Program för Adventsdoppet 2.0
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sjöbo Simanläggning |
Arrangör: |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 7 dec 2019 till den 7 dec 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 12-13 år
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
TYR Sverige |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
2 |
|
Elias Rudiger |
2006 |
MKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
3 |
|
Elias Westesson |
2006 |
SJÖBO SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
4 |
|
Kornel Szubert |
2006 |
MKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
5 |
|
Oskar Hsino Ahlquist |
2007 |
MKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
6 |
|
Truls Lundholm |
2006 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
7 |
|
Alex Vu |
2007 |
SJÖBO SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 12-13 år |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
395 |
1 |
|
Bekan Dilshad |
2007 |
MKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
2 |
|
Truls Wendel |
2007 |
SJÖBO SS |
59.77 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
3 |
|
Gustav Wallin Remmer |
2006 |
MKK |
54.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
4 |
|
Dag Bäckerud |
2007 |
MKK |
54.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
376 |
5 |
|
Gabriel Nilsson |
2007 |
KIVIKS SK |
54.77 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
6 |
|
Aldin Adrovic |
2006 |
MKK |
57.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Christoffer Andersen |
2007 |
RØNNE |
1:18.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
8 |
|
Herman Ekwall |
2007 |
MKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 12-13 år |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
348 |
1 |
|
Benjamin Rosewall |
2006 |
YSTADS SS |
53.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
2 |
|
Isak Berild Andersen |
2007 |
SJÖBO SS |
51.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
3 |
|
Gustav Ingoldsson |
2007 |
HS |
49.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
4 |
|
Erik Sperling |
2007 |
HS |
46.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
5 |
|
Didrik Brönjemark |
2007 |
SS DELFIN |
49.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
6 |
|
Albin Hedvall |
2007 |
SS DELFIN |
51.54 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
7 |
|
Filip Andrén |
2006 |
SK HAJEN |
51.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
8 |
|
Rasmus F. Jegård |
2007 |
RØNNE |
54.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 12-13 år |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
1 |
|
Axel Wöhl |
2007 |
HS |
46.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
|
Benjamin Olsson |
2006 |
SS DELFIN |
45.29 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
3 |
|
Maxx Broberg |
2007 |
HS |
43.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
4 |
|
Sebastian Nilsson |
2006 |
SJÖBO SS |
41.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
5 |
|
Simon Frank |
2007 |
YSTADS SS |
43.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
6 |
|
Andy Hadzic |
2007 |
LANDSKRONA |
44.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
7 |
|
Marius Jensen |
2006 |
SK HAJEN |
45.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
343 |
8 |
|
Maximilian Silow |
2007 |
YSTADS SS |
46.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-07 08:24:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|