Program för S 71-Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Qpoolen |
Arrangör: |
S 71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 mar 2019 till den 3 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer
|
Final 1 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
3 |
|
Elin Anzelius |
2008 |
S 71 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
4 |
|
Moa Kron |
2006 |
BROMÖLLA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
5 |
|
Hilda L Christensen |
2010 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 2 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Jenny Bengtsson |
2007 |
BROMÖLLA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
3 |
|
Senara Liyanaarachi |
2006 |
KLIPPAN |
1:59.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
4 |
|
Svea Nilsson |
2007 |
LANDSKRONA |
1:56.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
5 |
|
Nora Levin |
2005 |
SK STIMMET |
1:56.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
6 |
|
Azra Yumer |
2005 |
VELLINGE-N |
2:06.87 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
7 |
|
Noelle Lomvall |
2007 |
KLIPPAN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 3 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
1 |
|
Katja Hedin |
2006 |
KLIPPAN |
1:56.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
2 |
|
Mathilde Stenderup |
2006 |
VELLINGE-N |
1:48.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
3 |
|
Hanna Svensson |
2006 |
LANDSKRONA |
1:47.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
4 |
|
Maya Johansson |
2005 |
SK STIMMET |
1:46.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
5 |
|
Julia Lennartsson |
2005 |
VELLINGE-N |
1:46.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
6 |
|
Alva Olofsson |
2005 |
S 71 |
1:47.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
7 |
|
Elina Tousi |
2006 |
VELLINGE-N |
1:55.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 4 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
1 |
|
Luna Simonsson |
2005 |
RINGSJÖ SK |
1:46.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
2 |
|
Lily Thomsen |
2007 |
LANDSKRONA |
1:44.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
3 |
|
Marina Jönsson |
2004 |
YSTADS SS |
1:40.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
4 |
|
Valentina Fanu |
2007 |
S 71 |
1:38.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
5 |
|
Elsa Lundstedt |
2007 |
YSTADS SS |
1:39.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
6 |
|
Elina Olsson |
2006 |
KIVIKS SK |
1:43.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
7 |
|
Ebba Holm |
2005 |
MKK |
1:45.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 5 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
1 |
|
Hannah Nilsson |
2006 |
YSTADS SS |
1:35.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
|
Emma Maric |
2007 |
LANDSKRONA |
1:33.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
3 |
|
Elsa Pettersson |
2005 |
SK STIMMET |
1:30.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
4 |
|
Emma Ingner |
2005 |
MKK |
1:26.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
5 |
|
Alice Devinder |
2004 |
VELLINGE-N |
1:29.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
6 |
|
Alice Öberg |
2005 |
SK STIMMET |
1:32.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
7 |
|
Gabriella Mattsson |
2004 |
HÖGANÄS SS |
1:34.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 11 och yngre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
1 |
|
Isadora Adelqvist |
2008 |
KLIPPAN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
2 |
|
Elise Henriksson |
2009 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
3 |
|
Amilia Hart |
2008 |
S 71 |
1:56.70 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
4 |
|
Signe Nilsson |
2008 |
SK STIMMET |
1:48.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
5 |
|
Molly Emilsson |
2008 |
YSTADS SS |
1:48.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
6 |
|
Ellie Nilsson |
2008 |
KLIPPAN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
7 |
|
Ellinor Henriksson |
2009 |
S 71 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 12-13 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
1 |
|
Ajla Causevic |
2006 |
VELLINGE-N |
1:33.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
2 |
|
Amanda Blomkvist |
2007 |
LANDSKRONA |
1:28.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
3 |
|
Lovisa Sjöholm |
2006 |
KLIPPAN |
1:25.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
4 |
|
Agnes Alm |
2006 |
S 71 |
1:21.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
5 |
|
Isabella Hua |
2007 |
RINGSJÖ SK |
1:22.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
6 |
|
Julia Primetta |
2006 |
VELLINGE-N |
1:27.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
7 |
|
Maja Rödin |
2006 |
VELLINGE-N |
1:30.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 14-15 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
1 |
|
Teodora Petric |
2005 |
MKK |
1:26.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
2 |
|
Linn Martinsson |
2004 |
YSTADS SS |
1:23.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
3 |
|
Maya Wallström |
2004 |
VELLINGE-N |
1:19.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
4 |
|
Thea Wicknertz |
2005 |
VELLINGE-N |
1:15.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
5 |
|
Kajsa Söderholm |
2004 |
VELLINGE-N |
1:19.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
6 |
|
Irma Nilsson |
2004 |
YSTADS SS |
1:23.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
7 |
|
Nora Olsson |
2005 |
MKK |
1:25.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 16-17 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
2 |
|
Moa Fagerström |
2003 |
SK STIMMET |
1:38.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
3 |
|
Tova Nilsson |
2002 |
S 71 |
1:22.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Emilia Olsson |
2002 |
KK KARPEN |
1:20.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
5 |
|
Olivia Hansson |
2003 |
KIVIKS SK |
1:20.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
6 |
|
Alice Skoglund |
2003 |
VELLINGE-N |
1:28.49 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
7 |
|
Frida Christiansen |
2003 |
S 71 |
1:49.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 18 och äldre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Belinda Vedlugaite |
2000 |
KLIPPAN |
1:19.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
5 |
|
Ida Andersson Wulf |
1998 |
VELLINGE-N |
1:58.47 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-01 21:01:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.1 |
Licensierad till: S 71 |
|
|
|
|