Program för TomteCupen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Nässjö SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 dec 2019 till den 14 dec 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 25m Fjärilsim Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Tomten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Tuva Byqvist |
2011 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
3 |
|
Inez Torvaldsson |
2007 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
4 |
|
Miranda Berglund |
2009 |
TRANÅS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 25m Fjärilsim Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
1 |
|
Hanna Luong |
2008 |
TRANÅS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
2 |
|
Felicia Johansson |
2007 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
3 |
|
Sara Lindhe Jansson |
2009 |
BLÅKULLA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
4 |
|
Vera Jarl |
2007 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
5 |
|
Victoria Kucharczyk |
2011 |
SMÅLANDSST |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
6 |
|
Iris Abrahamsson |
2008 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 25m Fjärilsim Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
1 |
|
Sofie Robertsson |
2008 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Lowa Wahlund |
2010 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
3 |
|
Livia Olausson |
2009 |
NÄSSJÖ |
34.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
4 |
|
Hanna Johansson |
2011 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
5 |
|
Tyra Silver |
2010 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
6 |
|
Ester Kilebrand |
2010 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 25m Fjärilsim Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
1 |
|
Tove Banérsson |
2009 |
BLÅKULLA |
26.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
2 |
|
Lovisa Andersson |
2009 |
NÄSSJÖ |
24.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
3 |
|
Wilma Persson |
2009 |
JÖNKÖPING |
23.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
4 |
|
Alva Klarén |
2008 |
SMÅLANDSST |
24.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
5 |
|
Martha Istiphan |
2007 |
JÖNKÖPING |
25.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Amanda Carlsson |
2008 |
ALVESTA SS |
30.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 25m Fjärilsim Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
1 |
|
Ella Veenhuis |
2007 |
BLÅKULLA |
21.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
2 |
|
Alva Bernsholt |
2005 |
BLÅKULLA |
18.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
3 |
|
Amanda Thom |
2005 |
SMÅLANDSST |
16.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
4 |
|
Ella Jansson |
2007 |
NÄSSJÖ |
17.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
5 |
|
Saga Nilsson |
2008 |
SMÅLANDSST |
18.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
6 |
|
Lovisa Hjälle |
2007 |
NÄSSJÖ |
23.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 25m Fjärilsim Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
1 |
|
Mathilda Rångeby |
2007 |
NÄSSJÖ |
16.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
2 |
|
Gresa Hasi |
2008 |
SMÅLANDSST |
15.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
3 |
|
Annie Seppälä |
2004 |
SMÅLANDSST |
14.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
4 |
|
Ida Thom |
2007 |
SMÅLANDSST |
15.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
5 |
|
Noe Oguni |
2005 |
SMÅLANDSST |
16.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
6 |
|
My Persson Sjölander |
2007 |
NÄSSJÖ |
16.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-14 09:22:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Nässjö SLS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|