 | 346 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 1:08.46 | |
11 | 86 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 1:09.05 | |
12 | 7 | Dahlgren Hampus | 2001 | TEAM WEST | AG7501 | 50 m | 1:09.15 | |
13 | 209 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 1:09.29 | |
14 | 8 | Ekholm Richard | 2002 | TEAM WEST | AV1702 | 50 m | 1:09.41 | |
15 | 234 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 1:10.47 | |
16 | 196 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 1:10.48 | |
17 | 55 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 50 m | 1:11.05 | |
18 | 38 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH | 0119AN | 50 m | 1:11.39 | |
19 | 47 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VAT CPH | 0371AG | 50 m | 1:12.00 | |
20 | 56 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VAT CPH | 0091AC | 50 m | 1:12.83 | |
21 | 296 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 1:13.26 | |
22 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 1:14.05 | |
23 | 95 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 1:14.06 | |
24 | 288 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 1:14.42 | |
25 | 111 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 1:14.53 | |
26 | 308 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 1:14.98 | |
27 | 205 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 1:15.55 | |
28 | 259 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | SIGMA | 0131AD | 50 m | 1:16.19 | |
29 | 199 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 1:16.94 | |
30 | 51 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 1:17.27 | |
31 | 317 | Axelsson Isak | 2002 | KARLSKRONA | AD6502 | 50 m | 1:17.54 | |
32 | 275 | Mindested Frederik Bach | 2003 | SIGMA | 0327AC | 50 m | 1:18.20 | |
33 | 255 | Legaard Jakob | 2003 | SIGMA | 0317AC | 50 m | 1:18.40 | |
34 | 269 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 1:18.90 | |
35 | 57 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 1:19.23 | |
36 | 287 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 1:19.70 | |
37 | 30 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 1:20.26 | |
38 | 228 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:21.31 | |
39 | 69 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 1:23.96 | |
40 | 193 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 1:32.00 | |
41 | 164 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 1:49.85 | |
42 | 261 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | SIGMA | 0273AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 29, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | A6 | 0126AC | 50 m | 2:17.92 | |
2 | 203 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 2:23.13 | |
3 | 149 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | A6 | 0066AO | 50 m | 2:25.23 | |
4 | 16 | Avdic Selma | 2003 | TEAM WEST | AM6803 | 50 m | 2:28.12 | |
5 | 18 | Suchomel Linn | 2003 | TEAM WEST | AD2203 | 50 m | 2:28.40 | |
6 | 15 | Nyqvist Sara | 2003 | TEAM WEST | BG4603 | 50 m | 2:30.92 | |
7 | 12 | Olsson Ebba | 2001 | TEAM WEST | AM7201 | 50 m | 2:32.45 | |
8 | 98 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 2:32.71 | |
9 | 235 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | TRITON B | 0476AA | 50 m | 2:33.27 | |
10 | 155 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:34.25 | |
11 | 27 | Cuperus Marit | 2002 | TEAM WEST | BD0202 | 50 m | 2:36.00 | |
12 | 123 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 2:38.56 | |
13 | 104 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 2:39.83 | |
14 | 85 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 2:47.17 | |
15 | 326 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | AL9602 | 50 m | 2:48.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 30, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:03.04 | |
2 | 316 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 50 m | 2:11.60 | |
3 | 156 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 2:14.01 | |
4 | 175 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 2:15.45 | |
5 | 231 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:16.53 | |
6 | 14 | Jedbratt Felix | 2003 | TEAM WEST | AJ7703 | 50 m | 2:17.86 | |
7 | 267 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 2:18.57 | |
8 | 128 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:19.55 | |
9 | 116 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 2:23.64 | |
10 | 244 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 2:27.43 | |
11 | 315 | Werner Jakob | 2000 | KARLSKRONA | AN3100 | 50 m | 2:28.17 | |
12 | 188 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 2:28.64 | |
13 | 181 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 2:33.35 | |
14 | 77 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 2:35.21 | |
15 | 177 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 2:40.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 31, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 2:15.38 | |
2 | 343 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 2:22.44 | |
3 | 149 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | A6 | 0066AO | 50 m | 2:22.87 | |
4 | 108 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:25.29 | |
5 | 6 | Hanquet Lucie | 2003 | TEAM WEST | CC2403 | 50 m | 2:26.31 | |
6 | 310 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 2:26.44 | |
7 | 256 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | SIGMA | 0398AD | 50 m | 2:28.65 | |
8 | 342 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:30.21 | |
9 | 215 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 2:30.87 | |
10 | 115 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 50 m | 2:32.83 | |
11 | 335 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 2:32.93 | |
12 | 96 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 2:33.04 | |
13 | 166 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 2:33.96 | |
14 | 59 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 2:34.58 | |
15 | 322 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | AR7401 | 50 m | 2:34.67 | |
16 | 33 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 2:36.98 | |
17 | 272 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 50 m | 2:37.16 | |
18 | 341 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 2:37.45 | |
19 | 99 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 2:37.50 | |
20 | 70 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 2:37.86 | |
21 | 187 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 2:38.35 | |
22 | 252 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | SIGMA | 0374AT | 50 m | 2:39.09 | |
23 | 34 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 2:39.21 | |
24 | 50 | Veggerby Caroline | 2003 | VAT CPH | 0318AN | 50 m | 2:39.36 | |
25 | 127 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:39.60 | |
26 | 62 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 2:39.68 | |
27 | 337 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 2:39.74 | |
28 | 328 | Alexandersson Tufva | 2002 | KARLSKRONA | AV9202 | 50 m | 2:40.86 | |
29 | 327 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 50 m | 2:42.80 | |
30 | 122 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 2:44.18 | |
31 | 264 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | SIGMA | 0428AK | 50 m | 2:45.58 | |
32 | 321 | Greco Thea | 2004 | KARLSKRONA | AA4604 | 50 m | 2:45.64 | |
33 | 295 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 2:46.19 | |
34 | 325 | Evertsson Saga | 2003 | KARLSKRONA | AE2803 | 50 m | 2:47.99 | |
35 | 286 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 2:49.47 | |
36 | 35 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 2:50.68 | |
37 | 44 | Mortensen Silja | 2003 | VAT CPH | 0342AU | 50 m | 2:50.71 | |
38 | 329 | Nyblom Astrid | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 50 m | 2:53.65 | |
39 | 46 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 2:53.82 | |
40 | 31 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 3:00.57 | |
41 | 54 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 50 m | 3:06.50 | |
42 | 182 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 3:11.22 | |
43 | 102 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 50 m | 3:29.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 32, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 21 | Carlsson Jonatan | 2001 | TEAM WEST | AJ6301 | 50 m | 2:04.96 | |
2 | 308 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 2:07.26 | |
3 | 79 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 2:07.89 | |
4 | 83 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 2:10.39 | |
5 | 251 | Christensen Lucas Emil | 2003 | SIGMA | 0349AC | 50 m | 2:14.38 | |
6 | 88 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 2:15.09 | |
7 | 199 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:15.53 | |
8 | 222 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 2:15.90 | |
9 | 263 | Højberg Alfred | 2002 | SIGMA | 0267AD | 50 m | 2:17.91 | |
10 | 259 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | SIGMA | 0131AD | 50 m | 2:20.62 | |
11 | 101 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 2:20.69 | |
12 | 306 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 2:22.26 | |
13 | 49 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 2:24.32 | |
14 | 75 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 2:24.44 | |
15 | 305 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 2:24.54 | |
16 | 320 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 50 m | 2:25.90 | |
17 | 67 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 2:27.05 | |
18 | 292 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 2:28.47 | |
19 | 214 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 2:29.41 | |
20 | 255 | Legaard Jakob | 2003 | SIGMA | 0317AC | 50 m | 2:30.70 | |
21 | 69 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 2:31.04 | |
22 | 64 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 2:31.29 | |
23 | 193 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 2:33.97 | |
24 | 319 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 50 m | 2:40.60 | |
25 | 141 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 2:49.23 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 33, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 107 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:17.98 | |
2 | 106 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 2:19.66 | |
3 | 218 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 2:22.39 | |
4 | 138 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | A6 | 0232AJ | 50 m | 2:22.52 | |
5 | 298 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 50 m | 2:23.31 | |
6 | 37 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH | 0096AO | 50 m | 2:23.69 | |
7 | 91 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:23.81 | |
8 | 39 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH | 9928AB | 50 m | 2:24.59 | |
9 | 203 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 2:25.00 | |
10 | 114 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 2:25.36 | |
11 | 19 | Henningsson Sofia | 2004 | TEAM WEST | AH8204 | 50 m | 2:25.51 | |
12 | 110 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 2:26.44 | |
13 | 225 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:26.70 | |
14 | 29 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 2:26.87 | |
15 | 334 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 2:27.06 | |
16 | 198 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 2:27.16 | |
17 | 151 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 2:27.39 | |
