Ohjelma Västerås Meet 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lögarängsbadet |
Arrangör: |
Västerås Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 30 mar 2019 till den 31 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Bröstsim Damer
|
Final 1 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Pågens |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
512 |
1 |
|
Terese Lundberg |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:49.38 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
594 |
2 |
|
Matilda Lindqvist |
2004 |
SPIF SF |
1:39.49 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
371 |
3 |
|
Kajsa Franzén |
2004 |
UPSALA S |
1:38.59 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
4 |
|
Minea Dautbegovic |
2004 |
KARLSTAD |
1:36.06 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
5 |
|
Lisa Löf |
2004 |
GÄVLE SS |
1:36.13 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
538 |
6 |
|
Linnea Andersson |
2004 |
ÖSA |
1:39.11 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
401 |
7 |
|
Edith Lindhagen |
2004 |
UPSALA S |
1:39.98 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Bröstsim Damer |
Final 2 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
593 |
1 |
|
Sofia Lindqvist |
2004 |
SPIF SF |
1:35.70 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
458 |
2 |
|
Linn Melander |
2005 |
VÄSBY SS |
1:35.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
3 |
|
Klara Svenheim |
2005 |
SKK |
1:35.12 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4 |
|
Sigrid Bengtsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:34.04 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
504 |
5 |
|
Ida Ångström |
2005 |
VÄSTERÅS |
1:34.26 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
499 |
6 |
|
Mira Myllylä |
2002 |
VÄSTERÅS |
1:35.21 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
490 |
7 |
|
Malvina Walldén |
2005 |
VÄSTERÅS |
1:35.62 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
590 |
8 |
|
Linn Solehav |
2005 |
SPIF SF |
1:35.76 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Bröstsim Damer |
Final 3 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
534 |
1 |
|
Erika Svennberg |
2005 |
ÖSA |
1:33.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
409 |
2 |
|
Olivia Punga |
2005 |
UPSALA S |
1:33.30 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Alice Johansson |
2003 |
BÅLSTA SK |
1:33.04 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
4 |
|
Maya Levin |
2004 |
SKK |
1:32.54 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
5 |
|
Amanda Lindgren |
2000 |
SALA SS |
1:32.94 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
6 |
|
Nathalie Johansson |
2006 |
KARLSKO SF |
1:33.11 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
496 |
7 |
|
Matilda Lindgren |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:33.57 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
403 |
8 |
|
Alice Törnkvist |
2004 |
UPSALA S |
1:33.71 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Bröstsim Damer |
Final 4 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
570 |
1 |
|
Sofia Walsh |
2002 |
SPIF SF |
1:32.30 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
390 |
2 |
|
Klara Pettersson |
2004 |
UPSALA S |
1:31.63 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
586 |
3 |
|
Iza Ramså Ness |
2003 |
SPIF SF |
1:31.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
367 |
4 |
|
Tova Franzén |
2001 |
UPSALA S |
1:30.57 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
444 |
5 |
|
Mimmi Krekula |
2003 |
VÄSBY SS |
1:31.05 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
6 |
|
Alma Norgren |
2004 |
BÅLSTA SK |
1:31.41 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
579 |
7 |
|
Emelie Söderström |
2003 |
SPIF SF |
1:32.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
554 |
8 |
|
Andrea Mitrovic |
2002 |
SS04 |
1:32.33 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Bröstsim Damer |
Final 5 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
561 |
1 |
|
Emma Montelius |
2005 |
SS04 |
1:29.82 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
333 |
2 |
|
Clara Ersson |
2004 |
TÄBY SIM |
1:29.77 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
555 |
3 |
|
Rebecka Ishaq |
2003 |
SS04 |
1:29.62 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
578 |
4 |
|
Nicole Papachristou |
2003 |
SPIF SF |
1:29.21 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
5 |
|
Boel Jägerskog |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:29.39 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
588 |
6 |
|
Liv Asp Olsson |
2005 |
SPIF SF |
1:29.77 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
343 |
7 |
|
Alice Davies |
2004 |
TÄBY SIM |
1:29.81 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
8 |
|
Miranda Wahlstedt |
2006 |
KARLSTAD |
1:30.41 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Bröstsim Damer |
Final 6 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
1 |
|
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
SÄFFLE SS |
1:28.76 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
530 |
2 |
|
Josefina Näsén |
2005 |
ÖSA |
1:28.61 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
3 |
|
Vera Hermansson |
2003 |
UPSALA S |
1:28.46 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
557 |
4 |
|
Sofia Voigt |
2003 |
SS04 |
1:28.32 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
5 |
|
Nellie Ekman |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:28.46 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
6 |
|
Ellen Roos |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:28.54 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
7 |
|
Emilia Tshibanda |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:28.63 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
8 |
|
Emelie Sveding |
2005 |
SKK |
1:29.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Bröstsim Damer |
Final 7 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Emily Sandberg |
2004 |
BÅLSTA SK |
1:28.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
2 |
|
Felicia Göthberg |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
1:27.61 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
3 |
|
Agnes Wilde |
2005 |
KARLSTAD |
1:27.16 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
4 |
|
Sammi Thai |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:26.75 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
377 |
5 |
|
Linnea Bergqvist |
2003 |
UPSALA S |
1:26.77 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
346 |
6 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
TÄBY SIM |
1:27.47 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
7 |
|
Maja Björkbacka |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:27.71 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
587 |
8 |
|
Emma Thur |
2004 |
SPIF SF |
1:28.26 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Bröstsim Damer |
Final 8 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
539 |
1 |
|
Alma Mühr |
2005 |
ÖSA |
1:25.86 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
325 |
2 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
TÄBY SIM |
1:25.85 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
387 |
3 |
|
Sofia Wennerberg |
2005 |
UPSALA S |
1:25.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
356 |
4 |
|
Olivia Svensson |
2003 |
TÄBY SIM |
1:25.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
5 |
|
Jessika Watanabe |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:25.34 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
6 |
|
Ebba Lindblom |
2004 |
NJURUNDA |
1:25.67 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
572 |
7 |
|
Vinona Bothe |
1999 |
SPIF SF |
1:25.85 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
8 |
|
Maja Nilsson |
2003 |
GÄVLE SS |
1:25.88 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Bröstsim Damer |
Final 9 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
362 |
1 |
|
Amanda Sandberg |
2003 |
TÄBY SIM |
1:24.85 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
2 |
|
Lina Ahlström |
2005 |
SKK |
1:24.62 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
450 |
3 |
|
Alice Lindgren |
2005 |
VÄSBY SS |
1:24.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
482 |
4 |
|
Elvira Mörtstrand |
2003 |
VÄSTERÅS |
1:23.32 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
495 |
5 |
|
Felicia Rogell |
2003 |
VÄSTERÅS |
1:23.44 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
351 |
6 |
|
Clara Westerdahl |
2005 |
TÄBY SIM |
1:24.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
7 |
|
Jennifer Mardo |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:24.65 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
370 |
8 |
|
Matilda Bohman |
2002 |
UPSALA S |
1:24.86 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Bröstsim Damer |
Final 10 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
1 |
|
Randi Arnesen |
2005 |
LULEÅ SS |
1:22.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
329 |
2 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
TÄBY SIM |
1:21.94 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
542 |
3 |
|
Rebecca Höglind |
1998 |
SS04 |
1:21.41 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
317 |
4 |
|
Engla Ellbrant |
2004 |
TÄBY SIM |
1:20.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
497 |
5 |
|
Matilda Olausson |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:21.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
6 |
|
Klara Lindqvist |
2005 |
LULEÅ SS |
1:21.84 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
7 |
|
Rebecka Axelmalm |
2003 |
SÖDERTÖRN |
1:22.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
543 |
8 |
|
Filippa Berndtson |
1997 |
SS04 |
1:23.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Bröstsim Damer |
Final 11 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
479 |
1 |
|
Edith Jernstedt |
2002 |
VÄSTERÅS |
1:20.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
2 |
|
Vilma Lindberg |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:19.95 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
3 |
|
Lovisa Laine |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:19.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
502 |
4 |
|
Estelle Gyoni |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:18.63 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
5 |
|
Tove Wikström |
2001 |
SUNDSVALL |
1:19.03 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
6 |
|
Matilda Lantz |
2002 |
UPSALA S |
1:19.89 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
361 |
7 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
TÄBY SIM |
1:20.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
8 |
|
Linnea Lindberg |
2005 |
KARLSTAD |
1:20.21 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Bröstsim Damer |
Final 12 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
1 |
|
Moa Holmström |
2001 |
FALUN |
1:18.05 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
434 |
2 |
|
Tuva Björkén |
2003 |
VÄSBY SS |
1:17.09 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
3 |
|
Saga Boråker |
2004 |
SANDVIKEN |
1:16.70 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
4 |
|
Helmi Swanson |
2004 |
GÄVLE SS |
1:16.61 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
5 |
|
Lisa Nystrand |
2006 |
SALA SS |
1:16.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
310 |
6 |
|
Smilla Hedlund |
2001 |
TÄBY SIM |
1:16.88 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
7 |
|
Louise Larsson |
2002 |
JÄRFÄLLA S |
1:17.62 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
8 |
|
Isabelle Johansson |
2005 |
KARLSKO SF |
1:18.56 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Bröstsim Damer |
Final 13 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
313 |
1 |
|
Ingrid Franks |
2003 |
TÄBY SIM |
1:15.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
473 |
2 |
|
Malin Eklund |
2001 |
VÄSTERÅS |
1:13.56 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
3 |
|
Tone Sandsjö |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
1:12.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
477 |
4 |
|
Filippa Sterling |
2002 |
VÄSTERÅS |
1:11.41 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
5 |
|
Emma Sundstrand |
2001 |
SÖDERTÄLJE |
1:12.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
6 |
|
Linnéa Englund |
2003 |
KARLSTAD |
1:12.25 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
582 |
7 |
|
Lea Granert |
2001 |
SPIF SF |
1:14.34 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
601 |
8 |
|
Michelle Wissinger |
2004 |
VÄSBY SS |
1:15.59 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-30 08:15:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|