Program for Arena Sprint Meet 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 1, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 330 | Rnningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 2:00.06 | |
2 | 355 | Rosenquist Ebba | 1989 | SK SYDSIM | AI6489 | 25 m | 2:04.50 | |
3 | 493 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | AP5403 | 25 m | 2:05.55 | |
4 | 225 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 2:05.78 | |
5 | 248 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 2:06.88 | |
6 | 254 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | AC1202 | 25 m | 2:07.39 | |
7 | 43 | Agrell Angelina | 2003 | HS | AR6803 | 25 m | 2:08.26 | |
8 | 46 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 25 m | 2:08.74 | |
9 | 47 | Nordn Emilia | 2003 | HS | AT3803 | 25 m | 2:09.44 | |
10 | 128 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 2:09.52 | |
11 | 260 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 2:09.95 | |
12 | 399 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | AW1804 | 25 m | 2:10.02 | |
13 | 392 | Noln Mica | 2004 | SK TRITON | AG1204 | 25 m | 2:10.59 | |
14 | 495 | Brnjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | BF3604 | 25 m | 2:10.82 | |
15 | 36 | Maltesj Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 2:11.04 | |
16 | 226 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 25 m | 2:11.04 | |
17 | 309 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 2:11.15 | |
18 | 195 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 2:11.50 | |
19 | 29 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 2:12.07 | |
20 | 200 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 25 m | 2:12.71 | |
21 | 33 | Jlminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 2:12.88 | |
22 | 412 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 2:13.09 | |
23 | 4 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 25 m | 2:13.72 | |
24 | 55 | Whl Cajsa | 2004 | HS | AP3204 | 25 m | 2:13.89 | |
25 | 201 | Vileus Emma | 2001 | MKK | AW1401 | 25 m | 2:14.24 | |
26 | 261 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | AM9403 | 25 m | 2:14.58 | |
27 | 494 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 25 m | 2:15.16 | |
28 | 429 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 2:15.36 | |
29 | 331 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 25 m | 2:15.47 | |
30 | 96 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | AX6201 | 25 m | 2:15.53 | |
31 | 199 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 2:15.85 | |
32 | 258 | sberg Carolina | 2002 | POSEIDON | AJ1802 | 25 m | 2:15.86 | |
33 | 361 | Wivstter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | AE4603 | 25 m | 2:15.93 | |
34 | 48 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | AT2803 | 25 m | 2:16.42 | |
35 | 76 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | BR3204 | 25 m | 2:16.88 | |
36 | 395 | Bjrnstrm Maja | 2005 | SK TRITON | AD2205 | 25 m | 2:17.11 | |
37 | 356 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 50 m | 2:17.43 | |
38 | 35 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 2:17.67 | |
39 | 489 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 25 m | 2:17.75 | |
40 | 45 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | AR1803 | 25 m | 2:18.32 | |
41 | 269 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | AA4606 | 25 m | 2:18.70 | |
42 | 413 | Rdin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 2:18.75 | |
43 | 73 | Bexell Liv | 2005 | HS | BD2205 | 25 m | 2:20.36 | |
44 | 212 | Ostreus Lina | 2002 | MKK | AV4202 | 25 m | 2:20.40 | |
45 | 419 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 25 m | 2:20.56 | |
46 | 457 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 2:22.73 | |
47 | 65 | Agrell Izabelle | 2006 | HS | AF5406 | 25 m | 2:23.28 | |
48 | 391 | Noln Nina | 2002 | SK TRITON | AY1402 | 25 m | 2:23.91 | |
49 | 222 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 25 m | 2:24.37 | |
50 | 372 | Kiceec Maja | 2006 | SK SYDSIM | AL9806 | 25 m | 2:25.13 | |
51 | 280 | Andersson Medhanie Johanna | 2005 | POSEIDON | AG0405 | 25 m | 2:25.53 | |
52 | 64 | Andersson Hildur | 2005 | HS | AO7605 | 50 m | 2:25.67 | |
53 | 70 | Vollmer Vega | 2005 | HS | AO3805 | 50 m | 2:26.22 | |
54 | 443 | Andersson Towe | 2005 | VXJ SS | AC8605 | 25 m | 2:27.23 | |
55 | 374 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 25 m | 2:27.52 | |
56 | 63 | Jnsson Ebba | 2005 | HS | AO1605 | 25 m | 2:27.58 | |
57 | 431 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 50 m | 2:29.20 | |
58 | 158 | Persson-Giribaldi Isabelle | 2005 | LANDSKRONA | BL1205 | 25 m | 2:29.71 | |
59 | 112 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 25 m | 2:30.13 | |
60 | 303 | Costa Caesar Linnea | 2006 | POSEIDON | AW7606 | 25 m | 2:31.21 | |
61 | 151 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 25 m | 2:32.14 | |
62 | 152 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 25 m | 2:33.74 | |
63 | 110 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 25 m | 2:34.15 | |
64 | 5 | Ranvert Linnea | 2005 | SS DELFIN | AC4605 | 25 m | 2:34.88 | |
65 | 347 | Nilsson-Halvardsson Hilda | 2005 | SJBO SS | AL6805 | 25 m | 2:34.91 | |
66 | 318 | Seitzberg Elena | 2005 | SK RAN | AX3205 | 25 m | 2:36.59 | |
67 | 68 | Olsson Natasha | 2005 | HS | AO2805 | 25 m | 2:37.37 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 01 februari 2019 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 20:35 |