Program for Intersport uinnit 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Kilpailu
# | Discipline | Skupine | Sponzor | Prijave | Startna lista |
---|---|---|---|---|---|
1 | 50m VU Naiset Masters | Timed final | Rakennusliike Anres Oy | Prijave | Startna lista |
2 | 50m VU Miehet Masters | Timed final | Sähköasennus Kuronen Oy | Prijave | Startna lista |
3 | 50m Perhosuinti Naiset | Timed final | Autotalo Laakkonen Oy | Prijave | Startna lista |
4 | 50m Perhosuinti Miehet | Timed final | Mainostoimisto Fabrik | Prijave | Startna lista |
5 | 100m Selkäuinti Naiset | Timed final | SCANPOLE | Prijave | Startna lista |
6 | 100m Selkäuinti Miehet | Timed final | Xerox Partner Joensuu Oy | Prijave | Startna lista |
7 | 400m Vapaauinti Naiset | Timed final | Reijolan Tilipalvelu Ky | Prijave | Startna lista |
8 | 400m Vapaauinti Miehet | Timed final | WP-Putki Oy | Prijave | Startna lista |
9 | 50m Selkäuinti Naiset | Timed final | HKK-Kuljetus Oy | Prijave | Startna lista |
10 | 50m Selkäuinti Miehet | Timed final | Nanocomp Oy | Prijave | Startna lista |
11 | 100m Rintauinti Naiset | Timed final | IF-Vakuutus Oy | Prijave | Startna lista |
12 | 100m Rintauinti Miehet | Timed final | Kuljetusliike E Mäkinen | Prijave | Startna lista |
13 | 100m Sekauinti Naiset | Timed final | Ouneva Group Oy | Prijave | Startna lista |
14 | 100m Sekauinti Miehet | Timed final | Rakennus Eero Reijonen Oy | Prijave | Startna lista |
15 | 50m Rintauinti Naiset | Timed final | Heikki Surakka Oy | Prijave | Startna lista |
16 | 50m Rintauinti Miehet | Timed final | Kaivospuu Oy | Prijave | Startna lista |
17 | 100m Vapaauinti Naiset | Timed final | Sanomalehti Karjalainen | Prijave | Startna lista |
18 | 100m Vapaauinti Miehet | Timed final | Pohjolan Matka Oy | Prijave | Startna lista |
19 | 200m Selkäuinti Naiset | Timed final | E Hartikainen FYSIOS | Prijave | Startna lista |
20 | 200m Selkäuinti Miehet | Timed final | Joensuun Laivaus Oy | Prijave | Startna lista |
21 | 50m Vapaauinti Naiset | Timed final | Konevuokraamo Vatupassi | Prijave | Startna lista |
22 | 50m Vapaauinti Miehet | Timed final | PKO | Prijave | Startna lista |
23 | 100m Perhosuinti Naiset | Timed final | Itä-Suomen Liikuntaopisto | Prijave | Startna lista |
24 | 100m Perhosuinti Miehet | Timed final | Pihlajalinna ITE | Prijave | Startna lista |
25 | 4X50m Vapaauinti Naiset | Timed final | Kakkonen Yhtiöt Oy | Prijave | Startna lista |
26 | 4X50m Vapaauinti Miehet | Timed final | TRITANIUM OY | Prijave | Startna lista |