Program för UGP 2 2018-2019, Karlstad
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
UGP 2 2018-2019 Karlstad |
|
Utskriftsdatum |
26 januari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Karlstad |
|
Utskriftstid |
09:06 |
|
|
Arrangör |
Karlstads Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 januari 2019 |
|
|
|
|
Gren 32, 50m Frisim Herrar |
Finaler (5) |
Sponsor: Klaravik |
|
Beräknad start 12:26 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
104 |
1 |
Gustav Borgström |
2007 |
AS2507 |
KARLSTAD |
|
25m |
45.45 |
92 |
2 |
Zander Holmgren |
2007 |
AF5907 |
KARLSTAD |
|
25m |
43.35 |
149 |
3 |
Luukas Salomao Miettinen |
2007 |
AP2907 |
KARLSTAD |
|
25m |
41.96 |
9 |
4 |
Melwin Pihlgren |
2006 |
AV2106 |
ARVIKA SS |
|
25m |
39.73 |
98 |
5 |
Aron Widström |
2007 |
AK9907 |
KARLSTAD |
|
25m |
40.15 |
86 |
6 |
Johan Pellfolk |
2007 |
AC3507 |
KARLSTAD |
|
25m |
42.02 |
11 |
7 |
Viktor Nilsson |
2007 |
AS2307 |
ARVIKA SS |
|
25m |
45.00 |
144 |
8 |
Calle Staaf |
2006 |
|
KARLSTAD |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
100 |
1 |
Love Kjellberg Lundmark |
2007 |
AM1907 |
KARLSTAD |
|
25m |
38.98 |
5 |
2 |
Oliwer Lindblom |
2007 |
AF7107 |
ARVIKA SS |
|
25m |
38.51 |
81 |
3 |
Alexander Albringer |
2007 |
AB1907 |
KARLSTAD |
|
25m |
36.56 |
125 |
4 |
Linus Locken |
2008 |
AC5508 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
35.59 |
143 |
5 |
Hayk Hakobyan |
2006 |
AT5306 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
35.74 |
129 |
6 |
Casper Larsson |
2006 |
AG7906 |
SOLSTA |
|
25m |
36.73 |
90 |
7 |
Oskar Mathisen |
2009 |
AA4509 |
KARLSTAD |
|
25m |
38.59 |
97 |
8 |
Olof Hellgren |
2008 |
AE0708 |
KARLSTAD |
|
25m |
39.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
1 |
Erik Bjurenhed |
2006 |
AI2506 |
KARLSTAD |
|
25m |
34.72 |
102 |
2 |
Ektoras Vasileios Blithikiotis |
2008 |
AM3308 |
KARLSTAD |
|
25m |
34.15 |
19 |
3 |
Noel Spelling |
2006 |
AJ4106 |
FILIPSTAD |
|
25m |
32.40 |
70 |
4 |
Lazar Jovancic |
2004 |
AK2104 |
KARLSTAD |
|
25m |
30.40 |
3 |
5 |
William Lindblom |
2004 |
AE3104 |
ARVIKA SS |
|
25m |
31.85 |
77 |
6 |
Erik Pellfolk |
2005 |
AG7305 |
KARLSTAD |
|
25m |
33.07 |
140 |
7 |
Adam Straubhaar |
2008 |
AH4308 |
HK SIM |
|
25m |
34.26 |
150 |
8 |
Aleksi Salomao Miettinen |
2006 |
AV4306 |
KARLSTAD |
|
25m |
35.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
141 |
1 |
Måns Rydergren |
2003 |
AP8703 |
KATRINEHOL |
|
25m |
29.65 |
27 |
2 |
Edvin Axelsson |
2004 |
AD5704 |
GRUMS SS |
|
25m |
29.08 |
75 |
3 |
Filip Hedin |
2003 |
AS1503 |
KARLSTAD |
|
25m |
29.06 |
69 |
4 |
Elias Sjölander |
2003 |
AO3903 |
KARLSTAD |
|
25m |
28.83 |
26 |
5 |
Emil Axelsson |
2004 |
AD4704 |
GRUMS SS |
|
25m |
28.95 |
110 |
6 |
Amadeus Ahlman |
2003 |
AW4703 |
KATRINEHOL |
|
25m |
29.08 |
139 |
7 |
Leo Karlsson |
2006 |
AH6706 |
HK SIM |
|
25m |
29.48 |
78 |
8 |
Lex Albringer |
2007 |
AA0907 |
KARLSTAD |
|
25m |
30.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
1 |
Ludvig Mathisen |
2003 |
AD7903 |
KARLSTAD |
|
25m |
28.02 |
108 |
2 |
Olle Pettersson |
2004 |
AJ1304 |
KATRINEHOL |
|
25m |
27.06 |
15 |
3 |
Bjarne Faber |
2001 |
BA9901 |
DEJE SS |
|
25m |
25.82 |
105 |
4 |
Kevin Grahn |
2003 |
AH9103 |
KATRINEHOL |
|
25m |
25.35 |
115 |
5 |
Daniel Lithner |
2001 |
AJ9701 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
25.41 |
58 |
6 |
David Albringer |
2001 |
AF2101 |
KARLSTAD |
|
25m |
26.32 |
64 |
7 |
Marcus Bülund |
2004 |
AE4304 |
KARLSTAD |
|
25m |
27.67 |
123 |
8 |
Hugo Koivumäki |
2004 |
AT2904 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
28.80 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
26 januari 2019 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
09:06 |
|