Ohjelma Falkenberg Race 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 17, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 213 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | 25 m | 1:06.42 | ||
2 | 59 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | 25 m | 1:07.03 | ||
3 | 802 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 1:07.86 | ||
4 | 486 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | 25 m | 1:07.90 | ||
5 | 112 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | 25 m | 1:08.30 | ||
6 | 729 | Torén Matilda | 2001 | UDDEVALLA | 25 m | 1:08.82 | ||
7 | 88 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:09.26 | ||
8 | 477 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | 25 m | 1:09.31 | ||
9 | 416 | Pålsson Therese | 2001 | SK LAXEN | 25 m | 1:09.40 | ||
10 | 683 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 1:09.51 | ||
11 | 568 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 1:09.52 | ||
12 | 539 | Stefanovic Vera | 2006 | OSKARSHAMN | 25 m | 1:09.54 | ||
13 | 286 | Skeppland Nellie | 2006 | KALMAR SS | 25 m | 1:09.55 | ||
14 | 87 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:09.77 | ||
15 | 632 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | 25 m | 1:09.81 | ||
16 | 136 | Högstedt Linnea | 2004 | GÖTEBORG | 25 m | 1:10.02 | ||
17 | 684 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:10.15 | ||
18 | 86 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:10.59 | ||
19 | 640 | Berggren Nikki | 2005 | VARBERG | 25 m | 1:10.70 | ||
20 | 621 | Jobe Emma | 2003 | TROLLHÄTTA | 50 m | 1:10.78 | ||
21 | 221 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | 25 m | 1:10.90 | ||
22 | 51 | Jónsdóttir Ásta Kristín | 2000 | ARM | 50 m | 1:10.95 | ||
23 | 236 | Danielsson Victoria | 2002 | JÖNKÖPING | 25 m | 1:11.22 | ||
24 | 556 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 25 m | 1:11.29 | ||
25 | 492 | Virén Astrid | 2004 | MASS | 25 m | 1:11.78 | ||
26 | 130 | Johannesson Saga | 2005 | GÖTEBORG | 25 m | 1:12.01 | ||
27 | 550 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:12.22 | ||
28 | 223 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:12.24 | ||
29 | 636 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | 25 m | 1:12.38 | ||
30 | 325 | Martinez Jonsson Klara | 2004 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:12.47 | ||
31 | 821 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:12.85 | EFT | |
32 | 89 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | 50 m | 1:12.89 | ||
33 | 216 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | 25 m | 1:13.00 | ||
34 | 735 | Nielsen Lina | 2005 | UDDEVALLA | 25 m | 1:13.01 | ||
35 | 54 | Lárusdóttir Svava Björg | 2003 | ARM | 50 m | 1:13.40 | ||
36 | 101 | Jonsson Julia | 2004 | FALKÖPING | 25 m | 1:13.69 | ||
37 | 705 | Haraldsson Ella | 2003 | HVETLANDA | 25 m | 1:13.94 | ||
38 | 127 | Skåring Frida | 2002 | GÖTEBORG | 25 m | 1:14.11 | ||
39 | 417 | Ivansson Erica | 2003 | SK LAXEN | 25 m | 1:14.14 | ||
40 | 489 | Sandberg Olivia | 2003 | MASS | 25 m | 1:14.57 | ||
41 | 748 | Rodin Lova | 2005 | UDDEVALLA | 25 m | 1:14.97 | ||
42 | 749 | Rödin Moa | 2004 | UDDEVALLA | 50 m | 1:15.08 | ||
43 | 314 | Hopmark Tina | 2002 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:15.14 | ||
44 | 739 | Eriksson Hilda | 2004 | UDDEVALLA | 25 m | 1:15.89 | ||
45 | 271 | Wolfgang Tilde | 2001 | KALMAR SS | 50 m | 1:16.07 | EFT | |
46 | 491 | Wang Elina | 2004 | MASS | 25 m | 1:16.19 | ||
47 | 334 | Samuelsson Linnéa | 2006 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:16.35 | ||
48 | 272 | Fröstberg Jenny | 2002 | KALMAR SS | 25 m | 1:16.42 | ||
49 | 688 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 1:16.60 | ||
50 | 428 | Allard Elicia | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 1:17.46 | ||
