Program för Älgadoppet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2
Gren 14, 25m Bröstsim Damer |
Sponsor: Målarboden |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 59 | Westh Clara | 2004 | LIDKÖPING | BT2404 | 25 m | 17.51 | |
2 | 102 | Sunnerdahl Emma | 2006 | SKARA SS | BE0406 | 25 m | 19.90 | |
3 | 151 | Andersson Thea | 2003 | VARABYGDEN | BR1203 | 25 m | 20.42 | |
4 | 51 | Björkdahl Gabriella | 2004 | LIDKÖPING | AM1404 | 25 m | 20.73 | |
5 | 38 | Andersson Lisa | 2005 | SK GÖTENE | AP1405 | 25 m | 20.92 | |
6 | 54 | Johansson Anna | 2007 | LIDKÖPING | AE1807 | 25 m | 21.25 | |
7 | 12 | Johansson Alice | 2005 | ALE | BN9405 | 25 m | 22.34 | |
8 | 171 | Persson Tilda | 2004 | VÄNERSBORG | AH3804 | 25 m | 22.62 | |
9 | 180 | Stenman Agnes | 2003 | VÄNERSBORG | BZ6603 | 25 m | 22.64 | |
10 | 193 | Leckström Julina | 2006 | VÄNERSBORG | BO0806 | 25 m | 23.20 | |
11 | 16 | Gustafsson Julia | 2006 | ALE | BJ3406 | 25 m | 23.28 | |
12 | 50 | Vendel Gunnarsson Sara | 2005 | KARLSBORG | BD7805 | 25 m | 23.53 | |
13 | 9 | Götestam Sundén Ella | 2007 | ALE | AL0807 | 25 m | 23.63 | |
14 | 154 | Gunnarsmo Fanny | 2006 | VARABYGDEN | BJ3806 | 25 m | 23.85 | |
15 | 37 | Öjersson Tove | 2005 | SK GÖTENE | AM1605 | 25 m | 23.90 | |
16 | 23 | Berggren Ebba | 2010 | ALE | AB0210 | 25 m | 24.43 | |
17 | 15 | Lindberg Bandelin Moa | 2006 | ALE | BJ8406 | 25 m | 24.50 | |
18 | 5 | Thiger Clara | 2003 | ALE | AX6604 | 25 m | 24.54 | |
19 | 201 | Markevind Sara | 2006 | SKÖVDE SS | AD7206 | 25 m | 24.61 | EFT |
20 | 13 | Johansson Lilly | 2007 | ALE | AR4607 | 25 m | 24.62 | |
21 | 41 | Norman Indra | 2008 | SK GÖTENE | AL4408 | 25 m | 24.62 | |
22 | 14 | Källefjärd Filippa | 2006 | ALE | BJ6406 | 25 m | 25.12 | |
23 | 203 | Bengtler Emilia | 2007 | LYSEKIL SS | AH0207 | 25 m | 26.69 | EFT |
24 | 17 | Erixon Elsa | 2007 | ALE | AX8407 | 25 m | 26.84 | |
25 | 185 | Skybro Wilhelmsson Emilia | 2008 | VÄNERSBORG | AQ4808 | 25 m | 26.99 | |
26 | 44 | Khilsröm Maja | 2009 | SK GÖTENE | AE9409 | 25 m | 27.09 | |
27 | 172 | Bennehed Agnes | 2005 | VÄNERSBORG | AC3405 | 25 m | 27.11 | |
28 | 39 | Öjersson Ebba | 2008 | SK GÖTENE | AA7408 | 25 m | 27.16 | |
29 | 72 | Lönnquist Nicole | 2008 | MARIESTAD | AK8808 | 25 m | 27.27 | |
30 | 106 | Norberg Elisa | 2008 | SKARA SS | AZ3208 | 25 m | 27.40 | |
31 | 28 | Källefjärd Clara | 2009 | ALE | AM4809 | 25 m | 27.47 | |
32 | 177 | Selin Alma | 2006 | VÄNERSBORG | AO1206 | 25 m | 27.49 | |
33 | 22 | Westman Ebba | 2009 | ALE | AD4609 | 25 m | 27.55 | |
34 | 58 | Larsson Josefin | 2008 | LIDKÖPING | AD5208 | 25 m | 27.77 | |
35 | 111 | Bergkvist Fanny | 2004 | SKÖVDE SS | AM8204 | 25 m | 27.82 | |
36 | 200 | Gustafsson Sofie | 2003 | SKÖVDE SS | AT4203 | 25 m | 27.89 | EFT |
37 | 182 | Edström Linnea | 2008 | VÄNERSBORG | AG4608 | 25 m | 28.04 | |
38 | 184 | Hagström Alice | 2008 | VÄNERSBORG | AL7808 | 25 m | 28.48 | |
39 | 186 | Lindberg Tea | 2008 | VÄNERSBORG | AR1208 | 25 m | 28.62 | |
40 | 104 | Johansson Molly | 2009 | SKARA SS | AH0609 | 25 m | 29.50 | |
41 | 152 | Lindblom Elin | 2007 | VARABYGDEN | AS7207 | 25 m | 29.87 | |
42 | 42 | Svensson Nova | 2009 | SK GÖTENE | AE5609 | 25 m | 34.25 | |
43 | 108 | Svensson Mathilda | 2003 | SKÖVDE SS | AI8603 | 25 m | 36.49 | |
44 | 1 | Lakkala Elina | 2006 | ALE | 25 m | |||
45 | 2 | Lakkala Emilia | 2006 | ALE | 25 m | |||
46 | 6 | Engström Emilia | 2004 | ALE | BP8804 | 25 m | ||
47 | 24 | Granberg Kajsa | 2005 | ALE | BS4205 | 25 m | ||
48 | 34 | Gabot Nelly | 2008 | SK GÖTENE | 25 m | |||
49 | 36 | Fahlgren Alicia | 2011 | SK GÖTENE | 25 m | |||
50 | 43 | Karlsson Siri | 2008 | SK GÖTENE | AN6808 | 25 m | ||
51 | 47 | Edgar Cornelia | 2008 | SK GÖTENE | AY8008 | 25 m | ||
52 | 56 | Gustafsson Molly | 2006 | LIDKÖPING | AW0806 | 25 m | ||
53 | 62 | Pilhagen Märtha | 2006 | LIDKÖPING | BO7606 | 25 m | ||
54 | 66 | Hägg Sara | 2004 | LIDKÖPING | CB4004 | 25 m | ||
55 | 94 | Halvardsson Filippa | 2007 | S 02 | 25 m | |||
56 | 95 | Abdullah Medina | 2007 | S 02 | AX2607 | 25 m | ||
57 | 96 | Haglund Agnes | 2007 | S 02 | BB2607 | 25 m | ||
58 | 97 | Palm Ebba | 2004 | S 02 | BZ8604 | 25 m | ||
59 | 99 | Nordberg Amanda | 2008 | S 02 | BC6608 | 25 m | ||
60 | 101 | Pihlblad Ida | 2001 | SKARA SS | BM5201 | 25 m | ||
61 | 114 | Vizlin Ida | 2004 | SKÖVDE SS | BQ4404 | 25 m | ||
62 | 116 | Partanen Belinda | 2005 | SKÖVDE SS | BO8205 | 25 m | ||
63 | 149 | Andersson Julia | 2007 | VARABYGDEN | 25 m | |||
64 | 158 | Salén Linn | 2007 | VARABYGDEN | BJ8407 | 25 m | ||
65 | 159 | Helgesson Alva | 2009 | VARABYGDEN | AN1409 | 25 m | ||
66 | 161 | Månsson Elina | 2008 | VÄNERSBORG | 25 m | |||
67 | 162 | Stenmark johanna | 2009 | VÄNERSBORG | 25 m | |||
68 | 165 | Nyström Emma | 2005 | VÄNERSBORG | 25 m | |||
69 | 167 | Olsson Sofia | 2008 | VÄNERSBORG | 25 m | |||
70 | 168 | Lindqvist Vera | 2007 | VÄNERSBORG | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Simklubben Vänersborg | Utskriftstid | 14:36 |