Startliste for DM-H Ã…ben Klasse Gruppe 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
DM-H Åben Klasse, Gruppe 1 ind |
|
Udskriftsdato |
17 november 2018 |
|
|
Stævne by |
Durup |
|
Udskriftstidspunkt |
12:51 |
|
|
Arrangør |
Durup IF & Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 november 2018 |
|
|
|
|
Løb 11, 100m Medley Damer |
Finaler (4) |
Dansk Rekord Senior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 59.34 2014-10-05 |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 59.97 2011-11-24 |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
82 |
1 |
Janni S Hansen |
2001 |
0114AT |
DELTA |
|
25m |
59:59.04 |
137 |
2 |
Nicoline Dyrman |
2004 |
0446AM |
PINGVINEN |
|
25m |
59:59.04 |
181 |
3 |
Kristine Hülsen |
2002 |
0286AH |
VEJLE 2 |
|
25m |
59:59.04 |
197 |
4 |
Cathrine Birkebæk |
2004 |
0478AG |
AGF 2 |
|
25m |
59:59.04 |
223 |
5 |
Caroline Nymann Sørensen |
2002 |
0232BA |
HORSENS 2 |
|
25m |
59:59.04 |
232 |
6 |
Caroline Broholm |
2003 |
0338AA |
RINGE |
|
25m |
59:59.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
245 |
1 |
Mathilde Thy Asmussen |
2004 |
0426AT |
ERRITSØ |
|
25m |
59:59.04 |
270 |
2 |
Nanna Vestergård Johansen |
2006 |
0676AP |
ODDER |
|
25m |
59:59.04 |
287 |
3 |
Pernille Thastrup Hansen |
2003 |
0374BD |
HADERSLEV |
|
25m |
59:59.04 |
301 |
4 |
Andrea K. Pedersen |
2000 |
0014BA |
DURUP |
|
25m |
59:59.05 |
18 |
5 |
Frida Saks Justesen |
2004 |
0452AM |
AGF 3 |
|
25m |
59:59.04 |
88 |
6 |
Anna Pave Ottesen |
2003 |
0338BD |
DELTA |
|
25m |
59:59.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
136 |
1 |
Freja Romanski |
2003 |
0308AI |
PINGVINEN |
|
25m |
59:59.03 |
182 |
2 |
Mille Trier Pedersen |
2003 |
0386AI |
VEJLE 2 |
|
25m |
59:59.03 |
198 |
3 |
Josefine Bladt Wichmann |
2000 |
0076AQ |
AGF 2 |
|
25m |
59:59.03 |
220 |
4 |
Nicoline Rosenkilde |
1999 |
9918AT |
HORSENS 2 |
|
25m |
59:59.03 |
231 |
5 |
Maria Bech Andersen |
2003 |
0306AD |
RINGE |
|
25m |
59:59.03 |
253 |
6 |
Emma Karlsson |
2003 |
0378AY |
ERRITSØ |
|
25m |
59:59.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
277 |
1 |
Freja Obert |
2006 |
0622AT |
ODDER |
|
25m |
59:59.03 |
289 |
2 |
Alberte Hedevang Petersen |
2003 |
0352AO |
HADERSLEV |
|
25m |
59:59.03 |
306 |
3 |
Camilla Veile |
2000 |
0096AQ |
DURUP |
|
25m |
59:59.03 |
19 |
4 |
Smilla Bruun Christensen |
2001 |
0154BC |
AGF 3 |
|
25m |
59:59.03 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
17 november 2018 |
Licens til Durup IF |
Udskriftstidspunkt |
12:51 |
|