Program for ICA Supermarket Cup 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 1, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
14 - 15 år |
1 | 45 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | AA3604 | 25 m | 28.02 | |
2 | 58 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | BH9805 | 25 m | 28.22 | |
3 | 48 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | AC6605 | 25 m | 29.23 | |
4 | 49 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | AF6605 | 25 m | 30.50 | |
5 | 47 | Möller Jonna | 2005 | OSBY SS | AA1605 | 25 m | 31.05 | |
6 | 4 | Ranvert Linnea | 2005 | SS DELFIN | AC4605 | 25 m | 32.95 | |
7 | 76 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 33.99 | |
8 | 31 | Nameus Wilma | 2005 | KSLS | BU8605 | 25 m | 37.77 | |
9 | 80 | Johansson Maya | 2005 | SK STIMMET | BT9205 | 25 m | 39.25 | |
10 | 75 | Levin Nora | 2005 | SK STIMMET | BC5805 | 25 m | 41.73 | |
11 | 56 | Eskilsson Katarina | 2005 | OSBY SS | BC2805 | 25 m | 43.35 |
12 - 13 år |
1 | 73 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 30.91 | |
2 | 78 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 34.57 | |
3 | 60 | Bjerg Ronja | 2007 | OSBY SS | AM6407 | 25 m | 34.71 | |
4 | 51 | Ekstrand Thea | 2006 | OSBY SS | AG9406 | 25 m | 35.50 | |
5 | 79 | Hall Wilda | 2006 | SK STIMMET | BM7406 | 25 m | 36.74 | |
6 | 61 | Eskilsson Kajsa | 2006 | OSBY SS | BC4806 | 25 m | 37.23 | |
7 | 30 | Andersson Wilma | 2007 | KSLS | AZ6407 | 25 m | 37.45 | |
8 | 25 | Svensson Sofia | 2007 | KSLS | AM2607 | 25 m | 37.64 | |
9 | 39 | Petersen Tekla | 2007 | LÖNSBODA | BC2607 | 25 m | 38.28 | |
10 | 21 | Salomonsson Tigra | 2006 | KSLS | AA7406 | 25 m | 38.58 | |
11 | 22 | Adler Elin | 2006 | KSLS | AY3406 | 25 m | 39.19 | |
12 | 23 | Tillberg Siri | 2007 | KSLS | AL7407 | 25 m | 40.29 | |
13 | 32 | Nameus Moa | 2007 | KSLS | BF7607 | 25 m | 43.14 | |
14 | 103 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 47.88 | |
15 | 106 | Olsson-Zärnholm Jackie | 2007 | KSLS | BH7207 | 25 m | 56.86 | EFT |
11 år |
1 | 77 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 36.29 | |
2 | 57 | Malmberg Signe | 2008 | OSBY SS | AB6408 | 25 m | 36.72 | |
3 | 55 | Bernhardsson Ellen | 2008 | OSBY SS | AB7408 | 25 m | 38.93 | |
4 | 107 | Ohlsson-Zärnholm Molly | 2008 | KSLS | AW7208 | 25 m | 44.41 | EFT |
5 | 27 | Persson Nicole | 2008 | KSLS | AM6808 | 25 m | 44.52 | |
6 | 59 | Nyborg Tilde | 2008 | OSBY SS | AD3608 | 25 m | 46.16 | |
7 | 11 | Brönjemark Denise | 2008 | SS DELFIN | AC5608 | 25 m | 49.29 | |
8 | 28 | Persson Sofie | 2008 | KSLS | AM9808 | 25 m | 53.59 | |
9 | 36 | Svensson Hanna | 2008 | KSLS | AZ1008 | 25 m | 58.77 |
10 år och yngre |
1 | 13 | Persson Astrid | 2009 | SS DELFIN | AB3609 | 25 m | 39.90 | |
2 | 62 | Nilsson Agnes | 2009 | OSBY SS | AC8609 | 25 m | 40.18 | |
3 | 63 | Nord Ella | 2009 | OSBY SS | AC9609 | 25 m | 41.68 | |
4 | 33 | Thim Ella | 2009 | KSLS | AI0609 | 25 m | 42.98 | |
5 | 14 | Causevic Minela | 2010 | SS DELFIN | AB6610 | 25 m | 45.91 | |
6 | 98 | L Christensen Hilda | 2010 | RINGSJÖ SK | AC9410 | 25 m | 46.02 | |
7 | 64 | Karlsson Lova | 2009 | OSBY SS | AC0809 | 25 m | 46.41 | |
8 | 84 | Bergendorff Hedda | 2009 | SK STIMMET | AN2009 | 25 m | 52.74 | |
9 | 100 | Henriksson Elise | 2009 | RINGSJÖ SK | AI3209 | 25 m | 54.50 | |
10 | 16 | Stenhoff Kerstin | 2009 | KSLS | 25 m | |||
11 | 37 | Eriksson Maja | 2010 | LÖNSBODA | 25 m | |||
12 | 40 | Lee Bella | 2009 | LÖNSBODA | AO1409 | 25 m | ||
13 | 70 | Svennarp Elise | 2009 | OSBY SS | AO8009 | 25 m | ||
14 | 82 | Levin Klara | 2009 | SK STIMMET | AJ1809 | 25 m | ||
15 | 85 | Franvin Ella | 2009 | SK STIMMET | AP0209 | 25 m | ||
16 | 86 | Lövenkjaer Ella | 2010 | SK STIMMET | AG8810 | 25 m | ||
17 | 87 | Bovie Filippa | 2010 | SK STIMMET | AG9010 | 25 m |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 22 februari 2019 |
Licensierad till: Osby Simsällskap | Utskriftstid | 19:11 |