Program for Øst Børne medley
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2008-2008 |
1 | 171 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:20.19 | |
2 | 386 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:20.51 | |
3 | 379 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 1:20.86 | |
4 | 181 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:23.56 | |
5 | 232 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:23.78 | |
6 | 237 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:23.81 | |
7 | 362 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:24.48 | |
8 | 174 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:26.15 | |
9 | 367 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:26.38 | |
10 | 303 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:26.67 | |
11 | 273 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:27.80 | |
12 | 244 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:27.86 | |
13 | 401 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:28.00 | |
14 | 200 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:28.10 | |
15 | 199 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:28.21 | |
16 | 245 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:28.27 | |
17 | 177 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:28.48 | |
18 | 384 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:28.63 | |
19 | 319 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:28.81 | |
20 | 264 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:28.96 | |
21 | 178 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:29.43 | |
22 | 357 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 1:29.47 | |
23 | 267 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:29.75 | |
24 | 215 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:29.84 | |
25 | 278 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:29.87 | |
26 | 385 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 1:30.00 | |
27 | 182 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:30.04 | |
28 | 247 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:30.20 | |
29 | 183 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 1:30.22 | |
30 | 261 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:30.70 | |
31 | 396 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:30.98 | |
32 | 234 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:31.00 | |
33 | 194 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:31.02 | |
34 | 387 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 1:31.20 | |
35 | 269 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:31.31 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 307 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:12.90 | |
2 | 371 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:12.90 | |
3 | 306 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:13.15 | |
4 | 220 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:14.00 | |
5 | 271 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:14.04 | |
6 | 227 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:16.13 | |
7 | 369 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:16.61 | |
8 | 219 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:17.93 | |
9 | 221 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:18.03 | |
10 | 279 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:18.13 | |
11 | 175 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:18.17 | |
12 | 184 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:18.38 | |
13 | 226 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:18.59 | |
14 | 322 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:18.78 | |
15 | 262 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:19.28 | |
16 | 392 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:19.28 | |
17 | 400 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:19.34 | |
18 | 381 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:20.12 | |
19 | 395 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:20.22 | |
20 | 263 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:21.89 | |
21 | 315 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:22.01 | |
22 | 202 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:22.19 | |
23 | 207 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:22.39 | |
24 | 205 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:22.49 | |
25 | 370 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:22.50 | |
26 | 411 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:22.50 | |
27 | 251 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:22.58 | |
28 | 259 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:22.66 | |
29 | 378 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:22.67 | |
30 | 255 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:22.70 | |
31 | 203 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:23.16 | |
32 | 250 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:23.43 | |
33 | 235 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:23.55 | |
34 | 296 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:23.68 | |
35 | 402 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:23.72 | |
36 | 317 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:23.83 | |
37 | 391 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:23.84 | |
38 | 403 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:23.92 | |
39 | 224 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:23.97 | |
40 | 314 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:24.08 | |
41 | 185 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:24.48 | |
42 | 216 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:24.55 | |
43 | 260 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:24.61 | |
44 | 298 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:24.72 | |
45 | 380 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 1:24.79 | |
46 | 206 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:24.82 | |
47 | 274 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:24.83 | |
48 | 404 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 1:24.92 | |
49 | 323 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:24.96 | |
50 | 299 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:24.98 | |
51 | 222 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:25.03 | |
52 | 308 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:25.06 | |
53 | 176 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:25.07 | |
54 | 316 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:25.19 | |
55 | 354 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 1:25.19 | |
56 | 358 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:25.26 | |
57 | 170 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:27.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 2, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2007 |
1 | 281 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:16.23 | |
2 | 312 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:16.60 | |
3 | 282 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:16.81 | |
4 | 231 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:17.64 | |
5 | 197 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:17.71 | |
6 | 353 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 1:18.50 | |
7 | 409 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:18.62 | |
8 | 228 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:18.89 | |
9 | 186 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:20.32 | |
10 | 218 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:20.62 | |
11 | 276 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:20.74 | |
12 | 249 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:20.82 | |
13 | 277 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:20.84 | |
14 | 398 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:20.87 | |
15 | 198 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:21.06 | |
16 | 188 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:21.26 | |
17 | 275 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:21.28 | |
18 | 189 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:21.96 | |
19 | 405 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:22.20 | |
20 | 311 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:22.38 | |
21 | 304 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:22.91 | |
22 | 356 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:22.98 | |
23 | 310 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:23.02 | |
24 | 246 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:23.12 | |
25 | 302 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:23.23 | |
26 | 377 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 1:23.27 | |
27 | 288 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:23.35 | |
28 | 393 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:23.47 | |
29 | 283 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:23.64 | |
30 | 204 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:24.38 | |
31 | 294 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:24.56 | |
32 | 352 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 1:24.63 | |
33 | 365 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:24.68 | |
34 | 374 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 1:24.70 | |
35 | 208 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:24.95 | |
36 | 253 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:24.96 | |
37 | 187 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:25.56 | |
38 | 248 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:25.76 | |
39 | 233 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:26.25 | |
40 | 383 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 1:26.28 | |
41 | 372 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:26.75 | |
42 | 390 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:26.82 | |
43 | 355 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 1:26.92 | |
44 | 412 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:26.94 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 313 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:05.39 | |
2 | 394 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:08.65 | |
3 | 193 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:08.92 | |
4 | 309 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:09.55 | |
5 | 238 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:10.82 | |
6 | 172 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:11.15 | |
7 | 191 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:12.07 | |
8 | 190 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:12.28 | |
9 | 359 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:12.37 | |
10 | 230 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:12.53 | |
11 | 291 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:13.03 | |
12 | 376 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 1:13.03 | |
13 | 173 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:13.10 | |
14 | 209 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:13.20 | |
15 | 318 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:13.67 | |
16 | 305 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:14.05 | |
17 | 300 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:14.32 | |
18 | 195 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:14.53 | |
19 | 272 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:14.93 | |
20 | 301 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:15.55 | |
21 | 252 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:16.01 | |
22 | 321 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:16.36 | |
23 | 292 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:16.37 | |
24 | 223 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:16.43 | |
25 | 320 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:16.56 | |
26 | 254 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:17.10 | |
27 | 289 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:17.18 | |
28 | 214 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:17.31 | |
29 | 180 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:17.33 | |
30 | 293 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:17.71 | |
31 | 179 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:17.96 | |
32 | 268 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:18.00 | |
33 | 192 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:18.30 | |
34 | 368 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:18.81 | |
35 | 213 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 1:18.91 | |
36 | 297 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:19.23 | |
37 | 225 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:19.38 | |
38 | 229 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:19.41 | |
39 | 324 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:19.68 | |
40 | 361 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:19.73 | |
41 | 196 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:19.95 | |
42 | 325 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:20.00 | |
43 | 210 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:20.08 | |
44 | 270 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:20.19 | |
45 | 397 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 1:20.40 | |
46 | 217 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:20.55 | |
47 | 373 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:20.66 | |
48 | 375 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:20.83 | |
49 | 399 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:20.85 | |
50 | 290 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:20.88 | |
51 | 266 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:21.10 | |
52 | 258 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:21.17 | |
53 | 360 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:23.11 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2008-2008 |
1 | 171 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 35.03 | |
2 | 379 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 35.23 | |
3 | 319 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 36.62 | |
4 | 386 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 36.96 | |
5 | 215 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 37.02 | |
6 | 200 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 37.14 | |
7 | 303 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 37.75 | |
8 | 278 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 38.15 | |
9 | 264 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 38.23 | |
10 | 232 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 38.77 | |
11 | 362 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 39.29 | |
12 | 237 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 39.61 | |
13 | 234 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 39.93 | |
14 | 384 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 39.93 | |
15 | 367 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 40.58 | |
16 | 245 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 40.79 | |
17 | 269 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 40.93 | |
18 | 357 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 41.18 | |
19 | 174 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 41.41 | |
20 | 177 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 41.85 | |
21 | 244 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 41.95 | |
22 | 273 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 42.31 | |
23 | 387 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 42.63 | |
24 | 247 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 42.76 | |
25 | 181 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 43.45 | |
26 | 183 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 43.57 | |
27 | 199 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 43.58 | |
28 | 178 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 43.63 | |
29 | 396 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 44.20 | |
30 | 182 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 44.37 | |
31 | 261 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 44.98 | |
32 | 267 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 45.09 | |
33 | 385 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 47.68 | |
34 | 401 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 49.88 | |
35 | 194 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 53.12 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 371 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 30.61 | |
2 | 227 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 31.70 | |
3 | 307 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 31.80 | |
4 | 220 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 32.07 | |
5 | 271 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 32.39 | |
6 | 221 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 32.78 | |
7 | 369 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 32.97 | |
8 | 306 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 33.05 | |
9 | 395 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 33.50 | |
10 | 381 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 33.93 | |
11 | 170 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 34.13 | |
12 | 400 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 34.38 | |
13 | 184 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 34.63 | |
14 | 279 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 34.65 | |
15 | 226 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 34.74 | |
16 | 404 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 34.88 | |
17 | 202 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 34.98 | |
18 | 219 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 35.05 | |
19 | 259 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 35.05 | |
20 | 315 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 35.81 | |
21 | 323 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 36.55 | |
22 | 358 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 36.59 | |
23 | 392 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 36.61 | |
24 | 391 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 36.72 | |
25 | 262 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 36.73 | |
26 | 322 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 36.78 | |
27 | 175 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 36.89 | |
28 | 260 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 37.14 | |
29 | 205 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 37.22 | |
30 | 255 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 37.43 | |
31 | 224 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 37.57 | |
32 | 235 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 37.63 | |
33 | 403 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 37.75 | |
34 | 207 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 37.78 | |
35 | 308 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 38.10 | |
36 | 402 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 38.16 | |
37 | 263 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 38.17 | |
38 | 222 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 38.52 | |
39 | 185 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 38.53 | |
40 | 203 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 39.00 | |
41 | 316 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 39.03 | |
42 | 274 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 39.12 | |
43 | 176 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 39.16 | |
44 | 216 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 39.28 | |
45 | 411 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 39.47 | |
46 | 296 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 39.64 | |
47 | 299 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 40.07 | |
48 | 378 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 40.39 | |
49 | 251 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 41.04 | |
50 | 317 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 41.18 | |
51 | 380 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 41.35 | |
52 | 314 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 41.38 | |
53 | 370 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 41.72 | |
54 | 354 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 42.02 | |
55 | 250 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 43.40 | |
56 | 298 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 45.15 | |
57 | 206 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 45.42 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2007 |
1 | 294 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 32.23 | |
2 | 281 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 32.48 | |
3 | 228 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 33.14 | |
4 | 282 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 33.26 | |
5 | 249 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 33.42 | |
6 | 312 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 33.53 | |
7 | 277 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 33.64 | |
8 | 231 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 33.81 | |
9 | 197 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 33.97 | |
10 | 409 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 34.06 | |
11 | 198 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 34.42 | |
12 | 353 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 34.62 | |
13 | 248 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 34.71 | |
14 | 390 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 34.86 | |
15 | 405 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 34.86 | |
16 | 310 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 35.05 | |
17 | 276 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 35.25 | |
18 | 275 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 35.30 | |
19 | 288 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 35.41 | |
20 | 352 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 35.78 | |
21 | 186 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 35.84 | |
22 | 253 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 36.22 | |
23 | 393 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 36.45 | |
24 | 398 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 36.68 | |
25 | 187 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 36.72 | |
26 | 311 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 36.83 | |
27 | 304 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 36.84 | |
28 | 204 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 36.95 | |
29 | 372 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 37.18 | |
30 | 189 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 37.24 | |
31 | 377 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 37.33 | |
32 | 188 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 37.47 | |
33 | 302 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 38.05 | |
34 | 283 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 38.29 | |
35 | 218 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 39.17 | |
36 | 355 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 39.49 | |
37 | 356 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 39.90 | |
38 | 208 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 40.00 | |
39 | 383 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 40.81 | |
40 | 374 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 41.71 | |
41 | 246 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 42.28 | |
42 | 365 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 43.14 | |
43 | 233 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 44.28 | |
44 | 412 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 44.31 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 313 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 29.01 | |
2 | 193 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 30.47 | |
3 | 309 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 30.52 | |
4 | 359 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 30.83 | |
5 | 292 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 30.90 | |
6 | 172 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 31.24 | |
7 | 291 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 31.24 | |
8 | 191 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 31.38 | |
9 | 376 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 31.73 | |
10 | 394 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 31.78 | |
11 | 230 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 32.27 | |
12 | 301 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 32.63 | |
13 | 238 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 32.81 | |
14 | 321 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 32.83 | |
15 | 293 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 32.97 | |
16 | 195 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 32.99 | |
17 | 254 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 32.99 | |
18 | 290 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 33.07 | |
19 | 325 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 33.11 | |
20 | 223 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 33.22 | |
21 | 252 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 33.22 | |
22 | 289 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 33.33 | |
23 | 268 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 33.44 | |
24 | 179 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 33.45 | |
25 | 305 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 33.52 | |
26 | 173 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 33.63 | |
27 | 214 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 33.63 | |
28 | 229 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 34.00 | |
29 | 300 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 34.31 | |
30 | 213 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 34.52 | |
31 | 209 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 34.53 | |
32 | 266 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 34.56 | |
33 | 272 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 34.75 | |
34 | 196 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 34.94 | |
35 | 225 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 34.94 | |
36 | 318 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 34.98 | |
37 | 399 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 35.35 | |
38 | 375 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 35.37 | |
39 | 180 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 35.44 | |
40 | 320 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 35.68 | |
41 | 270 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 35.92 | |
42 | 192 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 36.01 | |
43 | 360 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 36.01 | |
44 | 217 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 36.12 | |
45 | 324 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 36.18 | |
46 | 368 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 36.67 | |
47 | 190 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 36.78 | |
48 | 397 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 36.83 | |
49 | 361 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 37.26 | |
50 | 373 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 37.38 | |
51 | 258 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 38.12 | |
52 | 210 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 38.71 | |
53 | 297 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 39.40 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 5, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2008-2008 |
1 | 386 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:09.36 | |
2 | 171 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:10.82 | |
3 | 181 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:10.83 | |
4 | 379 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 1:10.93 | |
5 | 237 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:11.46 | |
6 | 362 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:11.99 | |
7 | 232 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:14.06 | |
8 | 215 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:14.41 | |
9 | 357 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 1:14.84 | |
10 | 303 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:15.01 | |
11 | 387 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 1:16.13 | |
12 | 385 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 1:16.31 | |
13 | 174 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:16.46 | |
14 | 200 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:16.49 | |
15 | 182 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:17.75 | |
16 | 396 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:18.50 | |
17 | 278 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:19.14 | |
18 | 234 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:19.49 | |
19 | 367 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:19.63 | |
20 | 319 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:19.98 | |
21 | 267 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:20.02 | |
22 | 273 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:20.39 | |
23 | 245 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:21.12 | |
24 | 269 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:21.52 | |
25 | 244 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:21.62 | |
26 | 194 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:21.67 | |
27 | 401 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:21.95 | |
28 | 261 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:22.30 | |
29 | 178 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:22.48 | |
30 | 247 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:22.67 | |
31 | 384 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:23.04 | |
32 | 264 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:24.38 | |
33 | 199 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:25.58 | |
34 | 177 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:29.77 | |
35 | 183 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 1:35.73 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 227 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:01.17 | |
2 | 307 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:04.19 | |
3 | 371 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:04.70 | |
4 | 220 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:05.28 | |
5 | 306 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:06.01 | |
6 | 271 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:06.36 | |
7 | 262 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:08.06 | |
8 | 369 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:08.46 | |
9 | 219 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:08.75 | |
10 | 395 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:08.92 | |
11 | 296 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:08.98 | |
12 | 317 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:09.19 | |
13 | 322 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:09.32 | |
14 | 226 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:09.39 | |
15 | 221 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:09.67 | |
16 | 381 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:09.81 | |
17 | 392 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:09.85 | |
18 | 279 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:09.91 | |
19 | 176 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:10.34 | |
20 | 224 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:10.34 | |
21 | 274 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:10.75 | |
22 | 316 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:11.26 | |
23 | 314 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:11.39 | |
24 | 203 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:11.43 | |
25 | 206 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:11.51 | |
26 | 315 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:12.19 | |
27 | 202 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:12.52 | |
28 | 378 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:12.57 | |
29 | 400 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:12.61 | |
30 | 185 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:13.15 | |
31 | 298 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:13.31 | |
32 | 260 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:13.33 | |
33 | 411 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:13.33 | |
34 | 235 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:13.47 | |
35 | 354 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 1:13.64 | |
36 | 216 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:13.78 | |
37 | 250 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:13.99 | |
38 | 299 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:14.07 | |
39 | 323 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:14.10 | |
40 | 175 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:14.13 | |
41 | 170 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:14.34 | |
42 | 403 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:14.56 | |
43 | 370 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:14.70 | |
44 | 184 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:14.82 | |
45 | 259 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:14.87 | |
46 | 205 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:15.14 | |
47 | 358 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:15.33 | |
48 | 207 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:15.37 | |
49 | 222 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:15.56 | |
50 | 402 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:15.91 | |
51 | 404 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 1:15.92 | |
52 | 255 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:16.85 | |
53 | 308 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:17.16 | |
54 | 251 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:18.19 | |
55 | 263 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:19.48 | |
56 | 380 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 1:19.53 | |
57 | 391 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:20.94 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 6, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2007 |
1 | 197 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:07.00 | |
2 | 409 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:07.56 | |
3 | 228 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:07.67 | |
4 | 281 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:08.12 | |
5 | 208 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:08.33 | |
6 | 353 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 1:08.62 | |
7 | 198 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:08.66 | |
8 | 312 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:08.91 | |
9 | 231 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:08.93 | |
10 | 189 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:08.97 | |
11 | 249 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:08.99 | |
12 | 282 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:09.02 | |
13 | 288 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:09.74 | |
14 | 304 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:10.17 | |
15 | 186 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:11.15 | |
16 | 253 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:11.19 | |
17 | 393 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:11.64 | |
18 | 294 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:11.90 | |
19 | 277 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:12.06 | |
20 | 352 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 1:12.24 | |
21 | 188 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:12.27 | |
22 | 276 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:12.55 | |
23 | 356 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:12.62 | |
24 | 204 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:12.80 | |
25 | 248 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:12.88 | |
26 | 405 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:13.00 | |
27 | 275 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:13.34 | |
28 | 187 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:14.00 | |
29 | 377 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 1:14.41 | |
30 | 311 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:14.69 | |
31 | 398 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:14.69 | |
32 | 390 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:14.72 | |
33 | 412 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:15.01 | |
34 | 283 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:15.03 | |
35 | 310 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:15.25 | |
36 | 302 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:15.72 | |
37 | 218 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:16.15 | |
38 | 246 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:17.35 | |
39 | 355 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 1:17.79 | |
40 | 365 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:18.73 | |
41 | 372 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:19.24 | |
42 | 233 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:19.42 | |
43 | 374 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 1:19.55 | |
44 | 383 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 1:21.40 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 313 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 57.09 | |
2 | 230 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 58.81 | |
3 | 195 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:01.46 | |
4 | 376 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 1:01.48 | |
5 | 309 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:02.18 | |
6 | 238 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:02.23 | |
7 | 193 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:02.26 | |
8 | 359 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:02.84 | |
9 | 172 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:02.91 | |
10 | 209 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:03.27 | |
11 | 252 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:03.84 | |
12 | 214 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:04.04 | |
13 | 191 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:04.09 | |
14 | 318 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:04.58 | |
15 | 254 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:04.69 | |
16 | 173 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:04.77 | |
17 | 223 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:05.22 | |
18 | 394 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:05.23 | |
19 | 320 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:05.40 | |
20 | 305 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:05.57 | |
21 | 291 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:05.71 | |
22 | 268 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:05.89 | |
23 | 289 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:06.23 | |
24 | 225 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:06.24 | |
25 | 324 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:06.36 | |
26 | 213 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 1:06.48 | |
27 | 297 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:06.61 | |
28 | 190 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:06.84 | |
29 | 272 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:06.95 | |
30 | 300 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:07.21 | |
31 | 196 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:07.33 | |
32 | 210 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:07.86 | |
33 | 179 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:07.90 | |
34 | 229 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:08.10 | |
35 | 292 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:08.11 | |
36 | 373 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:08.53 | |
37 | 301 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:08.59 | |
38 | 266 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:08.73 | |
39 | 325 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:08.82 | |
40 | 180 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:09.08 | |
41 | 360 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:09.44 | |
42 | 270 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:09.58 | |
43 | 258 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:09.63 | |
44 | 290 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:09.66 | |
45 | 321 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:09.73 | |
46 | 361 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:10.07 | |
47 | 192 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:10.49 | |
48 | 397 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 1:10.62 | |
49 | 217 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:11.26 | |
50 | 293 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:11.45 | |
51 | 399 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:11.52 | |
52 | 368 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:11.81 | |
53 | 375 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:13.60 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 7, 4x100m IM Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2008 |
1 | 239 | Hsk T2 Piger 1 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:06.75 | ||
2 | 330 | Vat 1 | 2007 | VAT CPH | 25 m | 5:11.89 | ||
3 | 327 | Sigma Piger 1 | 2007 | SIGMA | 25 m | 5:20.30 | ||
4 | 334 | Vg17 Piger 1 | 2007 | VG17 | 25 m | 5:22.61 | ||
5 | 286 | Gsc Piger 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 5:24.80 | ||
6 | 240 | Hsk T2 Piger 2 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:26.03 | ||
7 | 407 | Gti Piger | 2007 | GTI | 25 m | 5:27.13 | ||
8 | 211 | Køge Piger | 2007 | KØGE | 25 m | 5:30.23 | ||
9 | 256 | Helsingør Piger 1 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 5:38.91 | ||
10 | 328 | Sigma Piger 2 | 2007 | SIGMA | 25 m | 5:42.70 | ||
11 | 335 | Vg17 Piger 2 | 2007 | VG17 | 25 m | 5:47.34 | ||
12 | 241 | Hsk T2 Piger 3 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:48.43 | ||
13 | 388 | Hvidovre Piger | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | 5:55.10 | ||
14 | 329 | Sigma Piger 3 | 2007 | SIGMA | 25 m | 5:58.17 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 8, 4x100m IM Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2007 |
1 | 331 | Vat 1 | 2006 | VAT CPH | 25 m | 4:44.81 | ||
2 | 326 | Sigma Drenge 1 | 2006 | SIGMA | 25 m | 4:59.54 | ||
3 | 242 | Hsk T2 Drenge 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:01.62 | ||
4 | 295 | Gentofte Drenge 1 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 5:04.29 | ||
5 | 284 | Gsc Drenge 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 5:05.97 | ||
6 | 336 | Vg17 Drenge 1 | 2006 | VG17 | 25 m | 5:06.27 | ||
7 | 406 | Gti Drenge | 2006 | GTI | 25 m | 5:10.28 | ||
8 | 363 | Kvik Drenge 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 5:11.00 | ||
9 | 201 | Lyngby Shark Hunters | 2006 | LYNGBY | 25 m | 5:13.25 | ||
10 | 243 | Hsk T2 Drenge 2 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:14.03 | ||
11 | 257 | Helsingør Drenge 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 5:18.89 | ||
12 | 212 | Køge Drenge | 2006 | KØGE | 25 m | 5:22.61 | ||
13 | 285 | Gsc Drenge 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 5:23.05 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 9, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2008 |
1 | 239 | Hsk T2 Piger 1 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:14.86 | ||
2 | 330 | Vat 1 | 2007 | VAT CPH | 25 m | 2:20.41 | ||
3 | 327 | Sigma Piger 1 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:21.15 | ||
4 | 407 | Gti Piger | 2007 | GTI | 25 m | 2:21.36 | ||
5 | 334 | Vg17 Piger 1 | 2007 | VG17 | 25 m | 2:23.54 | ||
6 | 286 | Gsc Piger 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:24.46 | ||
7 | 240 | Hsk T2 Piger 2 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:26.60 | ||
8 | 211 | Køge Piger | 2007 | KØGE | 25 m | 2:27.13 | ||
9 | 256 | Helsingør Piger 1 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:31.56 | ||
10 | 328 | Sigma Piger 2 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:31.79 | ||
11 | 335 | Vg17 Piger 2 | 2007 | VG17 | 25 m | 2:34.27 | ||
12 | 332 | Vat 2 | 2007 | VAT CPH | 25 m | 2:34.87 | ||
13 | 241 | Hsk T2 Piger 3 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:36.50 | ||
14 | 329 | Sigma Piger 3 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:49.59 | ||
15 | 388 | Hvidovre Piger | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | 2:50.84 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 10, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2007 |
1 | 331 | Vat 1 | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:07.13 | ||
2 | 295 | Gentofte Drenge 1 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:13.05 | ||
3 | 406 | Gti Drenge | 2006 | GTI | 25 m | 2:14.23 | ||
4 | 242 | Hsk T2 Drenge 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:15.02 | ||
5 | 326 | Sigma Drenge 1 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:15.15 | ||
6 | 336 | Vg17 Drenge 1 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:15.70 | ||
7 | 284 | Gsc Drenge 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:16.28 | ||
8 | 257 | Helsingør Drenge 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:16.63 | ||
9 | 201 | Lyngby Shark Hunters | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:20.18 | ||
10 | 243 | Hsk T2 Drenge 2 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:21.52 | ||
11 | 333 | Vat 2 | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:23.58 | ||
12 | 212 | Køge Drenge | 2006 | KØGE | 25 m | 2:24.86 | ||
13 | 285 | Gsc Drenge 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:25.27 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 11, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2008-2008 |
1 | 171 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 2:49.01 | |
2 | 379 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 2:53.29 | |
3 | 232 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 2:59.39 | |
4 | 237 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 3:03.69 | |
5 | 174 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 3:05.79 | |
6 | 182 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 3:05.94 | |
7 | 367 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 3:06.44 | |
8 | 386 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 3:06.65 | |
9 | 181 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 3:07.13 | |
10 | 200 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 3:07.87 | |
11 | 401 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 3:08.34 | |
12 | 303 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 3:08.50 | |
13 | 244 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 3:08.92 | |
14 | 273 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 3:09.69 | |
15 | 362 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 3:10.48 | |
16 | 245 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 3:10.52 | |
17 | 234 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 3:12.01 | |
18 | 177 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 3:13.09 | |
19 | 215 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 3:13.51 | |
20 | 319 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 3:14.29 | |
21 | 278 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 3:15.79 | |
22 | 267 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 3:15.90 | |
23 | 384 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 3:15.90 | |
24 | 396 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 3:18.12 | |
25 | 357 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 3:18.52 | |
26 | 178 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 3:20.68 | |
27 | 194 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 3:22.40 | |
28 | 183 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 3:27.78 | |
29 | 264 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 3:30.53 | |
30 | 199 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 3:32.93 | |
31 | 387 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 3:38.90 | |
32 | 385 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 3:41.53 | |
33 | 261 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 3:42.52 | |
34 | 247 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | ||
35 | 269 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 307 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 2:37.78 | |
2 | 371 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 2:37.82 | |
3 | 306 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:38.17 | |
4 | 220 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:39.82 | |
5 | 271 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 2:42.05 | |
6 | 227 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 2:43.83 | |
7 | 219 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:43.90 | |
8 | 221 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 2:46.81 | |
9 | 369 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 2:48.94 | |
10 | 395 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 2:49.27 | |
11 | 400 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 2:49.55 | |
12 | 226 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 2:49.93 | |
13 | 184 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 2:51.34 | |
14 | 392 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:51.80 | |
15 | 262 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 2:52.32 | |
16 | 175 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 2:52.64 | |
17 | 170 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 2:54.00 | |
18 | 322 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 2:55.57 | |
19 | 176 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 2:56.55 | |
20 | 315 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 2:57.10 | |
21 | 235 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 2:57.53 | |
22 | 207 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 2:58.19 | |
23 | 391 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 2:58.48 | |
24 | 185 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 2:58.63 | |
25 | 296 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 2:58.67 | |
26 | 224 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 2:58.75 | |
27 | 255 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 2:58.92 | |
28 | 259 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 3:01.05 | |
29 | 222 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 3:01.09 | |
30 | 263 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 3:01.44 | |
31 | 316 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 3:01.46 | |
32 | 358 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 3:01.83 | |
33 | 279 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 3:02.08 | |
34 | 354 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 3:02.29 | |
35 | 203 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 3:02.41 | |
36 | 308 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 3:02.48 | |
37 | 274 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 3:03.28 | |
38 | 380 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 3:03.48 | |
39 | 411 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 3:03.59 | |
40 | 370 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 3:03.88 | |
41 | 202 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 3:04.65 | |
42 | 205 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 3:04.68 | |
43 | 402 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 3:05.15 | |
44 | 216 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 3:05.68 | |
45 | 298 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 3:07.45 | |
46 | 323 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 3:08.24 | |
47 | 299 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 3:09.19 | |
48 | 403 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 3:09.54 | |
49 | 206 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 3:09.94 | |
50 | 317 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 3:10.48 | |
51 | 404 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 3:12.07 | |
52 | 381 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 3:17.19 | |
53 | 251 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 3:25.85 | |
54 | 314 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 3:26.04 | |
55 | 378 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 3:34.31 | |
56 | 260 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 3:38.96 | |
57 | 250 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 12, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2007 |
1 | 281 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 2:43.43 | |
2 | 197 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 2:46.18 | |
3 | 231 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 2:47.32 | |
4 | 282 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 2:49.38 | |
5 | 353 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 2:50.47 | |
6 | 405 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 2:51.99 | |
7 | 356 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 2:52.45 | |
8 | 228 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 2:52.73 | |
9 | 186 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 2:53.00 | |
10 | 218 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 2:53.34 | |
11 | 312 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 2:53.73 | |
12 | 198 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 2:53.94 | |
13 | 393 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 2:54.54 | |
14 | 310 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 2:54.63 | |
15 | 398 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 2:55.65 | |
16 | 189 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:55.73 | |
17 | 304 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 2:55.91 | |
18 | 276 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 2:56.07 | |
19 | 409 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 2:56.22 | |
20 | 277 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 2:58.19 | |
21 | 377 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 2:58.25 | |
22 | 311 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 2:58.92 | |
23 | 188 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 2:59.35 | |
24 | 288 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 3:02.08 | |
25 | 275 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 3:02.80 | |
26 | 352 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 3:04.72 | |
27 | 246 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 3:04.95 | |
28 | 187 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 3:05.21 | |
29 | 390 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 3:05.39 | |
30 | 249 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 3:05.46 | |
31 | 302 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 3:05.78 | |
32 | 372 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 3:06.10 | |
33 | 283 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 3:06.51 | |
34 | 208 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 3:06.72 | |
35 | 294 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 3:07.62 | |
36 | 383 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 3:07.77 | |
37 | 204 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 3:08.46 | |
38 | 233 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 3:08.95 | |
39 | 355 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 3:11.01 | |
40 | 374 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 3:15.14 | |
41 | 365 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 3:20.00 | |
42 | 412 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 3:27.27 | |
43 | 248 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | ||
44 | 253 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m |
Årg. 2006-2006 |
1 | 313 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:19.75 | |
2 | 193 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 2:28.66 | |
3 | 394 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 2:31.97 | |
4 | 238 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 2:32.22 | |
5 | 309 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:32.44 | |
6 | 172 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 2:34.04 | |
7 | 359 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 2:34.43 | |
8 | 230 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:36.08 | |
9 | 190 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 2:36.50 | |
10 | 300 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 2:38.37 | |
11 | 191 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 2:38.49 | |
12 | 195 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:38.78 | |
13 | 321 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:39.67 | |
14 | 291 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 2:40.55 | |
15 | 376 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 2:40.63 | |
16 | 173 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 2:40.82 | |
17 | 318 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:40.97 | |
18 | 209 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 2:41.04 | |
19 | 272 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 2:43.74 | |
20 | 293 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 2:45.39 | |
21 | 320 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 2:45.54 | |
22 | 214 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 2:45.92 | |
23 | 213 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 2:46.05 | |
24 | 223 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:46.13 | |
25 | 324 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 2:46.19 | |
26 | 301 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 2:46.30 | |
27 | 179 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 2:46.85 | |
28 | 305 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 2:47.35 | |
29 | 196 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 2:47.49 | |
30 | 292 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 2:47.84 | |
31 | 289 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 2:48.36 | |
32 | 229 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 2:48.55 | |
33 | 268 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 2:48.69 | |
34 | 180 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 2:49.02 | |
35 | 192 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 2:49.86 | |
36 | 297 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 2:49.89 | |
37 | 325 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 2:50.18 | |
38 | 210 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 2:50.60 | |
39 | 290 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 2:51.21 | |
40 | 399 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 2:53.91 | |
41 | 270 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 2:53.93 | |
42 | 225 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 2:53.99 | |
43 | 368 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 2:54.04 | |
44 | 217 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 2:54.54 | |
45 | 361 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 2:55.12 | |
46 | 375 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 2:56.02 | |
47 | 397 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 2:56.59 | |
48 | 266 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 2:57.07 | |
49 | 258 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 2:57.31 | |
50 | 360 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 2:57.65 | |
51 | 373 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 2:58.01 | |
52 | 252 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 2:59.54 | |
53 | 254 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 3:02.31 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2008-2008 |
1 | 171 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:18.17 | |
2 | 303 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:24.67 | |
3 | 237 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:24.73 | |
4 | 174 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:24.89 | |
5 | 379 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 1:24.97 | |
6 | 386 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:26.08 | |
7 | 200 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:26.21 | |
8 | 215 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:26.79 | |
9 | 367 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:26.96 | |
10 | 181 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:27.61 | |
11 | 278 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:28.00 | |
12 | 267 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:28.34 | |
13 | 362 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:28.59 | |
14 | 244 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:28.70 | |
15 | 247 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:29.65 | |
16 | 319 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:30.31 | |
17 | 194 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:30.47 | |
18 | 178 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:31.28 | |
19 | 269 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:31.44 | |
20 | 232 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:32.26 | |
21 | 234 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:32.74 | |
22 | 384 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:32.97 | |
23 | 264 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:33.55 | |
24 | 199 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:33.57 | |
25 | 183 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 1:33.92 | |
26 | 261 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:33.95 | |
27 | 273 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:34.01 | |
28 | 177 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:34.12 | |
29 | 245 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:34.89 | |
30 | 401 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:35.44 | |
31 | 182 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:36.69 | |
32 | 357 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 1:37.34 | |
33 | 396 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:39.61 | |
34 | 387 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 1:40.14 | |
35 | 385 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 1:42.92 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 371 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:11.21 | |
2 | 306 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:13.25 | |
3 | 307 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:13.65 | |
4 | 220 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:14.93 | |
5 | 219 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:17.26 | |
6 | 271 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:17.39 | |
7 | 262 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:17.74 | |
8 | 392 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:17.97 | |
9 | 221 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:18.78 | |
10 | 381 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:19.69 | |
11 | 227 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:19.93 | |
12 | 395 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:20.11 | |
13 | 175 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:20.13 | |
14 | 170 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:20.38 | |
15 | 315 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:20.48 | |
16 | 391 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:20.77 | |
17 | 411 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:21.69 | |
18 | 279 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:21.86 | |
19 | 274 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:21.96 | |
20 | 322 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:21.97 | |
21 | 378 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:22.02 | |
22 | 323 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:22.04 | |
23 | 205 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:22.21 | |
24 | 369 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:22.28 | |
25 | 260 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:22.49 | |
26 | 403 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:22.74 | |
27 | 259 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:22.76 | |
28 | 298 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:22.79 | |
29 | 402 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:22.93 | |
30 | 185 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:23.63 | |
31 | 207 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:23.70 | |
32 | 255 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:23.72 | |
33 | 380 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 1:23.76 | |
34 | 222 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:24.29 | |
35 | 235 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:24.47 | |
36 | 176 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:24.68 | |
37 | 216 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:24.82 | |
38 | 317 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:25.13 | |
39 | 358 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:25.70 | |
40 | 203 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:25.82 | |
41 | 314 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:25.83 | |
42 | 370 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:25.93 | |
43 | 184 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:25.98 | |
44 | 316 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:26.07 | |
45 | 263 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:26.11 | |
46 | 224 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:26.24 | |
47 | 308 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:27.53 | |
48 | 251 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:28.25 | |
49 | 226 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:28.74 | |
50 | 202 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:28.75 | |
51 | 296 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:29.88 | |
52 | 299 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:30.20 | |
53 | 354 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 1:30.61 | |
54 | 400 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:31.09 | |
55 | 206 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:32.46 | |
56 | 250 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:40.22 | |
57 | 404 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 1:40.62 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2007 |
1 | 282 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:14.00 | |
2 | 228 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:15.39 | |
3 | 281 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:16.21 | |
4 | 409 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:17.42 | |
5 | 197 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:18.66 | |
6 | 353 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 1:18.70 | |
7 | 188 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:19.36 | |
8 | 189 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:19.62 | |
9 | 277 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:19.89 | |
10 | 198 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:20.23 | |
11 | 288 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:20.32 | |
12 | 311 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:20.68 | |
13 | 356 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:20.75 | |
14 | 186 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:21.44 | |
15 | 249 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:21.45 | |
16 | 398 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:21.52 | |
17 | 246 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:21.73 | |
18 | 231 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:22.13 | |
19 | 208 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:22.24 | |
20 | 312 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:22.86 | |
21 | 275 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:23.05 | |
22 | 310 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:23.42 | |
23 | 276 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:23.76 | |
24 | 294 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:23.81 | |
25 | 248 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:24.14 | |
26 | 374 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 1:24.16 | |
27 | 304 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:24.39 | |
28 | 187 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:24.56 | |
29 | 393 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:24.86 | |
30 | 390 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:25.00 | |
31 | 365 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:25.10 | |
32 | 405 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:25.68 | |
33 | 253 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:26.86 | |
34 | 352 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 1:26.86 | |
35 | 372 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:27.68 | |
36 | 412 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:27.86 | |
37 | 302 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:28.05 | |
38 | 204 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:28.52 | |
39 | 218 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:29.37 | |
40 | 355 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 1:31.94 | |
41 | 233 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:31.97 | |
42 | 377 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 1:33.73 | |
43 | 283 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:36.21 | |
44 | 383 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 1:41.46 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 313 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:04.25 | |
2 | 195 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:09.75 | |
3 | 193 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:09.90 | |
4 | 191 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:10.33 | |
5 | 230 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:10.85 | |
6 | 238 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:11.08 | |
7 | 309 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:11.68 | |
8 | 318 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:11.93 | |
9 | 190 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:12.75 | |
10 | 291 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:13.33 | |
11 | 359 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:14.64 | |
12 | 394 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:14.69 | |
13 | 268 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:14.85 | |
14 | 293 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:14.97 | |
15 | 272 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:15.00 | |
16 | 320 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:15.23 | |
17 | 305 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:15.42 | |
18 | 225 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:15.48 | |
19 | 373 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:15.83 | |
20 | 376 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 1:15.85 | |
21 | 397 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 1:15.89 | |
22 | 209 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:16.42 | |
23 | 254 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:16.47 | |
24 | 223 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:16.54 | |
25 | 252 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:17.26 | |
26 | 292 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:17.27 | |
27 | 321 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:18.05 | |
28 | 301 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:18.13 | |
29 | 325 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:18.73 | |
30 | 324 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:18.97 | |
31 | 172 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:19.48 | |
32 | 300 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:19.56 | |
33 | 368 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:20.29 | |
34 | 229 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:20.80 | |
35 | 180 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:20.89 | |
36 | 173 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:20.98 | |
37 | 297 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:21.82 | |
38 | 213 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 1:21.92 | |
39 | 214 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:22.03 | |
40 | 399 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:22.17 | |
41 | 179 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:22.27 | |
42 | 217 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:22.28 | |
43 | 360 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:22.71 | |
44 | 290 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:23.36 | |
45 | 289 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:23.79 | |
46 | 266 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:24.11 | |
47 | 270 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:24.69 | |
48 | 361 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:25.34 | |
49 | 258 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:30.33 | |
50 | 375 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:31.37 | |
51 | 210 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:33.18 | |
52 | 196 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2008-2008 |
1 | 181 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 41.51 | |
2 | 199 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 42.23 | |
3 | 171 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 42.46 | |
4 | 379 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 42.92 | |
5 | 386 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 43.78 | |
6 | 401 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 43.92 | |
7 | 232 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 44.05 | |
8 | 367 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 44.93 | |
9 | 357 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 44.95 | |
10 | 234 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 44.97 | |
11 | 244 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 45.03 | |
12 | 267 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 45.15 | |
13 | 273 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 45.31 | |
14 | 362 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 45.47 | |
15 | 182 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 45.73 | |
16 | 245 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 46.32 | |
17 | 303 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 46.39 | |
18 | 247 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 46.51 | |
19 | 237 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 46.67 | |
20 | 384 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 46.70 | |
21 | 174 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 47.38 | |
22 | 200 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 47.59 | |
23 | 261 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 48.04 | |
24 | 177 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 48.09 | |
25 | 319 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 48.16 | |
26 | 278 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 49.33 | |
27 | 194 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 49.65 | |
28 | 264 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 49.86 | |
29 | 215 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 50.31 | |
30 | 269 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 50.88 | |
31 | 183 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 52.75 | |
32 | 396 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 53.16 | |
33 | 387 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 55.59 | |
34 | 385 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 56.02 | |
35 | 178 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 226 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 37.78 | |
2 | 307 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 37.98 | |
3 | 220 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 38.44 | |
4 | 322 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 38.65 | |
5 | 271 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 38.75 | |
6 | 221 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 38.86 | |
7 | 175 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 38.87 | |
8 | 306 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 39.16 | |
9 | 262 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 39.27 | |
10 | 369 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 39.27 | |
11 | 371 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 40.01 | |
12 | 219 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 40.17 | |
13 | 251 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 40.54 | |
14 | 206 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 40.61 | |
15 | 296 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 40.61 | |
16 | 227 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 40.79 | |
17 | 400 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 40.87 | |
18 | 263 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 40.88 | |
19 | 250 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 40.98 | |
20 | 392 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 41.57 | |
21 | 255 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 41.76 | |
22 | 260 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 41.81 | |
23 | 395 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 41.93 | |
24 | 381 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 42.26 | |
25 | 184 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 42.46 | |
26 | 202 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 42.60 | |
27 | 316 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 42.66 | |
28 | 235 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 43.29 | |
29 | 403 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 44.14 | |
30 | 259 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 44.49 | |
31 | 176 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 44.61 | |
32 | 380 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 44.62 | |
33 | 411 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 44.83 | |
34 | 299 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 44.89 | |
35 | 391 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 44.93 | |
36 | 317 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 44.97 | |
37 | 370 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 45.36 | |
38 | 203 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 45.41 | |
39 | 358 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 45.55 | |
40 | 279 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 46.04 | |
41 | 185 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 46.27 | |
42 | 298 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 46.58 | |
43 | 308 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 46.76 | |
44 | 207 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 46.92 | |
45 | 224 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 47.55 | |
46 | 274 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 47.81 | |
47 | 216 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 48.00 | |
48 | 222 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 48.29 | |
49 | 354 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 48.44 | |
50 | 402 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 48.53 | |
51 | 205 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 48.82 | |
52 | 378 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 48.82 | |
53 | 323 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 49.87 | |
54 | 404 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 50.34 | |
55 | 315 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 50.41 | |
56 | 314 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 50.51 | |
57 | 170 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 16, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2007 |
1 | 312 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 38.12 | |
2 | 282 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 39.59 | |
3 | 281 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 40.60 | |
4 | 231 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 41.07 | |
5 | 253 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 41.69 | |
6 | 197 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 41.98 | |
7 | 310 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 42.46 | |
8 | 365 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 42.50 | |
9 | 383 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 43.10 | |
10 | 353 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 43.12 | |
11 | 302 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 43.19 | |
12 | 277 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 43.24 | |
13 | 356 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 43.48 | |
14 | 377 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 43.51 | |
15 | 409 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 43.58 | |
16 | 398 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 43.94 | |
17 | 276 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 44.08 | |
18 | 188 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 44.14 | |
19 | 186 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 44.45 | |
20 | 249 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 44.71 | |
21 | 393 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 44.98 | |
22 | 405 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 45.15 | |
23 | 246 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 45.16 | |
24 | 288 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 45.18 | |
25 | 198 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 45.31 | |
26 | 311 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 45.36 | |
27 | 204 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 45.63 | |
28 | 374 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 45.97 | |
29 | 294 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 46.03 | |
30 | 218 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 46.37 | |
31 | 208 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 47.02 | |
32 | 228 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 47.32 | |
33 | 355 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 47.51 | |
34 | 275 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 47.80 | |
35 | 304 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 47.92 | |
36 | 189 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 48.09 | |
37 | 372 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 48.32 | |
38 | 352 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 48.53 | |
39 | 248 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 48.56 | |
40 | 233 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 50.09 | |
41 | 390 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 51.26 | |
42 | 283 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 53.88 | |
43 | 412 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 54.31 | |
44 | 187 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m |
Årg. 2006-2006 |
1 | 313 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 33.32 | |
2 | 394 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 34.73 | |
3 | 190 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 36.23 | |
4 | 300 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 36.26 | |
5 | 172 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 36.49 | |
6 | 291 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 36.64 | |
7 | 238 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 36.89 | |
8 | 173 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 37.48 | |
9 | 301 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 37.51 | |
10 | 193 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 37.64 | |
11 | 309 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 37.67 | |
12 | 321 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 37.92 | |
13 | 254 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 37.94 | |
14 | 272 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 38.72 | |
15 | 375 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 38.94 | |
16 | 292 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 38.98 | |
17 | 289 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 39.15 | |
18 | 180 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 39.59 | |
19 | 297 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 39.70 | |
20 | 318 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 39.84 | |
21 | 214 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 40.11 | |
22 | 191 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 40.17 | |
23 | 324 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 40.28 | |
24 | 325 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 40.29 | |
25 | 192 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 40.53 | |
26 | 359 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 40.54 | |
27 | 210 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 40.60 | |
28 | 195 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 40.61 | |
29 | 290 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 40.85 | |
30 | 196 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 40.99 | |
31 | 230 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 40.99 | |
32 | 376 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 41.15 | |
33 | 305 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 41.37 | |
34 | 368 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 41.39 | |
35 | 252 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 41.65 | |
36 | 270 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 41.76 | |
37 | 258 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 42.27 | |
38 | 213 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 42.28 | |
39 | 225 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 42.64 | |
40 | 217 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 42.88 | |
41 | 268 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 43.35 | |
42 | 229 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 43.40 | |
43 | 209 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 43.67 | |
44 | 223 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 43.67 | |
45 | 293 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 44.35 | |
46 | 397 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 44.63 | |
47 | 266 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 45.79 | |
48 | 360 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 46.13 | |
49 | 361 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 46.49 | |
50 | 399 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 47.22 | |
51 | 179 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 47.29 | |
52 | 373 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 48.24 | |
53 | 320 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 48.35 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 17, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2008 |
1 | 239 | Hsk T2 Piger 1 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:01.63 | ||
2 | 330 | Vat 1 | 2007 | VAT CPH | 25 m | 2:04.26 | ||
3 | 327 | Sigma Piger 1 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:06.45 | ||
4 | 407 | Gti Piger | 2007 | GTI | 25 m | 2:07.84 | ||
5 | 286 | Gsc Piger 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:09.35 | ||
6 | 240 | Hsk T2 Piger 2 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:10.01 | ||
7 | 334 | Vg17 Piger 1 | 2007 | VG17 | 25 m | 2:10.26 | ||
8 | 211 | Køge Piger | 2007 | KØGE | 25 m | 2:10.30 | ||
9 | 328 | Sigma Piger 2 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:13.51 | ||
10 | 332 | Vat 2 | 2007 | VAT CPH | 25 m | 2:14.40 | ||
11 | 256 | Helsingør Piger 1 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:15.24 | ||
12 | 335 | Vg17 Piger 2 | 2007 | VG17 | 25 m | 2:18.14 | ||
13 | 241 | Hsk T2 Piger 3 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:18.85 | ||
14 | 388 | Hvidovre Piger | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | 2:20.62 | ||
15 | 329 | Sigma Piger 3 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:23.74 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 18, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2007 |
1 | 331 | Vat 1 | 2006 | VAT CPH | 25 m | 1:56.24 | ||
2 | 242 | Hsk T2 Drenge 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:58.79 | ||
3 | 336 | Vg17 Drenge 1 | 2006 | VG17 | 25 m | 1:59.01 | ||
4 | 295 | Gentofte Drenge 1 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 1:59.37 | ||
5 | 326 | Sigma Drenge 1 | 2006 | SIGMA | 25 m | 1:59.98 | ||
6 | 257 | Helsingør Drenge 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:00.23 | ||
7 | 284 | Gsc Drenge 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:00.89 | ||
8 | 212 | Køge Drenge | 2006 | KØGE | 25 m | 2:02.37 | ||
9 | 406 | Gti Drenge | 2006 | GTI | 25 m | 2:03.03 | ||
10 | 201 | Lyngby Shark Hunters | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:03.46 | ||
11 | 243 | Hsk T2 Drenge 2 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:05.63 | ||
12 | 363 | Kvik Drenge 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:07.00 | ||
13 | 285 | Gsc Drenge 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:07.31 | ||
14 | 333 | Vat 2 | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:10.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:36 |