51 | 220 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | 25 m | 1:17.47 | ||
52 | 659 | Johansson Emma | 2005 | VARBERG | 25 m | 1:17.61 | ||
53 | 122 | Zhirkova Polina | 2004 | GÖTEBORG | 25 m | 1:17.94 | ||
54 | 427 | Reljanovic Nikita | 2004 | SK LAXEN | 25 m | 1:18.06 | ||
55 | 123 | Norlander Ida | 2003 | GÖTEBORG | 25 m | 1:18.11 | ||
56 | 545 | Blickfors Klara | 2006 | OSKARSHAMN | 25 m | 1:18.16 | ||
57 | 49 | Gylfadóttir Helena Rún | 2003 | ARM | 50 m | 1:18.17 | EFT | |
58 | 471 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | 25 m | 1:19.01 | ||
59 | 822 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:19.15 | EFT | |
60 | 650 | Dahlgren Emmie | 2004 | VARBERG | 25 m | 1:19.37 | ||
61 | 707 | Haraldsson Linnea | 2005 | HVETLANDA | 25 m | 1:19.59 | ||
62 | 50 | Jakobsdóttir Ágústa Bergrós | 2002 | ARM | 50 m | 1:19.88 | EFT | |
63 | 434 | Andersson Beatrice | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 1:19.99 | ||
64 | 759 | Wassblad Matilda | 2006 | UDDEVALLA | 25 m | 1:20.06 | ||
65 | 75 | Berge Kleber Alma | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:20.24 | ||
66 | 438 | Pålsson Emilia | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 1:20.58 | ||
67 | 232 | Jonsson Ida | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:20.67 | ||
68 | 579 | Toth Hedda | 2007 | POSEIDON | 25 m | 1:21.68 | ||
69 | 643 | Sjögren Filippa | 2006 | VARBERG | 25 m | 1:21.90 | ||
70 | 338 | Hildebrand Sigrid | 2006 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:21.98 | ||
71 | 103 | Stensson Josefine | 2003 | FALKÖPING | 50 m | 1:22.15 | ||
72 | 595 | Pettersson Elsa | 2005 | SK STIMMET | 25 m | 1:22.23 | ||
73 | 596 | Öberg Alice | 2005 | SK STIMMET | 25 m | 1:22.93 | ||
74 | 225 | Andersson Tilda | 2006 | JÖNKÖPING | 25 m | 1:23.21 | ||
75 | 712 | Bennehed Agnes | 2005 | VÄNERSBORG | 25 m | 1:23.23 | ||
76 | 60 | Ranvert Linnea | 2005 | SS DELFIN | 25 m | 1:23.29 | ||
77 | 121 | Jökulsdottir Anna Maria | 2003 | GÖTEBORG | 25 m | 1:23.33 | ||
78 | 454 | Fransson Alice | 2007 | SK LAXEN | 25 m | 1:23.36 | ||
79 | 437 | Ljungdahl Maja | 2006 | SK LAXEN | 25 m | 1:23.47 | ||
80 | 297 | Olson Maja | 2003 | KARLSHAMN | 25 m | 1:23.50 | ||
81 | 730 | Simonsson Emilia | 2002 | UDDEVALLA | 25 m | 1:23.62 | ||
82 | 592 | Andersson Julia | 2007 | RONNEBY SS | 25 m | 1:24.24 | ||
83 | 745 | Eriksson Nora | 2005 | UDDEVALLA | 50 m | 1:24.24 | ||
84 | 279 | Marcusson Sofia | 2005 | KALMAR SS | 25 m | 1:24.36 | ||
85 | 351 | Westerdahl Febe | 2006 | KUNGSBACKA | 50 m | 1:24.41 | ||
86 | 436 | Hägglund Tilda | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 1:24.48 | ||
87 | 288 | Skarpnord Elsa | 2007 | KALMAR SS | 25 m | 1:25.90 | ||
88 | 143 | Ha Elin | 2006 | GÖTEBORG | 25 m | 1:26.13 | ||
89 | 373 | Staafgård Olivia | 2007 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:26.28 | ||
90 | 582 | Jannasch Elin | 2005 | POSEIDON | 25 m | 1:26.97 | ||
91 | 521 | Carlsson Sigrid | 2006 | MASS | 25 m | 1:27.42 | ||
92 | 655 | Ceveryd Felicia | 2005 | VARBERG | 25 m | 1:27.48 | ||
93 | 755 | Kjellberg Ebba | 2006 | UDDEVALLA | 25 m | 1:27.94 | ||
94 | 53 | Kvaran Hrafnhildur Lóa | 2007 | ARM | 50 m | 1:28.39 | ||
95 | 694 | Rödin Maja | 2006 | VELLINGE-N | 25 m | 1:28.39 | ||
96 | 140 | Liu Evelina | 2004 | GÖTEBORG | 25 m | 1:29.01 | ||
97 | 64 | Norman Siri | 2006 | SS DELFIN | 50 m | 1:30.00 | ||
98 | 517 | Sonberger Alva | 2005 | MASS | 25 m | 1:30.07 | ||
99 | 784 | Havner Bianca | 2005 | FALKENBERG | 25 m | 1:30.07 | ||
100 | 43 | Arnfinnsdóttir Sunna | 2007 | ARM | 50 m | 1:30.09 | ||
101 | 510 | Suleyman Melis | 2005 | MASS | 25 m | 1:30.19 | ||
102 | 789 | Dahlberg Elise | 2006 | FALKENBERG | 25 m | 1:30.32 | ||
103 | 622 | Larsson Moa | 2005 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:30.74 | ||
104 | 47 | Eyjólfsdóttir Ylfa Ásgerður | 2006 | ARM | 50 m | 1:30.77 | ||
105 | 440 | Andersson Josephine | 2007 | SK LAXEN | 50 m | 1:31.09 | EFT | |
106 | 244 | Cosic Alma | 2006 | JÖNKÖPING | 25 m | 1:31.14 | ||
107 | 627 | Alfredsson Linnea | 2006 | TROLLHÄTTA | 50 m | 1:31.16 | ||
108 | 448 | Lindell Nellie | 2006 | SK LAXEN | 25 m | 1:31.98 | ||
109 | 763 | Borg Maja | 2006 | UDDEVALLA | 25 m | 1:32.25 | ||
110 | 764 | Aronsson Clara | 2004 | UDDEVALLA | 25 m | 1:32.30 | ||
111 | 154 | Hahne Selma | 2004 | GÖTEBORG | 25 m | 1:32.34 | ||
112 | 141 | Karlsson Nadja | 2004 | GÖTEBORG | 25 m | 1:32.53 | ||
113 | 520 | Bravert Livia | 2006 | MASS | 25 m | 1:32.62 | ||
114 | 543 | Lagström Alfrida | 2006 | OSKARSHAMN | 25 m | 1:32.71 | ||
115 | 347 | Ovise Gaëlle | 2005 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:33.04 | ||
116 | 620 | Carlsson Hanna | 2006 | TROLLHÄTTA | 50 m | 1:34.07 | ||
117 | 243 | Isomaa Isabella | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:34.08 | ||
118 | 150 | Isberg Sofia | 2006 | GÖTEBORG | 25 m | 1:34.36 | ||
119 | 623 | Wikberg Emma | 2007 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:35.33 | ||
120 | 747 | Blomberg Moa | 2005 | UDDEVALLA | 25 m | 1:35.45 | ||
121 | 788 | Johannesson Kristin | 2004 | FALKENBERG | 25 m | 1:35.47 | ||
122 | 45 | Bragadóttir Katla Mist | 2007 | ARM | 50 m | 1:35.65 | EFT | |
123 | 52 | Kristmannsdóttir Ylfa Lind | 2008 | ARM | 50 m | 1:35.99 | ||
124 | 547 | Eriksson Naima | 2007 | OSKARSHAMN | 50 m | 1:36.27 | ||
125 | 602 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | 25 m | 1:36.50 | ||
126 | 482 | Söderberg Tova | 2004 | MASS | 25 m | 1:36.68 | ||
127 | 581 | Zetterström Ella | 2005 | POSEIDON | 25 m | 1:36.83 | ||
128 | 617 | Särkiniemi Carlsson Emelie | 2005 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:37.67 | ||
129 | 333 | Norlin Jonna | 2006 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:37.77 | ||
130 | 703 | Yumer Azra | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 1:39.81 | ||
131 | 55 | Pálmadóttir Júlía | 2007 | ARM | 50 m | 1:40.72 | EFT | |
132 | 576 | Markenlöv Anna | 2005 | POSEIDON | 25 m | 1:41.20 | ||
133 | 544 | Almquist Julia | 2007 | OSKARSHAMN | 25 m | 1:41.68 | ||
134 | 439 | Barisic Sandra | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 1:43.21 | ||
135 | 133 | Rask Klara | 2005 | GÖTEBORG | 25 m | 1:43.54 | ||
136 | 616 | Olsson Julia | 2006 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:44.70 | ||
137 | 355 | Kanen Zoe | 2007 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:46.34 | ||
138 | 42 | Aradóttir Sólveig Ágústa | 2005 | ARM | 50 m | 1:46.42 | ||
139 | 360 | Håkansson Freja | 2007 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:47.31 | ||
140 | 699 | Sjögren Sofia | 2006 | VELLINGE-N | 25 m | 1:48.29 | ||
141 | 624 | Nordensson Clara | 2005 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:48.94 | ||
142 | 237 | Bergqvist Emma | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:49.58 | ||
143 | 240 | Liljekvist Lina | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:51.45 | ||
144 | 363 | Ivarsson Ida | 2006 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:54.67 | ||
145 | 81 | Ödman Amalia | 2005 | ELFSBORG | 50 m | |||
146 | 164 | Nysten Elsie | 2006 | GÖTEBORG | 50 m | |||
147 | 171 | Tikotska Sofia | 2007 | GÖTEBORG | 50 m | |||
148 | 174 | Nedholm Emma | 2005 | GÖTEBORG | 50 m | |||
149 | 285 | Hansen Sara | 2007 | KALMAR SS | 50 m | |||
150 | 375 | Mei-Ting Rutter Annalie | 2007 | KUNGSBACKA | 50 m | |||
151 | 399 | Honsberg Tuva | 2008 | KUNGÄLV | 50 m | |||
152 | 462 | Bertic Nicol | 2006 | SK LAXEN | 50 m | |||
153 | 465 | Röhrle Sophia | 2007 | SK LAXEN | 50 m | |||
154 | 700 | Lundblad Vilma | 2006 | VELLINGE-N | 50 m | |||
155 | 824 | Viberg Sofia | 2004 | KUNGÄLV | 50 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 14 april 2019 |
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb | Utskriftstid | 12:16 |