18 | 27 | Cuperus Marit | 2002 | TEAM WEST | BD0202 | 50 m | 2:27.44 | |
19 | 6 | Hanquet Lucie | 2003 | TEAM WEST | CC2403 | 50 m | 2:27.88 | |
20 | 210 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 2:28.27 | |
21 | 307 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 50 m | 2:28.36 | |
22 | 40 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH | 0212AL | 50 m | 2:28.40 | |
23 | 216 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 2:28.66 | |
24 | 207 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 2:29.03 | |
25 | 204 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 2:29.45 | |
26 | 12 | Olsson Ebba | 2001 | TEAM WEST | AM7201 | 50 m | 2:29.48 | |
27 | 18 | Suchomel Linn | 2003 | TEAM WEST | AD2203 | 50 m | 2:29.78 | |
28 | 89 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 2:30.02 | |
29 | 271 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 2:30.11 | |
30 | 41 | Mathiesen Caroline | 2001 | VAT CPH | 0172AG | 50 m | 2:30.13 | |
31 | 74 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:30.19 | |
32 | 109 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 2:30.31 | |
33 | 3 | Thid Linn | 2003 | TEAM WEST | AG5803 | 50 m | 2:30.44 | |
34 | 345 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 2:30.61 | |
35 | 15 | Nyqvist Sara | 2003 | TEAM WEST | BG4603 | 50 m | 2:30.76 | |
36 | 153 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 2:30.97 | |
37 | 16 | Avdic Selma | 2003 | TEAM WEST | AM6803 | 50 m | 2:31.09 | |
38 | 10 | Widerberg Karin | 2003 | TEAM WEST | AO3803 | 50 m | 2:31.76 | |
39 | 227 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 2:31.81 | |
40 | 60 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 2:32.09 | |
41 | 237 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 2:32.78 | |
42 | 5 | Edgren Linnea | 2002 | TEAM WEST | AT7202 | 50 m | 2:33.30 | |
43 | 148 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 2:33.36 | |
44 | 62 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 2:33.49 | |
45 | 76 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 2:33.92 | |
46 | 304 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 2:34.01 | |
47 | 219 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | TRITON B | 50 m | 2:34.13 | ||
48 | 20 | Westholm Sara | 2001 | TEAM WEST | AL8801 | 50 m | 2:34.20 | |
49 | 197 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:34.44 | |
50 | 134 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:34.51 | |
51 | 179 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 2:34.54 | |
52 | 260 | Bergqvist Cornelia | 2003 | SIGMA | 0346AE | 50 m | 2:34.60 | |
53 | 73 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 2:34.62 | |
54 | 11 | Bergdahl Moa | 2003 | TEAM WEST | BB8603 | 50 m | 2:34.74 | |
55 | 84 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:34.99 | |
56 | 115 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 50 m | 2:35.07 | |
57 | 340 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 2:35.09 | |
58 | 133 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 2:35.27 | |
59 | 52 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 2:35.52 | |
60 | 256 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | SIGMA | 0398AD | 50 m | 2:35.61 | |
61 | 142 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 2:35.62 | |
62 | 80 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 2:35.66 | |
63 | 235 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | TRITON B | 0476AA | 50 m | 2:36.04 | |
64 | 32 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 2:36.25 | |
65 | 200 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 2:36.30 | |
66 | 33 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 2:36.35 | |
67 | 25 | Alsop Lovisa | 2001 | TEAM WEST | AJ9601 | 50 m | 2:36.36 | |
68 | 252 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | SIGMA | 0374AT | 50 m | 2:36.45 | |
69 | 63 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 2:36.63 | |
70 | 23 | Warborn Stella | 2003 | TEAM WEST | AW4603 | 50 m | 2:36.69 | |
71 | 223 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 2:36.87 | |
72 | 186 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 2:36.91 | |
73 | 143 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 2:37.00 | |
74 | 201 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 2:37.33 | |
75 | 297 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:38.32 | |
76 | 258 | Stoltz Emma | 2004 | SIGMA | 0448AE | 50 m | 2:38.36 | |
77 | 152 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 2:38.90 | |
78 | 336 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 2:39.02 | |
79 | 301 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 2:39.06 | |
80 | 48 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 50 m | 2:39.28 | |
81 | 206 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 2:39.43 | |
82 | 191 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 2:39.54 | |
83 | 68 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 2:39.56 | |
84 | 338 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 2:40.08 | |
85 | 71 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 2:40.77 | |
86 | 300 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 2:41.72 | |
87 | 119 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 50 m | 2:42.45 | |
88 | 194 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 2:42.47 | |
89 | 113 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 2:42.97 | |
90 | 154 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 2:44.01 | |
91 | 123 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 2:44.19 | |
92 | 42 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 50 m | 2:44.21 | |
93 | 125 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 50 m | 2:44.48 | |
94 | 226 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 2:44.73 | |
