Startliste for Sigma Cup - Birkerød
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | HOVEDSTAD | 9564AT | 25 m | 27.32 | |
2 | 12 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 28.10 | |
3 | 14 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 28.26 | |
4 | 32 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 50 m | 28.41 | |
5 | 9 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 28.46 | |
6 | 258 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 29.61 | |
7 | 153 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 29.68 | |
8 | 280 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 29.72 | |
9 | 91 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 29.82 | |
10 | 31 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 29.83 | |
11 | 7 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 29.84 | |
12 | 288 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 29.86 | |
13 | 151 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 30.46 | |
14 | 10 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 30.51 | |
15 | 293 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 30.51 | |
16 | 139 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 30.53 | |
17 | 25 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 30.60 | |
18 | 282 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 30.61 | |
19 | 107 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 30.76 | |
20 | 169 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 30.84 | |
21 | 144 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 30.98 | |
22 | 98 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 31.26 | |
23 | 99 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 31.29 | |
24 | 42 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 31.65 | |
25 | 29 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 31.90 | |
26 | 286 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 31.94 | |
27 | 244 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 32.06 | |
28 | 72 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 32.32 | |
29 | 142 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 50 m | 32.36 | |
30 | 164 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 32.74 | |
31 | 134 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 32.89 | |
32 | 95 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 32.95 | |
33 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 33.45 | |
34 | 283 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 33.75 | |
35 | 103 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 33.78 | |
36 | 65 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 33.80 | |
37 | 64 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 33.81 | |
38 | 294 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 33.81 | |
39 | 58 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 33.83 | |
40 | 180 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 34.00 | |
41 | 150 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 34.08 | |
42 | 285 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 34.13 | |
43 | 43 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 34.55 | |
44 | 281 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 34.73 | |
45 | 123 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 36.07 | |
46 | 60 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 36.89 | |
47 | 118 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 50.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |