Program for Färsingadoppet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Orebadet |
Arrangör: |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2019 till den 16 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 53, 100m Ryggsim Damer 11 år
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Teleservice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
473 |
1 |
|
Emilia Malmborg |
2008 |
YSTADS SS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
2 |
|
Emma Särnstrand |
2008 |
POSEIDON |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
3 |
|
Alice Seyffart |
2008 |
POSEIDON |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
480 |
4 |
|
Johanna Silow |
2008 |
YSTADS SS |
1:51.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
5 |
|
Denise Brönjemark |
2008 |
SS DELFIN |
2:03.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
6 |
|
Astrid Zetterström |
2008 |
POSEIDON |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
347 |
7 |
|
Hanna Jönsson Andersson |
2008 |
SJÖBO SS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 53, 100m Ryggsim Damer 11 år |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
1 |
|
Tilde Nyborg |
2008 |
OSBY SS |
1:49.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
582 |
2 |
|
Sofie Ross |
2008 |
LYNGBY |
1:48.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
3 |
|
Vilda Larsson |
2008 |
SJÖBO SS |
1:46.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
4 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
HOVEDSTAD |
1:39.83 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
5 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
HOVEDSTAD |
1:41.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
475 |
6 |
|
Olivia Stenberg |
2008 |
YSTADS SS |
1:46.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
7 |
|
Clara Johansen |
2008 |
RØNNE |
1:48.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
565 |
8 |
|
Freja Itenov |
2008 |
LYNGBY |
1:50.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 53, 100m Ryggsim Damer 11 år |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
1 |
|
Ellen Bernhardsson |
2008 |
OSBY SS |
1:37.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
479 |
2 |
|
Tyra Rundgren |
2008 |
YSTADS SS |
1:36.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
3 |
|
Anna Gutenwik |
2008 |
SK HAJEN |
1:34.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
4 |
|
Astrid Larsson |
2008 |
POSEIDON |
1:33.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
460 |
5 |
|
Molly Emilsson |
2008 |
YSTADS SS |
1:33.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
566 |
6 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
LYNGBY |
1:34.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
7 |
|
Karla Rosvall |
2008 |
SK RAN |
1:37.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
418 |
8 |
|
Moa Haglund |
2008 |
SK SYDSIM |
1:38.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 53, 100m Ryggsim Damer 11 år |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
558 |
1 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
LYNGBY |
1:30.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
2 |
|
Betty Bibeyron-Wara |
2008 |
HOVEDSTAD |
1:29.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
3 |
|
Signe Malmberg |
2008 |
OSBY SS |
1:28.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
501 |
4 |
|
Nirma Bååth |
2008 |
TRELLEBORG |
1:27.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
560 |
5 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
LYNGBY |
1:28.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
557 |
6 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
LYNGBY |
1:29.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
506 |
7 |
|
Nia Williams |
2008 |
TRELLEBORG |
1:29.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
584 |
8 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
LYNGBY |
1:32.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 53, 100m Ryggsim Damer 11 år |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
563 |
1 |
|
Wilma Berg |
2008 |
LYNGBY |
1:24.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
2 |
|
Isabella Nilsson |
2008 |
POSEIDON |
1:24.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
635 |
3 |
|
Alma Gummesson |
2008 |
ÖSTERLEN |
1:23.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
HOVEDSTAD |
1:21.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
634 |
5 |
|
Alma Persson |
2008 |
ÖSTERLEN |
1:22.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
6 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
HOVEDSTAD |
1:23.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
562 |
7 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
LYNGBY |
1:24.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
8 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
HOVEDSTAD |
1:25.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-15 13:46:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|