95 | 202 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:44.84 | |
96 | 299 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 2:44.86 | |
97 | 176 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 2:46.44 | |
98 | 100 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 2:47.09 | |
99 | 282 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 50 m | 2:47.84 | |
100 | 312 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 50 m | 2:47.87 | |
101 | 121 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 2:48.08 | |
102 | 35 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 2:48.66 | |
103 | 323 | Petersson Sarah | 2003 | KARLSKRONA | AC7803 | 50 m | 2:50.70 | |
104 | 195 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 2:51.90 | |
105 | 122 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 2:52.13 | |
106 | 34 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 2:52.98 | |
107 | 294 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 2:53.01 | |
108 | 94 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 2:53.51 | |
109 | 268 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 2:53.88 | |
110 | 167 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 2:55.42 | |
111 | 58 | Thomadsen Laura | 2004 | VAT CPH | 0412AH | 50 m | 2:55.70 | |
112 | 131 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:56.34 | |
113 | 185 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 2:58.37 | |
114 | 273 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 50 m | 2:59.79 | |
115 | 245 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 3:10.00 | |
116 | 158 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 3:12.25 | |
117 | 243 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 50 m | 3:21.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |
Løb 34, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:05.22 | |
2 | 212 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:09.92 | |
3 | 288 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 2:10.19 | |
4 | 137 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 50 m | 2:12.48 | |
5 | 303 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 2:13.72 | |
6 | 309 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 2:16.09 | |
7 | 132 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 2:16.25 | |
8 | 236 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 2:16.72 | |
9 | 205 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 2:16.76 | |
10 | 241 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 2:17.56 | |
11 | 311 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 2:17.57 | |
12 | 117 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 50 m | 2:17.92 | |
13 | 28 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 2:17.93 | |
14 | 289 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 2:18.27 | |
15 | 26 | Gustafson Oskar | 2002 | TEAM WEST | AE1302 | 50 m | 2:18.43 | |
16 | 4 | Reinholdsson David | 2002 | TEAM WEST | AI3502 | 50 m | 2:18.50 | |
17 | 78 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 2:18.82 | |
18 | 234 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 2:19.06 | |
19 | 230 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 2:20.16 | |
20 | 302 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 2:20.46 | |
21 | 24 | Robertsson Oskar | 2000 | TEAM WEST | AE6100 | 50 m | 2:20.75 | |
22 | 55 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 50 m | 2:21.33 | |
23 | 38 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH | 0119AN | 50 m | 2:21.86 | |
24 | 150 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 2:22.93 | |
25 | 217 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 2:23.24 | |
26 | 333 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 2:23.39 | |
27 | 253 | Kruse Villads | 2003 | SIGMA | 0371AI | 50 m | 2:23.78 | |
28 | 2 | Svenneby Albin | 2001 | TEAM WEST | AL4301 | 50 m | 2:24.23 | |
29 | 339 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 2:24.79 | |
30 | 43 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH | 9327AO | 50 m | 2:25.03 | |
31 | 95 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 2:25.12 | |
32 | 344 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 2:25.20 | |
33 | 209 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 2:25.38 | |
34 | 116 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 2:28.02 | |
35 | 101 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 2:29.02 | |
36 | 270 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 2:29.52 | |
37 | 111 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 2:30.24 | |
38 | 275 | Mindested Frederik Bach | 2003 | SIGMA | 0327AC | 50 m | 2:30.64 | |
39 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 2:30.99 | |
40 | 51 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 2:31.58 | |
41 | 17 | Klasson Erik | 2003 | TEAM WEST | AH1503 | 50 m | 2:32.63 | |
42 | 213 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 2:32.78 | |
43 | 67 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 2:33.88 | |
44 | 103 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 2:35.38 | |
45 | 140 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 2:35.92 | |
46 | 129 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:36.30 | |
47 | 228 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 2:37.03 | |
48 | 53 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 2:41.15 | |
49 | 159 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 2:41.96 | |
50 | 269 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 2:42.04 | |
51 | 30 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 2:42.59 | |
52 | 292 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 2:47.12 | |
53 | 136 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 2:53.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |