Startliste for Sigma Cup - Birkerød
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 52, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 54.84 | |
2 | 128 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 57.47 | |
3 | 292 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 59.83 | |
4 | 165 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 59.84 | |
5 | 116 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:00.47 | |
6 | 154 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 1:00.70 | |
7 | 158 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:02.23 | |
8 | 131 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:02.44 | |
9 | 273 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:02.67 | |
10 | 168 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:02.95 | |
11 | 22 | Møller Frederik O. | 1999 | HOVEDSTAD | 9935AC | 25 m | 1:03.32 | |
12 | 291 | Højberg Alfred | 2002 | BIRKERØD | 0267AD | 25 m | 1:03.81 | |
13 | 4 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:04.09 | |
14 | 137 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:04.51 | |
15 | 161 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:04.77 | |
16 | 126 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:04.83 | |
17 | 143 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:05.29 | |
18 | 253 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:05.82 | |
19 | 289 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:06.71 | |
20 | 127 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 1:06.76 | |
21 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:08.87 | |
22 | 284 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:08.88 | |
23 | 66 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:09.00 | |
24 | 132 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 1:09.36 | |
25 | 242 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 1:09.66 | |
26 | 106 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:10.37 | |
27 | 104 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:10.38 | |
28 | 287 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:10.96 | |
29 | 278 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:11.46 | |
30 | 152 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:11.52 | |
31 | 241 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 1:11.54 | |
32 | 115 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:11.89 | |
33 | 38 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:12.38 | |
34 | 67 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:12.51 | |
35 | 133 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:14.61 | |
36 | 121 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 1:17.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |