Startliste for Sigma Cup 2018 - Blovstrød
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 123
|
Stævne navn |
Sigma Cup 2018 - Blovstrød |
|
Udskriftsdato |
02 december 2018 |
|
|
Stævne by |
Blovstrød |
|
Udskriftstidspunkt |
08:09 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 december 2018 |
|
|
|
|
Løb 123, 50m Brystsvømning Damer |
Indledende (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
121 |
2 |
Julia Højer Øster |
2009 |
|
KVIK |
|
25m |
|
115 |
3 |
Lina Louardi |
2009 |
|
KVIK |
|
25m |
1:30.00 |
79 |
4 |
Sarah Rindum |
2009 |
0922AG |
TRITON B |
|
25m |
1:33.49 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
117 |
2 |
Katinka Als Makne |
2009 |
0922AH |
KVIK |
|
25m |
1:20.00 |
223 |
3 |
Ella Trøstrup |
2008 |
0812AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:16.63 |
22 |
4 |
Sara Ljusheva |
2009 |
0976AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:16.79 |
157 |
5 |
Ida Langseth |
2010 |
1072AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:28.26 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
143 |
1 |
Liv Peters |
2009 |
0966AF |
BIRKERØD |
|
25m |
1:13.69 |
217 |
2 |
Ronja Friborg Johnsen |
2008 |
0898AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:10.00 |
118 |
3 |
Mille Reimer |
2008 |
0886AM |
KVIK |
|
25m |
1:06.69 |
216 |
4 |
Ella Jakobsen |
2008 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:07.00 |
160 |
5 |
Madicken Markussen |
2010 |
1062AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:10.85 |
214 |
6 |
Frida Fly Haastrup |
2008 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:14.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
55 |
1 |
Sofie K. Eriksen |
2007 |
0754AU |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:01.51 |
224 |
2 |
Carla Uhl |
2008 |
0852AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:01.00 |
213 |
3 |
India Høj Dresler |
2008 |
0864AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:00.20 |
215 |
4 |
Lucca Helsinghof |
2008 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:01.00 |
53 |
5 |
Freja Lego Berg |
2007 |
0744AU |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:01.26 |
211 |
6 |
Isabell Biensø-Olsen |
2007 |
0782AS |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:03.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
218 |
1 |
Naja Kammann |
2008 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
59.42 |
246 |
2 |
Viktoria Larsen |
2007 |
0764AN |
SLANGERUP |
|
25m |
57.25 |
21 |
3 |
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
0866AK |
LYNGBY |
|
25m |
56.80 |
30 |
4 |
Maria Weiste |
2009 |
0978AA |
LYNGBY |
|
25m |
57.14 |
222 |
5 |
Svea Nietzson-Bentholm |
2008 |
0822AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
57.66 |
56 |
6 |
Sophia Groth |
2010 |
1072AD |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
206 |
1 |
Klara Vanell |
2007 |
|
BIRKERØD |
|
25m |
55.00 |
31 |
2 |
Sophia Zøllner |
2008 |
0874AA |
LYNGBY |
|
25m |
53.03 |
19 |
3 |
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
0896AK |
LYNGBY |
|
25m |
51.60 |
38 |
4 |
Amelia Eriksen |
2008 |
0892AD |
HELSINGØR |
|
50m |
52.03 |
212 |
5 |
Sally Emilie Bill |
2007 |
0722AU |
VAT CPH-MK |
|
25m |
54.60 |
27 |
6 |
Sofie Ross |
2008 |
0802AE |
LYNGBY |
|
25m |
55.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
66 |
1 |
Galina Duric |
2008 |
0886AK |
LYNGBY |
|
25m |
50.00 |
195 |
2 |
Simone Stenberg |
2008 |
0844AB |
ALLERØD |
|
25m |
45.87 |
199 |
3 |
Julie Hovmand |
2007 |
0772AB |
BIRKERØD |
|
25m |
42.58 |
23 |
4 |
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
0886AB |
LYNGBY |
|
25m |
44.06 |
203 |
5 |
Karla Rekling |
2008 |
0862AA |
BIRKERØD |
|
25m |
47.38 |
28 |
6 |
Ellen Textor-Broch |
2009 |
0942AA |
LYNGBY |
|
25m |
51.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Ingrid Due Nygaard |
2007 |
0786AD |
LYNGBY |
|
25m |
49.25 |
140 |
2 |
Sofie Leidecker |
2008 |
0896AA |
BIRKERØD |
|
25m |
45.37 |
11 |
3 |
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
0758AA |
GLADSAXE |
|
25m |
40.06 |
45 |
4 |
Silvia Martinsen |
2007 |
0792AC |
HELSINGØR |
|
25m |
43.31 |
245 |
5 |
Mira Capito |
2007 |
0778AI |
SLANGERUP |
|
25m |
46.24 |
59 |
6 |
Klara Kandborg |
2008 |
0828AO |
VÆRLØSE |
|
25m |
50.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
72 |
1 |
Helena Gagnér |
2008 |
0884AJ |
TRITON B |
|
25m |
48.69 |
41 |
2 |
Ea Lund Havgaard |
2007 |
0728AD |
HELSINGØR |
|
25m |
44.51 |
166 |
3 |
Anna Andersen |
2007 |
0732AK |
VI39 |
|
25m |
38.60 |
40 |
4 |
Caroline Haugland |
2007 |
0756AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
42.65 |
102 |
5 |
Nikoline E. Larsen |
2007 |
0712AE |
LYNGBY |
|
25m |
46.01 |
91 |
6 |
Rebecca Bell |
2007 |
0774AF |
LYNGBY |
|
25m |
50.78 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
02 december 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød |
Udskriftstidspunkt |
08:09 |
|