Startliste for Sigma Cup 2018 - Blovstrød
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 133
|
Stævne navn |
Sigma Cup 2018 - Blovstrød |
|
Udskriftsdato |
02 december 2018 |
|
|
Stævne by |
Blovstrød |
|
Udskriftstidspunkt |
08:09 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 december 2018 |
|
|
|
|
Løb 133, 200m Brystsvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
158 |
2 |
Sofie Lind-Christensen |
2009 |
0966AB |
ALLERØD |
|
25m |
|
161 |
3 |
Laura Bach Mindested |
2008 |
0876AA |
ALLERØD |
|
25m |
|
207 |
4 |
Anne-Maj Framke |
2008 |
0832AB |
ALLERØD |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
162 |
1 |
Liv Rosenkrantz |
2008 |
0856AD |
ALLERØD |
|
25m |
|
194 |
2 |
Marie Moesgaard |
2008 |
0836AD |
ALLERØD |
|
25m |
4:36.26 |
195 |
3 |
Simone Stenberg |
2008 |
0844AB |
ALLERØD |
|
25m |
4:19.92 |
65 |
4 |
Liva Bang |
2008 |
0812AE |
LYNGBY |
|
25m |
4:30.00 |
57 |
5 |
Nanna Hessner |
2007 |
0764AU |
VÆRLØSE |
|
25m |
4:40.00 |
41 |
6 |
Ea Lund Havgaard |
2007 |
0728AD |
HELSINGØR |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
93 |
1 |
Celine van Breugel |
2007 |
0768AC |
LYNGBY |
|
25m |
4:06.14 |
19 |
2 |
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
0896AK |
LYNGBY |
|
25m |
4:00.00 |
203 |
3 |
Karla Rekling |
2008 |
0862AA |
BIRKERØD |
|
25m |
3:40.00 |
197 |
4 |
Christine Dalsgaard |
2007 |
0754AA |
BIRKERØD |
|
25m |
3:50.46 |
205 |
5 |
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
0758AI |
BIRKERØD |
|
25m |
4:01.53 |
83 |
6 |
Sofie Kohave Sørensen |
2007 |
0708AQ |
TRITON B |
|
50m |
4:13.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
23 |
1 |
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
0886AB |
LYNGBY |
|
25m |
3:38.18 |
8 |
2 |
Sofie Emilie Lange |
2007 |
0702AB |
GLADSAXE |
|
50m |
3:31.10 |
198 |
3 |
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
0828AD |
BIRKERØD |
|
25m |
3:30.00 |
242 |
4 |
Naya Høi Greve |
2007 |
0796AE |
SLANGERUP |
|
25m |
3:30.10 |
101 |
5 |
Juuliie Jørgensen |
2007 |
0722AL |
LYNGBY |
|
25m |
3:37.25 |
140 |
6 |
Sofie Leidecker |
2008 |
0896AA |
BIRKERØD |
|
25m |
3:38.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
191 |
1 |
Linnea Funk Larsen |
2007 |
0792AA |
ALLERØD |
|
25m |
3:29.23 |
165 |
2 |
Lara Ghizzaui |
2007 |
0702AF |
VI39 |
|
50m |
3:23.27 |
11 |
3 |
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
0758AA |
GLADSAXE |
|
50m |
3:14.43 |
81 |
4 |
Andrea Strandby |
2007 |
0718AA |
TRITON B |
|
25m |
3:18.58 |
193 |
5 |
Karen Markussen |
2007 |
0704AA |
ALLERØD |
|
25m |
3:24.35 |
199 |
6 |
Julie Hovmand |
2007 |
0772AB |
BIRKERØD |
|
25m |
3:30.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
02 december 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød |
Udskriftstidspunkt |
08:09 |
|